Fizinės terapijos daktaras (DPT)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fizinės terapijos profesiją sudaro labai išsilavinę, kvalifikuoti ir etiški asmenys, skirti padėti bet kokio amžiaus žmonėms užkirsti kelią judėjimo ir funkcijų praradimui ar atstatymui visą gyvenimą. Gydymo strategijos apima mankštą, pacientų švietimą ir praktinius metodus, kurie palengvina reabilitaciją. Kineziterapeutai yra būtini tarpprofesinės sveikatos priežiūros komandos nariai, dirbantys kartu įvairiose aplinkose: mokyklose, namuose, ligoninėse ir klinikose.

„ Allen College DPT“ programa siūlo unikalų internetinio ir mokymosi vietoje derinį, kuriantį pradinio lygio kineziterapeutus. Trejų metų mokymo programoje pabrėžiami taikymo ir klinikinio argumentavimo įgūdžiai, derinant virtualų ir praktinį mokymąsi, visapusiškai paruošiant studentus išlaikyti nacionalinį fizinės terapijos egzaminą.

Internetinio mokymosi kartu su panardinimo į asmenį patirtimi ir klinikinėmis stažuotėmis derinys sukuria novatorišką mišinį, kuriuo studentai gali tobulėti, likdami artimi dabartinėms bendruomenėms. Studentai mokosi kartu su klasės draugais virtualioje klasėje. Naudodami mišrų mokymąsi, studentai turi nuolatinę prieigą prie internetinių mokymosi išteklių ir ryšius su patyrusiais programos dėstytojais, turinčiais virtualios mokymo ir mokymosi patirties.

Allen College DPT programos misija yra parengti kompetentingus, atjaučiančius ir rūpestingus kineziterapeutus, kurie per įvairią mokymosi bendruomenę ir naujovišką, mišrią švietimo formą, kuriai vadovauja pasiekę ir veteranai, praktikuojasi įsipareigodami mokytis visą gyvenimą, įsitraukdami į jų bendruomenė ir lyderystė profesijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Allen College has a tradition of more than 90 years of excellence in healthcare education. Allen College is a private, co-educational regionally accredited post-secondary institution. Allen College is ... Skaityti daugiau

Allen College has a tradition of more than 90 years of excellence in healthcare education. Allen College is a private, co-educational regionally accredited post-secondary institution. Allen College is organized into two schools: Health Sciences and Nursing. Skaityti mažiau