Genominės medicinos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Modulinė programa „Genominė medicina“, kuri įgalins jus padėti integruoti genomo technologijas į NHS pacientų priežiūrą. Sužinosite, kaip tardyti genomo duomenis, kad būtų galima nustatyti ir ištirti genetinių variantų patogeniškumą, ir susieti juos su realių atvejų tyrimais.

Pažanga genomo technologijų srityje keičia individualizuotą mediciną nuo paveldimų ligų, vėžio ir infekcinių ligų. Birmingemo genominės medicinos programa pateikia multidisciplininę genomikos ir jos taikymo perspektyvą klinikinėje praktikoje ir moksliniuose tyrimuose.

Mūsų programa yra tinkama medicinos ir gyvybės mokslų absolventams, taip pat sveikatos priežiūros specialistams, norintiems sužinoti apie genomikos ir bioinformatikos pažangą bei šių technologijų diegimo sveikatos priežiūros sistemoje iššūkius. Kursas taip pat tinkamas ES ar tarptautiniams studentams, norintiems sužinoti daugiau apie genomikos taikymą, ypač susijusį su medicina. Programos modulinis dizainas siūlo nuolatines ir neakivaizdines studijas su magistrantūros magistrantūros, diplomo ir pažymėjimo galimybėmis.

„UoB“ yra akredituota „Health Education England“, kad ji teiktų NHS personalo genominės medicinos mokymus kaip dalį genomikos ugdymo programos. Šiuo metu NHS darbuotojai, norintys mokytis atskirų modulių kaip CPD, gali gauti ribotą HEE finansavimą (žr. Skyrių Informacija apie mokesčius ir finansavimą). Daugiau informacijos apie HEE finansavimą galite rasti HEE genomikos švietimo tinklalapyje. Atminkite, kad HEE nebepriima paraiškų dėl magistrantūros, diplomo ar pažymėjimo įrašų.

Remdamasi esamomis NHS klinikinių genetinių paslaugų teikimu ir NHS indėliu į 100 000 genomų projektą, NHS Anglija sukūrė nacionalinę genominės medicinos tarnybą (GMS), norėdama panaudoti genomo technologijos galią, kad pagerintų pacientų sveikatos priežiūrą. Tai sudarys septyni genomo laboratorijos centrai, suteikiantys prieigą prie pažangiausių genomo tyrimų (įskaitant viso genomo sekos nustatymą ir bioinformatikos infrastruktūrą), nacionalinis genomo testų katalogas ir integruota klinikinės genominės medicinos tarnyba.

Mūsų programa siekiama suteikti studentams žinių, supratimo ir įgūdžių, reikalingų prisidėti prie šios ambicingos vizijos įgyvendinimo įvairiuose skirtinguose taškuose, pratęsiant jų dabartinį vaidmenį arba įgijus naujų įgūdžių.

Kursas prasideda trumpa DNR, genų ir genetikos peržiūra ir atnaujina šias sąvokas atsižvelgiant į šiuolaikinę viso genomo informaciją. Tai supažindins jus su viso genomo duomenų generavimo technologijomis ir bioinformatinėmis priemonėmis, reikalingomis jų analizei. Sužinosite, kaip tardyti genomo duomenis, kad būtų galima nustatyti ir ištirti genetinių variantų patogeniškumą, ir susieti juos su realių atvejų tyrimais, pateikdami prasmingą informaciją, kuri gali būti naudinga šeimoms, kurias paveikė paveldimos ligos, arba pacientams, sergantiems įgytomis ligomis, įskaitant vėžį. ir infekcijos.

Pagrindiniai moduliai, tokie kaip „Genomika vėžio patologijoje“ ir „Farmakogenomika ir stratifikuota sveikatos priežiūra“ pabrėžia vis didėjančią genomikos svarbą stratifikuotoje medicinoje - „teisingas gydymas tinkamam žmogui tinkamu laiku“. Papildomus pasirenkamus modulius sudaro „Įvadas į genomo medicinoje naudojamus konsultavimo įgūdžius“, taip pat „Ekonominiai modeliai ir žmogaus genomika“.

Galiausiai galite pasirinkti 60 kreditų mokslinių tyrimų projektą (tai gali būti kompiuterinis bioinformatikos projektas, laboratorinis ar klinikinis projektas Birmingeme ar jūsų šalies įstaigoje), arba 30 kreditų disertaciją ( kartu su papildomais mokomais moduliais), siekiant patobulinti savo tyrimų įgūdžius tiriant pasirinktą su genomika susijusį projektą.

Kodėl studijuoti šį kursą?

Jus mokys žmonės, kurie yra pagrindiniai savo srities ekspertai, tiek iš Birmingemo universiteto, tiek iš aplinkinių NHS ligoninių, įskaitant greta esančias Moterų ir vaikų ligonines (BWC) ir Birmingemo universitetinę ligoninę (UHB).

Šis ligoninių tinklas buvo pagrindinis indėlis į 100 000 genomų projektą kaip Vakarų Midlendų genominės medicinos centro dalis ir BWC / UHB paskatins naujo Wessex ir West Midlands genomikos laboratorijos centro sukūrimą, kad paremtų patobulintas genominės medicinos paslaugas regione. .

Daugelis klinikinio personalo, dėstančių kursą, yra tiesiogiai įtraukti į genominės medicinos paslaugų teikimą, kaip klinikiniai vadovai arba pagrindiniai vaidmenys Molekulinės patologijos diagnostikos tarnyboje arba Vakarų Midlendų regioninėje genetikos tarnyboje. Kursų metu turėsite galimybę aplankyti šias NHS įstaigas, taip pat bendrauti su pacientų grupių atstovais, norėdami sužinoti apie genominę mediciną iš paciento pusės.

Birmingemo universitetas turi patrauklų miestelį su puikiomis mokymo ir mokymosi galimybėmis, kurias nesunku pasiekti geležinkeliu (mes esame vienintelis Britanijos universitetas, turintis savo geležinkelio stotį miesteliu, dažnai per 8 minutes jungiantis į New Street stotį. miesto centre) arba keliais.

Patekimo reikalavimai

Birmingemo universitetas turi bendruosius stojimo reikalavimus, įskaitant mažiausią C matematikos ir anglų kalbos GCSE kategoriją ir visų pareiškėjų, kurių gimtoji kalba nėra anglų, anglų kalbos įgūdžių įrodymus (pvz., IELTS 6.5 lygis, ne mažiau kaip 6.0 bet kurioje juostoje).

Kandidatai į magistrantūros studijas (genominė medicina), neturintys atitinkamos patirties sveikatos priežiūros srityje, turėtų turėti atitinkamą dalyką (pvz., Biomedicinos mokslą ar mediciną) turėti gerą pagyrimo laipsnį (arba lygiavertį). Tačiau mes svarstysime kandidatus su alternatyvia akademine kvalifikacija, remiantis profesine kvalifikacija ir patirtimi NHS (ar kitose susijusiose organizacijose).

Pateikdamas pasiūlymą, universitetas atsižvelgs į kandidato įgūdžius, savybes, motyvaciją ir sėkmės galimybes. Su studentais gali būti susisiekta aptarti jų paraiškos arba pakviesti į pokalbį. Visose paraiškose turi būti bent viena patenkinanti nuoroda.

Išankstinio tyrimo informacija

Potencialiems slaugos ar kitų sveikatos srities profesijų studentams, kurie turi mažai genetikos mokymų, primygtinai rekomenduojama apsilankyti tarpiniame genomikos prieigos kursuose prieš stojant į genomikos medicinos CPD modulį arba Genominės medicinos magistrantūrą.

Įsidarbinimo galimybės

Kursas yra specialiai skirtas sveikatos priežiūros specialistams, dirbantiems Nacionalinėje sveikatos tarnyboje, siekiant pagerinti jų galimybes ir palaikyti karjeros progresą. Panašiai tai galėtų būti naudinga dirbantiems ar ketinantiems dirbti kitose sveikatos priežiūros sistemose.

NHS švietimo programa „Genomikos mokslas“ parengė daugybę vaizdo įrašų, kuriuose pateikiamas įvadas į sveikatos priežiūros genomiką, taip pat pristatomas genomikos poveikis slaugai ir bendrosios praktikos gydytojams bei specialistų, tokių kaip klinikinė bioinformatika, vaidmenys.

Studentai, kurie nėra sveikatos priežiūros specialistai, įgis žinių, supratimo ir įgūdžių, padedančių įgyti darbą ar daktaro laipsnį, ypač besiplečiančiose genomikos, bioinformatikos ar kituose mediciniškai susijusiuose tyrimuose ir plėtojime akademinėje ar farmacijos pramonėje.

Mes surinkome keletą anketų, kad galėtumėte susidaryti idėją apie mūsų programos studentų skaičių.

Joshua Cooperis yra Warwicko universiteto magistrantūros biomedicinos mokslų absolventas ir sako:

Šis kursas neabejotinai suteiks man galimybę rinktis daktaro laipsnį ar dirbti laboratorijose ir bus neįkainojamas užmezgant naudingus ryšius ir užmezgant tinklą.

Katherine Peers yra slaugytoja, 5 metus dirbusi Paveldimų ligų srityje Karalienės Elžbietos ligoninėje Birmingame, ir sako:

Tikiuosi, kad tai suteiks daugiau galimybių įsidarbinti ir suteiks man tą papildomą žingsnį atsiradus galimybėms.

Elizabeth Quinlan-Jones yra akušerė Birmingemo moterų ligoninėje, turinti vaisiaus medicinos žinių ir sako:

Nesijaudinkite, jei dar neturite genetikos ar molekulinės biologijos pagrindų, nes darbuotojai labai palaikė ir, prireikus, dėstė papildomus mokymus.

Karjeros parama magistrantams

Karjeros tinklas - mes galime padėti jums žengti į priekį darbo rinkoje ir plėtoti savo karjerą. Mes suprantame, kad būdamas antrosios pakopos studentas turėtum turėti specialių reikalavimų planuodamas savo kitą karjeros žingsnį. Darbdaviai tikisi, kad magistrantai turės įvairių įgūdžių, viršijančių jų dalyko žinias.

Karjeros tinklas siūlo daugybę renginių ir paramos paslaugų, skirtų visiems studentams, įskaitant magistrantus, norinčius rasti savo nišą darbo rinkoje. Karjeros tinklas taip pat turi kiekvienos kolegijos karjeros konsultantus ir patarėjus kiekvienai kolegijai, todėl galite būti tikri, kad gauta informacija bus aktuali jūsų dalyko srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau