Fizioterapija magistrantūros

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studentai bus tikimasi turėti arba tikimasi baigti, bakalauro laipsnį Gyvosios gamtos mokslų ir studijavo nedidelį kiekį genetika. Jungtinėje Karalystėje sistema, mes tikimės, 2: II. Jei esate iš JAV, Nigerijos ar Indija, tai yra 3,0 CGPA JAV, Nigerijos sistemos tai yra Žemųjų Antras ir Indijoje tai yra 60%. Dėl kitų tautybių, prašome prašyti šios informacijos užklausos formą šiame puslapyje.

Fizioterapijos magistrantūra

Magistro fizioterapijos kursas buvo specialiai sukurta siekiant parengti kvalifikuotus specialistus, kurie aktyviai, lankstus ir galėtų patenkinti kintančius poreikius sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos. Ši magistrantūros plėtoja fizioterapeutų, kurie kritiškai mąstyti ir nepriklausomi besimokantiesiems su verslumo ir problemų sprendimo įgūdžius.

Svarbiausi renginiai

 • Bendri miesteliu su viena didžiausių mokymo ligoninėse Jungtinėje Karalystėje.
 • Šis kursas yra mokomi kartu su Kingstono universitetu. Jūs naudos iš didelių, įvairių fakulteto patirtis, kartu su sveikatos mokslo žinių siūlomų St George universiteto Londone.
 • Galimybė mokytis anatomiją iki Atidarius ir skrodimo lavonas.
 • Kursas apima 30 savaičių klinikinio vietą.
 • Bendras mokymasis kartu su visais kitais magistrantūros pakopos studijų kursų ir tiek prieš ir po registracijos studentų (tarp profesinio mokymosi).
 • Prieiga prie aukštosios mokyklos.

Moduliai

Vienerius metus
Pagrindinis dėmesys skiriamas fizioterapijos pagrindiniams įgūdžiams, naudojant problemos sprendimo metodą, kurį parengs kai kurie dvejų metų bakalauro laipsnio fizioterapijos programos moduliai, ir integruoti jas su egzistuojančiais magistro lygio moduliais apie refleksinę praktiką ir psichologiją fiziniams pratimams ir sveikatai.

Metai du
Išnagrinėkite platesnes klinikinės praktikos koncepcijas ir prevencinį bei novatorišką fizioterapijos vaidmenį, kad atitiktų kintančius sveikatos ir socialinės rūpybos poreikius. Studentai dalinsis modulius su metų trijų bakalauro ir magistro specialistų, siekiant toliau plėtoti kritinį mąstymą ir lyderystės įgūdžius tuo pat metu mokytis į profesijų aplinkoje.

Moduliai

 • Pagrindai Fizioterapijos
 • Valdymas Neuromusculoskeletal disfunkcija
 • Neurologinės reabilitacijos
 • Valdymas kompleksas širdies ir disfunkcijos
 • Vertinimo apmąstymų reabilitacijos
 • Psichologija pratyboms ir sveikatai
 • klinikinis Talpinimo
 • Fizioterapija kontekste
 • Tarpšakinius Diskusijos / Vadyba
 • Mokslinių tyrimų projektas
 • Profesinis tobulėjimas reabilitacijos
 • Savivaldos link (neprivaloma)
 • Vėžys išgyvenamumas (neprivaloma)

Mokymasis

Mokymas yra teikiama per įvairius metodus, pradedant nuo klasės paremtas mokymasis, sumodeliuotų praktinių užsiėmimų, savarankiško mokymosi ir klinikinių vietas. Mokymas taip pat vyks mūsų specialiai suprojektuoti reabilitacijos įgūdžių laboratorijose. Jūs naudos iš asmens globėjas, bendraamžių grupės mokymosi ir interneto pagrįstas mokymosi medžiagos ir internetinių diskusijų forumuose asortimentą paramą.

Patekimo reikalavimai

Su GCSE išimties visi akademinės kvalifikacijos turi būti baigtas per penkerių metų laikotarpį, įskaitant taikymo metais. Šiuo metu mes negalime svarstyti laipsnius, kurie vyresni nei penkerius metus. Deja, mes nemanome, profesinės ir / arba dirbti remiantis kvalifikacija būtų akademinės, todėl jie yra nepriimtini atvykimo vietoje pripažintų mokslo kvalifikaciją. Bakalauro laipsnis arba lygiavertė *

Bakalauro laipsnis

 • Įvertinimas - 02:01 pagyrimu
 • Dalykai priimami - biologija, elgsenos mokslo, sporto mokslo, fiziologijos, sveikatos mokslo ar sveikatos priežiūra susijusios profesijos kuri idealiu atveju yra žmogaus anatomiją ir fiziologiją.

Patirtis mokslinių tyrimų procese ir / ar baigus bakalauro disertacijos yra labai svarbus. * Laipsniai turi būti užpildyti, suteikti ir patvirtinti iki 2014 m. Rugpjūčio 1 d. Jei nesilaikysite šio reikalavimo, galite atšaukti bet kurį St George'io pasiūlymą.

Anglų kalbos kriterijai

Jeigu jūsų gimtoji kalba nėra anglų, jums reikės pateikti įrodymus savo anglų kalbos žinias. Anglų kalbos testai galioja tik dvejus metus, nes anglų kalbos gebėjimų pokyčius iš metų į metus. Jei atlikote testą, kuris šiuo metu laikoma pasenusi, jums gali būti reikalaujama užbaigti kitą. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai yra leidžiama tik ne daugiau kaip dviejų bandymų bandymų per vienerių metų laikotarpį.

IELTS:
IELTS bendras 7,0, 7,0 - skaitymas ir rašymas, 6,5 - kalbant ir klausydamiesi.

Pearsono testas:
Pearson (PTE Academic) testas iš viso 67 su 67 Klausymasis, 67 skaitymas, 67 raštu, 67 kalbant.

"Cambridge English Advanced" (pažyma anglų kalba):
"Cambridge English Advanced" (pažymėjimas išplėstiniame anglų kalba), kurio pažymėjimas yra B arba C laipsnis (pasienio lygis visuose 4 komponentuose) (lygus C1)

Kembridžo anglų kalba: mokėjimas (taip pat žinomas kaip anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas):
Kembridžo anglų kalba: Profesionalumas (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas) su C1 lygiu (silpnas visose 4 sudedamosiose dalyse).

Mokesčiai

 • JK ir ES studentai - n /
 • Tarptautinis - £ 14,000
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Welcome to St George’s, University of London, the UK’s only independent medical and healthcare higher education institution. St George’s is a modern, innovative academic and research organisation buil ... Skaityti daugiau

Welcome to St George’s, University of London, the UK’s only independent medical and healthcare higher education institution. St George’s is a modern, innovative academic and research organisation built upon a rich history stretching back 250 years. Alumni include John Hunter, known as the father of modern surgery, and Edward Jenner, creator of the first vaccine, used to eradicate smallpox. Skaityti mažiau