Farmacinė chemija (MS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Farmacijos pramonė yra pagrindinė chemikų darbdavė, kurioje dirba daugiau kaip 20% absolventų, turinčių BS, MS ir Ph.D. chemijos srityje. Farmacijos kompanijoms reikia modernių cheminių metodų turinčių darbuotojų, taip pat gerai suprasti tokias problemas kaip narkotikų vartojimas, vaistų kūrimas ir vaistų kūrimas.

Farmacijos chemijos magistro laipsnis suteikia studentams, besidomintiems farmacijos ir sveikatos mokslų srities išsilavinimu. Programa mokys studentus kiekybiniais metodais, kurie juos pasiruošs karjeros srityje sveikatos mokslų ir farmacijos srityse. Tai ypač aktualu didelės farmacijos pramonei Niu Džersyje, nes "New Jersey" turi didelę medicinos, farmacijos, aplinkosaugos ir biotechnologijų pramonės koncentraciją, susijusią su talentingos darbo jėgos paklausa.

NJIT programa remiasi nusistovėjusia NJIT farmacijos inžinerijos (PHEN) magistrantūros studijų programa , suteikianti pagrindinius ir tris pasirenkamuosius kursus. Siūloma farmacijos chemijos farmacijos chemijos programa papildo Farmacijos inžinerijos magistrantūros programą, nes ji pabrėžia taikomąjį mokslą ir molekulinį pagrindą, skirtą vaistų dizainui, o ne inžinerinį dėmesį skiriant farmacijos priemonių projektavimui, plėtrai ir veiklai.

Kas turėtų registruotis?

Jei turite bakalauro laipsnį chemijos ar biologijos mokslų ar inžinerijos srityje ir siekiate karjeros arba dirba farmacijos pramonėje, ši programa yra skirta jums.

Kaip galėčiau sužinoti daugiau?

Farmacijos chemijos absolventų brošiūra
Mokslo magistro priėmimo kriterijai
Mokymo planas

Papildomi resursai

Finansinė pagalba
Gyvenimo gyvenimas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the ... Skaityti daugiau

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the goal of providing an exceptional teaching, learning, and living environment. Skaityti mažiau