Jūsų pašaukimas ateina gyvas.

Su Universidad Europea farmacijos Universidad Europea mokysite praktiniu, patirties ir gyvenimo būdu. Kadangi mūsų metodika pagrįsta mokymu per simuliuotus klinikinius atvejus, kurie susiduria su realiomis situacijomis.

Jūs dirbate imituotoje vaistinės tarnyboje, ligoninės vaistinėje ir konsultacijose dėl klinikinių vaistų, esančių mūsų modeliuojamoje ligoninėje, kurioje jūs įgyvendinsite visas žinias, įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus sprendžiant pacientų priežiūros situacijas. Tokiu būdu jūs mokysite saugioje aplinkoje prieš pradėdami kreiptis į bet kokį paciento atvejį.

Klinikinis aukščiausios kokybės mokymas, kuris baigiamas praktikomis vaistinėse, kurios įgyvendino Madrido Oficialiojo Farmacijos koledžo (COFM) ir (arba) ligoninių (Quirónsalud grupės) gerosios praktikos vadovą. Be to, galite atlikti mokymo kursus stažuotėse mokslinių tyrimų centruose arba farmacijos įmonėse.

Papildomas mokymas:

Kartu su savo farmacijos farmacijos studijomis atliksite Farmacijos biuro valdymo ir farmacijos rinkodaros ekspertų kursą, kuriame sužinosite, kaip efektyviai valdyti verslą: rinkodaros planą, pacientų valdymą, pirkimus, atsargas, pardavimus ar linijinius. ,

Naujovės:

Ne tik technologijos ir mokymo metodika; taip pat naujose srityse, tokiose kaip farmakogenetika.

Profesionalus ryšys:

Jūs visada bendraujate su profesionaliu pasauliu savo profesorių, kurie yra elito specialistai mokslinių tyrimų, farmacijos ir farmacijos pramonėje, rankose.

Interprofesinis švietimas:

Dirbti tarpdisciplininėse grupėse su kitais Universiteto sveikatos mokslų srities studentais, mokytis bendrauti su kitais gydytojais, slaugytojomis, psichologais ir kt. tokiu pačiu būdu jūs darysite ir realiame gyvenime.

Žinokite pagalbą sveikatos prevencijai ir moksliniams tyrimams, kuriais galite sumažinti mokymą iki 15%.

Praktinis, naudingas, realus mokymas:

Studijuodama Universidad Europea farmaciją, jūsų profesija mokosi naujovišku mokymo modeliu, kurio veiksmingumas tarptautiniu mastu yra pagrįstas mokymo turinio, tarpprofesinio švietimo, modeliuotų scenarijų, kokybės klinikinio mokymosi ir objektyvių vertinimo platformų bei sistemų integravimu.

Formuojantis pasiūlymas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas mūsų studentams siūlant aukštą lankomumo patirtį ir išsamią paciento viziją su daugiadalykiu ir visiškai individualiu požiūriu. Pagal oficialią kvalifikaciją būtina išsamiai aprašyti visus programos dėstytojus.

 • Su mokymo turinio integravimu turėsite išsamesnę, realią viziją ir geriau suvokti žinias. Tokiu būdu jūs įgysite tvirtą mokslinę patirtį, nes studijuosite kompleksiškai pagrindinius dalykus, leidžiančius jums susieti zinias, su kuriomis mokate, su klinikine praktika ir sėkmingai susidurti su klinikiniais atvejais, kuriuos turite atlikti tiek modeliavimo scenarijose, tiek praktika prieš tikruosius pacientus.
 • Dirba imituojančiose aplinkose, turinčiose pažangiausias technologijas. Klinikinių atvejų modeliavimo metu susidursite su realiomis situacijomis imituojamoje aplinkoje, pvz., Mūsų "Simulated Pharmacy Office", "Hospital Pharmacy" ar "Clinical Pharmacy Consultations", esančiose mūsų "Simulated" ligoninėje, kur jūs pradėsite visas įgytas ir sukurtas žinias ir įgūdžius visi profesiniai įgūdžiai ir gebėjimai, reikalingi sprendžiant pacientų priežiūros situacijas. Tokiu būdu jūs mokysite imituojamą aplinką, labai simuliuotą realybei, prieš įgyvendindami praktiką su realiais pacientais, suteikiant jums visišką saugumą artėjant prie bet kokio pobūdžio atvejų.
 • Tarpprofesinis švietimas. Be to, daugelis iš šių atvejų dirbs tarpprofesinėse komandose su kitais universiteto sveikatos mokslų srities studentais. Jūs sužinosite, kaip bendrauti su kitais sveikatos priežiūros specialistais (gydytojais, slaugytojomis, psichologais ir kt.) Taip pat, kaip ir realiuoju gyvenimu, ir kas leis jums turėti platų ir įdomų vaizdą apie vaistininką. Tokiu būdu jūs išmoksite vadovauti bendradarbiavimui, funkcijų paaiškinimui, komandos funkcionavimui, tarpšakiniam bendravimui, tarpprofesinio konflikto sprendimo, be kita ko, paciento centre ir geresnės priežiūros užtikrinimui.
 • Praktinė kokybė lieka. Ir, žinoma, baigsite savo mokymus su praktiniu aukščiausios kokybės mokymu. Tam jūs atliksite stažuotes vaistinėse, kurios įgyvendino Madrido Oficialios Vaistinių koledžo (COFM) ir (arba) ligoninių (Quirónsalud grupės) gerosios praktikos vadovą. Taip pat galite atlikti studijų stažuotes mokslinių tyrimų centruose arba farmacijos įmonėse.
 • Dėl praktinės veiklos įvertinimo platformos, Ispanijos naujoviškos sistemos, kurią įdiegė mūsų mokytojų komanda, jūsų darbas ir praktika yra objektyviai vertinami, nes prieš pradedant tyrimus žinote, kokie aspektai bus įvertinti ir kokių Jie bus kriterijai tai padaryti. Be to, mūsų profesinių kompetencijų vertinimo sistema, vadinama struktūrinio tikslo klinikiniu vertinimu (ECOE), kurioje yra sukurtos imituotų klinikinių atvejų scenarijai, leidžia mokytojams įvertinti jų kompetencijas skirtingose ​​pacientų priežiūros situacijose.

Visa tai, individualizuotas akademinis tolesnis darbas, taip pat asmeninio mentoriaus, kuris jus lydės jūsų akademinėje ir profesinėje karjeroje, parama.

paslaugos

Kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti mūsų naujovišką akademinį modelį, Biomedicinos mokslų ir sveikatos fakultetas siūlo Jums pažangiausias laboratorijas - modeliavimo patalpas, kuriose įrengta pažangiausia technologija:

 • Specializuotos laboratorijos, turinčios pažangiausią įrangą ir kompiuterinę įrangą, kurioje eksperimentuojate visas žinias: biomediciną, biologiją, genetiką, mikrobiologiją, chemiją, farmacijos technologijas ir kt.
 • Savo laipsnio laboratorija, galinti kurti farmacijos technologijų praktiką
 • CSIC ir Carlos III Sveikatos instituto patogumai dėl virusologijos ir imunologijos praktikos. Bendradarbiavimas su Toledo Paraplegikų ligoninės tyrimų centru, siekiant kurti sudėtingesnius praktikos pavyzdžius, kuriems reikalinga didelė įranga
 • Mokslinių tyrimų laboratorijos, vadovaujamos pirmojo lygio mokslininkų ir stipendijų studentai bendradarbiauja.
 • Modeliavimo kambariai: "Simulated Community Pharmacy" ir "Simulated Hospital", kur yra mūsų ligoninės farmacijos ir farmacijos pagalbos konsultacijos. Tokiu būdu jūs prisitaikysite prie visuomenės, pacientų ir kitų sveikatos specialistų elgesio, galėsite tapti profesionalu, kuris gali reaguoti į dabartinius gyventojų sveikatos priežiūros poreikius.

Papildomas mokymas

Kartu su savo bakalauro studijomis atliksite Bendrijos farmacijos ir farmacijos rinkodaros vadybos ekspertų kursą, kuriame sužinosite, kaip efektyviai valdyti Bendrijos farmaciją: rinkodaros planą, pacientų valdymą, pirkimus, atsargas, pardavimus ar linijines ...

Ši ekspertų programa trunka 12 ECTS, kuri mokoma palaipsniui nuo pirmųjų metų.

Pasiruoškite būti pasauliniu mastu profesionalu, baigę savo mokymosi patirtį su tarptautine buvimo vieta.

Universidad Europea Madrido Universidad Europea Biomedicininių mokslų fakultete mes nustatome tarptautinę farmacijos studijų programą, kurioje nuo antrųjų metų atliksite bent vieną dalyką, kuris mokomas tik anglų kalba. Be to, jūs atliksite veiklą ta pačia kalba visose studijose su mumis.

Padarykite tarptautinį viešnagę prestižiuose universitetuose, kur galite lankyti kursus, praktiką mokslinių tyrimų laboratorijose, praktines farmacijos sektoriaus įmones ir profesinę praktiką farmacijos srityje Šengeno šalyse (Europos Sąjungoje: Jungtinėje Karalystėje ir Prancūzijoje).

Universitetai, su kuriais palaikome susitarimą, yra šie:

 • JUNGTINĖ KARALYSTĖ: PORTSMOUTH UNIVERSITETAS
 • JUNGTINĖ KARALYSTĖ: GREENWICH UNIVERSITETAS
 • JUNGTINĖ KARALYSTĖ: UCL, LONDON
 • KROATIJA: RIJEKOS UNIVERSITETAS
 • VOKIETIJA: VURZBURGO UNIVERSITETAS
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • BRAZILIJA: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • Čilė: UNIVERSIDAD ANDRÉS BELLO

Be to, jūs lankysite renginių organizavimą savo universiteto miesteliuose: paskaitas ir meistriškumo kursus, kuriuos teikia žymiausi šio sektoriaus specialistai ir prestižiniai tarptautiniai pranešėjai, ir daugelis kitų veiklos sričių.

Pagrindinės sveikatos priežiūros įstaigos, kuriose praktikuojate

Be teorinio mokymo ir imitavimo praktikos, baigsite savo mokymus su praktiniu aukščiausios kokybės mokymu. Tam jūs atliksite stažuotes vaistinėse, kurios įgyvendino Madrido Oficialios Vaistinių koledžo (COFM) ir (arba) ligoninių (Quirónsalud grupės) gerosios praktikos vadovą. Taip pat galite atlikti studijų stažuotes mokslinių tyrimų centruose arba farmacijos įmonėse.

Kur galiu dirbti?

Pasibaigus Madrido Universidad Europea farmacijos magistro laipsniui, esate aukštos kvalifikacijos specialistas, norintis vykdyti savo profesinę veiklą Bendrijos ir ligoninės farmacijos srityje, turėdamas išsamią farmacijos valdymo ir priežiūros bei tarpprofesinio švietimo viziją. Jūs taip pat būsite pasirengęs dirbti kitose šios srities srityse, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų, plėtros, gamybos, rinkodaros, valdymo ir kokybės kontrolės naujų vaistų ir sveikatos produktų.

Įmonės ir sektoriai, kuriuose galite kurti savo profesiją:

 • Tyrimų centrai
 • Farmacijos įmonės
 • Maisto pramonė
 • Chemijos ir aplinkosaugos pramonė
 • Kosmetikos kompanijos ir kiti sveikatos produktai
 • Vaistinės
 • Ligoninių centrai ir kitos sveikatos priežiūros paslaugos
 • Sveikatos administracija
 • Konsultantai ir mokymo centrai.

Reguliuojama profesija

Madrido Universidad Europea farmacijos magistro pagrindinis tikslas - parengti profesionalus, turintį profilį, pritaikytą reglamentuojamoms profesinės kompetencijos sritims, pagal liepos 3 d. Įsakymą CIN / 2137/2008, kuriame nustatyti reikalavimai tikrinti universitetinius laipsnius, kurie atitinka farmacininko profesinę kvalifikaciją.

Programa mokoma:
 • Ispanų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Universidad Europea »

Šis kursas yra Campus based
Duration
5 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą