Fizioterapijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Mes mokome specialistus, kurie, taikydami kineziterapijos metodus, gali išgydyti, pasveikti ir prisitaikyti žmonėms, kuriuos paveikė sutrikimai, funkciniai apribojimai, negalios ar fizinės funkcijos bei sveikatos būklės pokyčiai, patirti dėl traumos, ligos ar kitų sukelti

Jei jus domina mokymasis

 • Vykdykite, vadovaukite ir derinkite kineziterapijos intervencijos planus, naudodamiesi savo terapinėmis priemonėmis ir atsižvelgdami į vartotojo individualumą.
 • Teikti veiksmingą kineziterapijos priežiūrą, teikiant visapusišką pagalbą pacientams.
 • Įsikišti sveikatos stiprinimo, prevencijos, apsaugos ir sveikimo srityse.
 • Sudarykite kineziterapijos intervencijos planus pagal tinkamumo, pagrįstumo ir efektyvumo kriterijus.
 • Diagnostinis kineziterapijos priežiūros įvertinimas pagal standartus ir naudojant tarptautiniu mastu pripažintas patvirtinimo priemones.

Ką mes Jums siūlome

 • Kineziterapeutų rengimo patirtis ir tradicijos.
 • Patalpos su laboratorijomis, aprūpintomis įvairiausia profesionalia įranga.
 • Stažuotės daugelyje valstybinių ir privačių sveikatos centrų.
 • Mokymo personalas, turintis didelę profesinės praktikos patirtį.
 • Nacionalinės ir tarptautinės mobilumo programos (Argentina, Australija, Brazilija, Kanada, Čilė, Kinija, Kolumbija, JAV, Italija, Japonija, Meksika, Peru, Lenkija, Portugalija, Rusija, Taivanas ir Vietnamas).

Profesionalios išvykos

Aukštas darbo jėgos įterpimo laipsnis. • Kineziterapijos mankšta sveikatos srityje: pirminės priežiūros centrai, reabilitacijos skyriai, specializuota priežiūra ligoninių centruose, abipusiai nelaimingi atsitikimai darbe, kineziterapijos centrai ar kabinetai, savarankiški specialistai ... • Kineziterapijos mankšta. sporto centruose, sporto salėse, sporto klubuose, federacijose ... • Kineziterapijos mankšta gydymo centruose, kurortuose, kurortuose ... • Pagyvenusių žmonių priežiūra rezidencijose ar dienos centruose ... • Mokymas ir tyrimai.

kompetencijos

 1. Žino ir supranta sveikų ir sergančių žmonių morfologiją, fiziologiją, patologiją ir elgesį natūralioje ir socialinėje aplinkoje.
 2. Žinoti ir suprasti mokslus, modelius, metodus ir instrumentus, kuriais grindžiama, artikuliuota ir plėtojama kineziterapija.
 3. Žinoti ir suprasti metodus, procedūras ir fizioterapinius veiksmus, skirtus tiek pačiam terapiniam vaistui, kuris turi būti pritaikytas klinikoje pakartotiniam gydymui ar funkcijų atkūrimui, tiek ir veiklai, skirtai skatinti ir palaikyti sveikatą, atlikti.
 4. Įgyti atitinkamą klinikinę patirtį, suteikiančią intelekto įgūdžių ir techninių bei rankinių įgūdžių; tai palengvina etinių ir profesinių vertybių įtraukimą; ir kad tai plėtoja įgytų žinių integravimo gebėjimus; kad studijų pabaigoje studentai žinotų, kaip juos pritaikyti tiek specifiniams klinikiniams atvejams ligoninėje, tiek ambulatoriškai, taip pat pirminės ir bendruomenės globos veiksmams.
 5. Įvertinkite paciento funkcinę būklę, atsižvelgiant į fizinius, psichologinius ir socialinius aspektus.
 6. Diagnostinis kineziterapijos priežiūros įvertinimas pagal standartus ir tarptautiniu mastu pripažintus patvirtinimo instrumentus.
 7. Sudarykite kineziterapijos intervencijos planą pagal tinkamumo, pagrįstumo ir efektyvumo kriterijus.
 8. Vykdykite, vadovaukite ir derinkite kineziterapijos intervencijos planą, naudodamiesi savo terapinėmis priemonėmis ir atsižvelgdami į vartotojo individualumą.
 9. Įvertinkite gautų gydymo rezultatų raidą atsižvelgiant į iškeltus tikslus.
 10. Parengti kineziterapijos priežiūros biudžeto įvykdymo patvirtinimo ataskaitą, kai bus įgyvendinti siūlomi tikslai.
 11. Teikti veiksmingą kineziterapijos priežiūrą, teikiant visapusišką pagalbą pacientams.
 12. Įsikišti sveikatos stiprinimo, prevencijos, apsaugos ir sveikimo srityse.
 13. Žinoti, kaip dirbti profesionaliose komandose kaip pagrindiniame vienete, kuriame profesionalai ir kiti globos organizacijų darbuotojai yra sudėti vientisai / daugiadiscipliniškai ir tarpdiscipliniškai.
 14. Į profesinę praktiką įtraukti etinius ir teisinius profesijos principus, taip pat į sprendimų priėmimo procesą integruoti socialinius ir bendruomenės aspektus.
 15. Dalyvaukite kuriant kineziterapijos pagalbos protokolus, pagrįstus moksliniais įrodymais, skatinant profesinę veiklą, skatinančią kineziterapijos tyrimus.
 16. Atlikite fizioterapines intervencijas, pagrįstas visapusiška sveikatos priežiūra, apimančia daugiaprofesinį bendradarbiavimą, proceso integraciją ir priežiūros tęstinumą.
 17. Suprasti žinių, įgūdžių, gebėjimų ir požiūrio, integruojančio kineziterapeuto profesines kompetencijas, atnaujinimo svarbą.
 18. Įgyti klinikinio valdymo įgūdžių, apimančių efektyvų sveikatos išteklių naudojimą, ir plėtoti planavimo, valdymo ir kontrolės veiklą sveikatos priežiūros skyriuose, kur atkreipiamas dėmesys į kineziterapiją ir jos ryšį su kitomis sveikatos tarnybomis.
 19. Efektyviai ir aiškiai bendraukite žodžiu ir raštu tiek su sveikatos sistemos vartotojais, tiek su kitais specialistais.

Studentų prieiga ir priėmimas

Galimybę patekti į Leono universiteto oficialų dėstymą ir priėmimo tvarką reglamentuoja Karaliaus dekretas 1892/2008, jo pakeitimai ir Kastilijos ir Leono Tarpuniversitetų komisijos pasiekti susitarimai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Skaityti mažiau
Leonas , Ponferrada + 1 Daugiau Mažiau