Galimybė gauti aukštojo mokslo diplomą sveikatos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Galimybė gauti aukštojo mokslo diplomą yra kvalifikacija, kuri paruošia tradicinės kvalifikacijos neturinčius žmones studijoms universitete. Jei norėtumėte įstoti į universitetą, bet palikote mokyklą neturėdami reikiamos kvalifikacijos, tuomet jums gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo kursą. Galimybė įgyti aukštojo mokslo kursų nėra viršutinė amžiaus riba, kurią galima baigti per vienerius metus, ne visą darbo dieną.

Redcaro ir Klivlendo koledžo diplomą sudaro: prieigos tyrimų projektas, tyrimas ir supratimas, aukštojo mokslo galimybės, psichologiniai sveikatos aspektai, profesionalūs sveikatos priežiūros įgūdžiai, sveikatos stiprinimas, žmogaus biologija, vertybine sveikatos priežiūra, matematika 2 ir 3 lygiu. .

Jūs išmoksite per klasės užsiėmimus, kurie apima paskaitas ir demonstracijas. Interaktyvus mokymasis apims IT ir virtualios mokymosi aplinkos (VLE) naudojimą. Besimokantieji yra palaikomi ir skatinami kurti savarankiško mokymosi metodus.

Sėkmingi kandidatai kreipiasi į universitetą, norėdami gauti įvairius sveikatos ir socialinės priežiūros laipsnius. Tai apima slaugą, akušeriją, ergoterapiją, dantų slaugytoją ir kineziterapeutą. Taip pat galite pereiti į Cert HE socialinę priežiūrą, kuri teikiama kolegijoje.

„One Awards“ suteikia šią kvalifikaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams.

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams. Skaityti mažiau