Fizioterapijos magistras (išankstinė registracija)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Kineziterapija yra mokslu pagrįsta sveikatos profesija, kurios gerovei gerinti ir palaikyti laikomasi „viso žmogaus“ požiūrio. Kineziterapeutai padeda žmonėms, nukentėjusiems nuo traumų, ligų ar negalių, naudodamiesi įvairiomis intervencijomis, tokiomis kaip pritaikyta mankšta, manualinė terapija ir patarimai.

Tarpprofesiniais kurso komponentais siekiama ugdyti kvalifikuotus ir atjaučiančius specialistus, kurie pasitiki savimi ir skatina profesinius, socialinius ir politinius pokyčius sveikatos ir socialinės priežiūros srityse. Bendradarbiavimas su bendraamžiais iš įvairių sričių skatina komandinį darbą ir mokslinių tyrimų įgūdžių pritaikymą pertvarkant sveikatos ir socialinės priežiūros paslaugas.

Sėkmingai baigus šią programą suteikiama teisė kreiptis dėl registracijos Sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje (HCPC). Galimos įvairios ir palaikomos praktikos galimybės, kad studentai geriau suprastų kineziterapijos taikymo sritį. Praktika grįstas mokymasis padeda plėtoti supratimą apie įvairias karjeros galimybes NHS, privačiame, trečiajame sektoriuose ir už jos ribų nuolat kintant sveikatos priežiūros darbuotojams.

University of Lincoln gyvena Bendruomenės ir sveikatos tyrimų skyrius (CaHRU), kuris yra Sveikatos ir socialinės priežiūros mokyklos tyrimų centras. „CaHRU“ atlieka pirmaujančius pasaulyje tarpdisciplininius tyrimus su paslaugų vartotojais, sveikatos priežiūros specialistais ir organizacijomis, kad padidintų sveikatos ir socialinės gerovės sveikatos, socialinio ir trečiojo sektoriaus paslaugų paslaugas.

CaHRU yra sąjungininkas su Linkolno sveikatos institutu. Linkolno sveikatos institutas (LIH) yra viso universiteto daugiadalykis mokslinių tyrimų bendradarbiavimas, kuris vykdo tarptautiniu mastu puikius ir pasaulinio lygio tyrimus nuo „ląstelių iki bendruomenės“.

Kaip tu studijuojate

Šio kurso pagrindas yra tarpprofesinis mokymosi požiūris į sveikatingumo ir sveikatos priežiūros kultūrą. Šio preliminarios registracijos studentai MSc Fizioterapijos kursai gali patirti bendradarbiavimo ir mokymosi metodus, kurie bus iššūkis tradiciniams sveikatos priežiūros suvokimams.

Įvairios mokymosi ir mokymo strategijos naudojamos siekiant patenkinti individualius programos studentų poreikius. Šios strategijos apima paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus, mažų grupių veiklą, savęs vertinimą, atvejų tyrimus, bibliotekos išteklius, klinikinių įgūdžių užsiėmimus, virtualų mokymąsi, modeliavimą ir praktika pagrįstą mokymąsi.

Tikimasi, kad be akademinio mokymosi šiuolaikinėje universiteto aplinkoje studentai įgis daugiau nei 1 000 valandų praktinio mokymosi įvairiose klinikinėse aplinkose. Antraisiais metais studentai gali būti remiami pasirenkant pasirenkamą klinikinę praktiką, jei jie yra įvykdę minimalius palaikomos praktikos mokymosi reikalavimus.

Kontaktinės valandos ir nepriklausomas tyrimas

Kiekvienais kurso metais kontaktinės valandos gali skirtis. Studentai dalyvaus dvejų metų nuolatinių studijų kursuose, todėl bent jau turėtų tikėtis, kad kas savaitę studijuos ne mažiau kaip 37 valandas. Studentams taip pat gali tekti atlikti užduotis ne pagal terminą. Kurso sudėtis ir pristatymas kiekvienam moduliui skiriasi. Kiekvieni kursų metai trunka nuo sausio iki gruodžio.

Magistro lygmens studijos apima didelę savarankiškų studijų dalį, tyrinėjant medžiagą, apimančią paskaitas, seminarus ir praktiką. Tikimasi, kad studentai už kiekvieną valandą, praleistą klasėje, praleis mažiausiai dvi – tris valandas savarankiškame tyrime.

Praktika pagrįstos mokymosi trukmė yra penkios savaitės, išskyrus 1-ąjį bloką, kuris yra keturių savaičių ilgio. Pirmaisiais metais yra trys praktikos blokai, o antraisiais - trys penkių savaičių blokai. Tai padeda užtikrinti, kad studentams suteikiama tinkama galimybė pasiekti mažiausiai 1000 valandų, kurių reikėtų norint užsiregistruoti Chartered Society of Physiotherapy (CSP). ir kreiptis dėl registracijos Sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje (HCPC). Studentai neprivalės lankyti universiteto klinikinės praktikos blokų metu.

Įvadas į jūsų modulius

  • Kineziterapijos praktikos tobulinimas (pagrindinė)
  • Taikomas sveikatos gerinimas (pagrindinis)
  • Fizioterapijos taikomieji mokslai (pagrindiniai)
  • Įvertinimas ir klinikinis sprendimas kineziterapijoje (pagrindinė)
  • Esminė tarpprofesinė praktika (pagrindinė)
  • Pagrindinė fizioterapijos praktika (pagrindinė)
  • Klinikinės praktikos paslaugų vertinimas (pagrindinė)
  • Paslaugos transformacija (pagrindinė)

Kaip vertinate

Studentai bus vertinami tiek formaliai, tiek neformaliai viso kurso metu, siekiant ugdyti mokymąsi ir savarankiškumą. Vertinimai vyks tiek Universitete, tiek praktikos aplinkose. Praktika grįstas mokymasis bus sėkmingas / nesėkmingas, o 7 lygio akademinis darbas prisidės prie galutinės klasės. Tam tikrą vertinimą ves kursų kuratoriai, tačiau studentai taip pat gali būti skatinami įsitraukti į kolegų ir savęs vertinimą, kad padėtų lavinti refleksijos ir vertinimo įgūdžius, kurie yra būtini mokantis visą gyvenimą ir toliau tobulinant profesiją po registracijos kineziterapeute.

Kai kurie vertinimai bus sutelkti į teorines žinias ir teorijos pritaikymą, o kiti - į praktinių techninių įgūdžių atlikimą ir paciento valdymą. Kiekvienam moduliui bus pateiktos išsamios rekomendacijos, ko tikimasi, ir vertinimo kriterijai.

Atsiliepimas į vertinimą

University of Lincoln vertinimo grįžtamuoju ryšiu politika siekiama užtikrinti, kad akademikai kursų vertinimus studentams grąžintų greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos (nebent pirmiau nurodyta kitaip).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... Skaityti daugiau

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. Skaityti mažiau