Oficialus aprašymas

Tulane universiteto medicinos mokyklos Fiziologijos absolventų programa, įsikūrusi Naujasis Orleanas, LA sukūrė magistro programą, specialiai sukurtą siekiant tobulinti mokymą ir suprasti kūno funkcijas bei būti pagrindu medicinos studijoms. Sėkmingai baigę šią vienerių metų programą padidinsite savo konkurencingumą medicinos mokyklose ar lygiavertes profesines programas. Programa apima pažangios medicinos fiziologijos, neurofiziologijos, molekulinės ir mobiliosios biologijos, ir transliacinės fiziologijos. Programa yra atvira programoms visame pasaulyje.

Studentai gali dalyvauti moksliniuose tyrimuose, grantų rašymuose ir protokolo kūrime. Studentai turės galimybę bendrauti su tulanų medicinos mokyklos, VA sveikatos priežiūros sistemos ir Penningtono biomedicinos tyrimų centro dėstytojais ir tyrėjais. Ši programa taip pat padeda mokytis medžiagų, išbandytų MCAT.


Reikalavimai laipsniui

Studentai turi priimti 30 kreditų valandų kursinių rudenį ir pavasario semestrus ir užpildyti reikalavimus laipsniui.


Mokymo planas

Rudens semestras

Būtinas


Pavasario semestras

Būtinas


Priėmimo sąlygos

Baigimo bakalauro laipsniui sertifikavimas ir bakalaureato laipsnis biologijos ar susijusių pagrindinių yra priėmimo. JAV pareiškėjams reikalaujama, kad minimalus GPA būtų 3,0, o MCAT - 502 arba DAT - 18 arba GRE - 300. Paraiškos bus peržiūrėtos ištisus metus.

Prašymas įstoti į magistro laipsnio programą fiziologijos turėtų būti pateiktas Biomedicinos mokslų biuro programos absolventams. Mokestis už negrąžinamą paraiškos mokestį 50,00 JAV dolerių turėtų būti pateiktas Tulane universitete. Paraiškos bus peržiūrimos, nes jos bus gautos, ir paraiškos bus priimamos konkurso tvarka. Todėl ankstyvas paraiškų pateikimas yra labai skatinamas. Magistro laipsnio paraiškos formas galima atsisiųsti iš Tulane universiteto svetainės:

href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/


Mokymasis

Pilnas laikas


Privalomi mokesčiai

Mokestis už akademines paramos paslaugas

Mokestis už akademines paramos paslaugas suteikia studentui galimybę naudotis papildomomis universitetinių bibliotekų paslaugomis ir akademinės paramos paslaugomis, tokiomis kaip kalbos ir mokslo laboratorijos. Jis taip pat apima tam tikras kompiuterines paslaugas, duomenų ir balso ryšius, mokymo paslaugas ir kai kuriuos iš neekologinių komponentų, skirtų edukacinių išteklių ir konsultavimo centrui, tam tikroms internetinės bibliotekos paslaugoms ir kitoms akademinės paramos paslaugoms.

Studentų sveikatos centro mokestis

Studentų sveikatos mokestis suteikia studentams pirminę sveikatos priežiūrą, psichiatrinę priežiūrą ir kontracepcijos priežiūrą Studentų sveikatos centre. Ji taip pat prisideda prie sveikatos švietimo programų, konsultacijų dėl narkotikų ir alkoholio bei Tulane nepaprastosios medicinos pagalbos tarnybos.

Studento veiklos mokestis

"Tulane" studentų institucija vertina studentų veiklos mokestį savo veiklai paremti. Studento akcijos mokestis suteikia studentams teisę dalyvauti remiamuose renginiuose, skaityti savaitraštinį leidinį ir dalyvauti daugelyje tarpmiestinių sporto varžybų, filmų ir paskaitų.

Reily Poilsio centro mokestis

Nuolatinių studijų studentai įvertins narystę Reily Poilsio centre. Neakivaizdinės studijos turi galimybę prisijungti prie Reily Centro.


Finansinė pagalba

Fizinės katedros ar Tulano universiteto finansinės magistro programos finansinė parama nėra. Informacija apie kitą finansinę paramą galima gauti iš universiteto Finansinės pagalbos biuro

www.tulane.edu/~finaid

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine) »

Paskutinį kartą atnaujinta June 7, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
23,500 USD
23 500 USD per metus.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applications open in October and close June 15th.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
End Date
Gegužė 31, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications open in October and close June 15th.

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications open in October and close June 15th.
End Date
Gegužė 31, 2019