Farmacijos technologijos magistras: atradimas, vystymas ir gamyba

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Farmacijos technologijos magistrantūros programa parengs jus jaudinančiai farmacijos karjerai, nesvarbu, ar norite dirbti farmacijos pramonėje, reguliavimo institucijose ar būsimose doktorantūros studijose. Programa yra viena iš nedaugelio, turinti platų požiūrį, apimantį visą farmacijos procesą; pradedant veikliosios medžiagos atradimu ir identifikavimu, baigiant galutinio vaisto, kuris apima ir biomolekules, ir mažas organines farmacines molekules, sukūrimu ir gamyba. Programos tikslas - atskleisti studentams kuo autentiškesnius pramonės plėtros scenarijus, daug dėmesio skiriant laboratorinei praktikai ir mokymuisi projektuose.

Farmacijos technologijos magistrantūros programa orientuota į tris pagrindines sritis:

  • Mažų organinių molekulių atradimas, įskaitant farmakologiją
  • Biologinis vaistų atradimas, įskaitant farmakologiją
  • Produktų kūrimas, gamyba ir kokybės užtikrinimas

Farmacijos technologijos magistro programa įtraukia dėstytojus iš kelių stiprių tarpdisciplininių tyrimų skyrių Lund University . Jis grindžiamas nusistovėjusiu bendradarbiavimu su farmacijos pramone, taip pat su kitais nacionaliniais ir tarptautiniais, aukšto rango universitetais. Šios programos studentai taps stiprios tarptautinės tyrimų aplinkos dalimi, turėdami galimybę naudotis puikia laboratorijų įranga ir pagrindine įranga, naudojama farmacijos pramonėje.

Programos dėstytojai yra apmokyti ir kvalifikuoti pedagogikos srityje, taip pat aktyvūs įvairių sričių farmacijos mokslų tyrinėtojai. Tiek dėstymas pagal programą, tiek dėstytojų tiriamieji projektai dažnai vykdomi glaudžiai bendradarbiaujant su farmacijos pramone. Dėstytojų tyrimų rezultatai keliais atvejais lėmė, kad vaistai pateko į kliniką.

Programos struktūra

Šios programos esmę sudaro trys privalomi kursai ir du privalomi projektiniai kursai . Privalomi kursai užtikrins, kad visi studentai, nepriklausantys nuo specializacijos vėliau, įgytų bendrų ir pakankamų išsamių žinių, skirtų mažoms organinėms molekulėms ir biologiniams vaistams atrasti ir kurti, taip pat formuluoti ir gaminti. Projektinių kursų metu studentai pasirenka dėmesį į biologinius vaistus arba mažų organinių molekulių terapiją ir įgyja išsamesnių žinių bei įgūdžių atitinkamoje srityje.

Šie projektai taip pat apims įgūdžius, susijusius su, pavyzdžiui, darbu komandoje, projekto planavimu ir valdymu, praktiniu laboratoriniu darbu, dokumentacija pagal akademinius ir pramonės standartus bei pristatymais raštu ir žodžiu.

Be to, projekto kursai apims kitus vaistų kūrimo grandinės aspektus, tokius kaip patentai, ikiklinikiniai ir klinikiniai tyrimai, taip pat reguliavimo klausimai. GMP pagrindai yra įtraukti į programą, be to, studentai turi galimybę įgyti gilesnių žinių apie kokybės užtikrinimą.

Programa baigiama magistro laipsnio projektu, kuris gali būti vykdomas Lund University arba bendradarbiaujant su išorės partneriais, įskaitant nusistovėjusį bendradarbiavimą su farmacijos pramone, taip pat su kitais aukšto rango universitetais, nacionaliniais ir tarptautiniais.

Karjeros galimybės

Farmacijos pramonė patiria nuolatinį ir didėjantį poreikį įdarbinti aukštos kvalifikacijos darbuotojus, turinčius įžvalgos ir žinių, apimančių visą vaisto kūrimo procesą. Programos absolventai bus gerai pasirengę priimti ateities iššūkius tarptautinėje, daugiadalykėje farmacinėje aplinkoje.

Programa yra glaudžiai susijusi su vienu stipriausių šiaurės Europos biotechnologijų regionų - Medicono slėniu , kuriame yra mažiausiai 200 tarptautinių farmacijos kompanijų ir filialų. Pasaulyje plačiai plinta mažų kompanijų, tiekiančių didelėms farmacijos įmonėms švino junginius, analizės metodus ir pažangių formulių sprendimus, tendencija. Tai sparčiai auganti pramonė, kuriai reikalingi kvalifikuoti darbuotojai.

Tikėtina, kad pirmoji šios programos studento pozicija būtų tokia pati: organinis arba analitinis chemikas, kaip biochemikas, kuriantis naujas biologines farmacines medžiagas, kaip naujų vaistų gamintojas, kokybės užtikrinimo srityje arba reguliavimo institucijoje. Arba absolventai gali siekti tolesnių specializuotų studijų kaip doktorantas.

Atminkite, kad išsami informacija apie kursus bus pateikta vėliau.

Daugiau apie programą skaitykite https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-TALAK

Kodėl Lund University ?

Lund University buvo įkurtas 1666 m. Ir yra vienas seniausių, plačiausių ir geriausių šiaurės Europos universitetų. Universitetas patenka į 100 geriausių universitetų „QS World University Rankings 2020“ sąraše ir yra pirmas pasirinkimas tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Švediją - vieną inovatyviausių, tvariausių ir demokratiškiausių pasaulio šalių.

Jei norėtumėte pradėti kurti tarptautinį tinklą pasaulinėje klasėje, Lund University yra puikus pasirinkimas. Patirkite kitokį mokymosi būdą šalyje, kuri yra viena geriausių pasaulyje teikiant aukštąjį išsilavinimą. Grupinis darbas ir neformaliojo mokytojo ir studento santykiai palengvina gilesnį mokymąsi.

Universitetas įsikūręs Lunde, žavinga ir kompaktiškas universiteto miestas Švedijos pietuose, tik 35 minutės nuo Kopenhagos oro uosto Danijoje. Miestas yra garsus dinamišku studentų gyvenimu, taip pat gyvena daugelyje pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų įstaigų ir tarptautinių kompanijų.

Sužinokite daugiau apie Lund University www.lunduniversity.lu.se

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Skaityti daugiau

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Skaityti mažiau
Lundas , Malmė , Helsingborgas + 2 Daugiau Mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje