Farmacijos mokslo ir medicinos chemijos mokslų fakultetas

Loughborough University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Farmacijos mokslo ir medicinos chemijos mokslų fakultetas

Loughborough University

Mūsų farmacijos mokslo ir medicinos chemijos programa suteiks jums mokymo apie farmakokinetiką, vaistų metabolizmą, vaistų sintezę ir būdus, kaip nustatyti galimus vaistų uždavinius ir vaistų kandidatus, bei metodus, skirtus įvertinti vaistų junginių biologinę veiklą.

Farmacijos mokslo ir medicinos chemijos magistrantūra yra jūsų galimybė specializuotis šioje patrauklioje ir gyvybiškai svarbioje srityje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama farmacinių medžiagų biochemijai, farmakologijai, dizainui, analizei ir pristatymui, įskaitant saugių ir veiksmingų vaistų kūrimą.

Dirbdami mūsų moderniausiose laboratorijose ir mokydami mokslinį darbą dirbančių akademinių darbuotojų, galėsite naudotis įvairiomis mokslinėmis priemonėmis, įskaitant: 400 MHz, 500 MHz, kietojo ir standartinio NMR spektrometrus, vieną kristalų ir miltelių rentgeno difraktometrai, didelės skiriamosios gebos induktyviai sujungtos plazmos masės spektrometras, GC-MS ir linijinės jonų gaudyklės LC masių spektrometrai, jonų judumo spektrometrai, dujų ir skysčių chromatografai ir derinami nanoporės jutikliai.

Jūs taip pat gausite naudos iš mūsų naujos 17 milijonų svarų STEMLab, siūlanti pažangiausias ir naujausias laboratorijas studentams iš įvairių disciplinų ir tolesnių investicijų į laboratorijų erdvę, kurią planuojama pradėti 2018 m.

Yra mokslinių tyrimų mokymo projektas, kurio pagrindą sudaro vietos pramonėje arba chemijos katedros tyrimų grupė. Projektai prasideda gegužės mėnesį ir tęsiami iki rugsėjo.

Kas daro šią programą kitokia?

 • Galimybė naudotis įvairiomis mokslinėmis priemonėmis
 • Naujoji 17 mln. GBP STEMLab
 • Tyrimo mokymo projektas

Kas turėtų mokytis šioje programoje?

Mūsų farmacijos mokslo ir medicinos chemijos programa yra skirta absolventams chemijos ar glaudžiai susijusi disciplina, kurie nori prisidėti prie vaistų plėtros farmacijos pramonėje.

Patekimo reikalavimai

Pagyrimo laipsnis (2: 2 ar aukštesnis) arba lygiavertis užsienio chemijos, biochemijos ar glaudžiai susijusio dalyko kvalifikacinis laipsnis.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi kandidatai į Loughborough universitetą privalo turėti anglų kalbos kvalifikaciją, kol jie gali būti priimti į bet kokį kursą ar programą, nesvarbu, ar jų pirmoji kalba yra anglų, ar ne. Sužinokite daugiau apie mūsų anglų kalbos reikalavimų puslapį.

IELTS: bendras 6,5 ir mažiausiai 6,0 kiekvieno komponento.

Ką mokysi

Mūsų farmacijos mokslo ir medicinos chemijos programos moduliai yra skirti išsamiai suprasti farmacinių medžiagų biochemiją, farmakologiją, dizainą, analizę ir pristatymą bei plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius.

Moduliai

Farmacijos mokslo ir medicinos chemijos programa apima platų temų spektrą; suteiksime jums keityklą, kurį išplėtėme kai kuriuose pagrindiniuose moduliuose, susijusiuose su šia programa, ir konkrečiais vertinimo metodais, susijusiais su kiekvienu moduliu.

Privalomi moduliai

 • Tyrimo metodai - 15 kreditų
 • Farmakokinetika ir medžiagų apykaita - 15 kreditų
 • Narkotikų tikslai, narkotikų dizainas ir vaistų sintezė-15 kreditų
 • Spektroskopija ir struktūrinė analizė - 15 kreditų
 • Profesiniai įgūdžiai ir disertacija - 30 kreditų
 • Tyrimų projektas - 60 kreditų

Neprivalomi moduliai

Taip pat galite pasirinkti iš dviejų papildomų modulių iš šių papildomų modulių

 • Atskyrimo metodai - 15 kreditų
 • Mass Spectrometry and Associated Techniques - 15 kreditų
 • Inovacijos analitiniame moksle - 15 kreditų
 • Inovacijos medicinos chemijoje - 15 kreditų

Ateities karjeros perspektyvos

Medicinos mokslų ir medicinos chemijos magistrantūros magistrantūros studijos yra labai svarbios dirbant vaistų kūrimo ir vystymo srityje farmacijos pramonėje, plačiau chemijos pramonėje ir kitose srityse.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
1 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
9,500 GBP
UK / ES studentai. Tarptautinis: £ 21,000.
Locations
Jungtinė Karalystė - Loughborough, England
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Jungtinė Karalystė - Loughborough, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla