Fizioterapija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fizinės terapijos katedra (bakalauro) siūloma Campi Nova Igvasu ir Itaperuna naktinėje pamainoje 4200 valandų ir ilgalaikius 10 semestrus.

mokymo planas

Iš bakalauro fizioterapijos kursas - Su bendrabučiu Naujoji Iguacu yra siūlomi su viso darbo krūvio 4200 valandas turi būti sumokėta ne mažiau kaip penkerius (5) metus, pagal nutarimu CNE / CES Nº 4/2009. Pedagoginė projektas bakalauro kineziterapijos kursą - Su bendrabučiu Nova Igvasu - numatoma LBS tiekimo kaip pasirenkamą kursą programoje, kaip numatyta už bakalauro teisės aktų. Kurso mokymo buvo sukurta ir buvo nuolat peržiūrimos, siekiant patenkinti realius poreikius studentų kūno ir siūlomus mokytojų pokyčius, po vertinami. Taigi, ši struktūra išlieka atnaujinamas ir paklusti nacionalinę ugdymo programą gairės.

Laboratorijos

Fizioterapijos kursai - UNIG- Nova Iguacu - turi infrastruktūrą ir pakankamai medžiagą iš tų disciplinų operaciją, ji nurodo, kad praktinių užsiėmimų. Klasės, kurios yra mokoma laboratorijose / erdves praktinės veiklos ir kurios misija yra pateikti akademinės praktišką ir aktyvų kontaktą su būsimos veiklos turėtų plėtoti savo profesinę praktiką, tuo pačiu metu įtvirtinant teorinius studentams studentai, skatinančios tarpdiscipliniškumą.

Fizioterapijos kursai - UNIG- Nova Iguacu - turi pakankamai infrastruktūrą ir pakankamą prie laisvų darbo vietų ir disciplinų veikimo, ji nurodo, kad praktinių užsiėmimų. Veikla turi būti atliekama planuojama iki grafiką praktinių užsiėmimų. Per švietimo veiklos realizavimo per laboratorijose, mokytojai ir mokiniai privalo laikytis už laboratorijos ir klinikoje, taip pat biologinio saugumo standartų naudojimo taisyklių. Asmuo, atsakingas už kurso mokytojas yra atsakingas už prieigos kontrolės, naudojimo įrangos ir išsaugojimo įrangos per praktinės veiklos naudojamas.

Fizioterapijos kursas prieinama tik autoriui per mokymo praktiką sukurta disciplinų naudoja šias mokymo laboratorijas:

  • Tarpdisciplininė laboratorija aš;
  • Įvairių sričių laboratorija II;
  • Eletrofototermoterapia laboratorija;
  • Pratimai fiziologijos laboratorijos, matavimas ir įvertinimas.

specializuotų periodinių

Kineziterapiją kursas - bakalauras prieinama tik autoriui - Su bendrabučiu Naujoji Iguacu yra daugiau nei 20 parašus / profesiniuose žurnaluose prieiga, indeksą ir srovė, spaudoje arba beveik paskirstyta pagrindinių sričių žinoma, dauguma iš jų su atnaujinta surinkimo palyginti per pastaruosius trejus metus, tinkamai patenkinti visų ugdymo komponentų programas ir kurso reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A UNIVERSIDADE IGUAÇU - UNIG foi criada a partir do amadurecimento das Faculdades Unificadas de Nova Iguaçu, pela Portaria MEC nº 1318, de 16 de setembro de 1993, publicada no D.O.U. de 20/09/93, seçã ... Skaityti daugiau

A UNIVERSIDADE IGUAÇU - UNIG foi criada a partir do amadurecimento das Faculdades Unificadas de Nova Iguaçu, pela Portaria MEC nº 1318, de 16 de setembro de 1993, publicada no D.O.U. de 20/09/93, seção I, pág. 14017. Tem como mantenedora a Associação de Ensino Superior de Nova Iguaçu - SESNI, entidade sem fins lucrativos, de natureza filantrópica, com sede e foro na cidade de Nova Iguaçu - Estado do Rio de Janeiro. Tem como sede o Campus I, através do qual interage, nos âmbitos social, econômico, cultural e político com a Baixada Fluminense e com o norte do Estado do Rio de Janeiro, gerando tecnologia e conhecimentos fundamentais para o progresso dessas regiões, para o Estado e para o País. Skaityti mažiau