Farmacijos magistro laipsniai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

  • Vienerių metų vidurinės mokyklos bakalaureato programa, vedanti į farmakologijos magistro laipsnį.
  • Sukurta tiems, kurie nori pagerinti savo įgaliojimus, norint gauti priėmimo į medicinos ar stomatologijos mokyklą.
  • Klasės dydis palaikomas mažiau nei 35, kad būtų sukurtas labiau asmeninis ryšys tarp studentų
  • Moksleiviai mūsų MS programoje dalyvauja Medicinos antrosios medicinos farmakologijos mokykloje (mokomi atskirai kitokia seka).
  • Visus antrosios pakopos studijų kursus dėsto dieninių medicinos fakulteto Medicinos mokykloje.
  • Sėkmingas darbas žymiai pagerins tuos įstojimo į medicinos ar stomatologijos mokyklos dokumentus.
  • Moksleiviai, kurie antrą kartą paėmė MCAT, baigę MS programą 2009-2013 m., Reikšmingai padidino MCAT balą 3,5 ± 1,8 (n = 47, P
  • Per pastaruosius 5 metus 78,5% farmakologijos magistrantūros absolventų įstojo į medicinos, dantų ar aukštojo mokslo įstaigą (113/144 studentai už klases, baigiančias kursus nuo 2013-2017 m.).


Tikslai

  • Mokyti studentus farmakologijos disciplinos pagrindu.
  • Sužinoti farmakologijos tyrimų planavimo ir vykdymo metodus, logiką ir metodus.

Tulane tapo pirmuoju nacionaliniu mokslinių tyrimų institutu, kuris 2006 m. Sujungė viešąsias paslaugas į savo pagrindinę bakalauro studijų programą. Dabar visa universitetų bendruomenė, įskaitant architektūros, verslo, teisės, liberalų menų, medicinos, visuomenės sveikatos ir atogrąžų medicinos, mokslo ir Inžinerija ir socialinis darbas - yra įsipareigojusi teikti viešąsias paslaugas.

Viešoji tarnyba yra ypač svarbi tiems, kurie įstoja į mūsų vienerių metų magistro programą, nes svarbių viešųjų ar visuomeninių paslaugų teikimas tapo būtina prielaida daugumai JAV medicinos mokyklų. Tikimasi, kad studentai peržengs akademikų sritį ir dirbs bendruomenėje, siekdami pagerinti gyventojų sveikatą. Tai yra "kas yra medicina".

Todėl pagrindinis mūsų farmacologijos magistro programos reikalavimas yra tas, kad studentai teikia viešąsias ar bendruomenines paslaugas vidutiniškai bent vieną valandą per savaitę arba 12 valandų per semestrą. Per 2017-18 mokslo metus mūsų farmakologijos magistro programos studentai atliko 2167 valandų viešąsias paslaugas Naujojo Orleano srityje (vidutiniškai per mokslo metus mokėsi 68 valandos vienam studentui).

Tulane turi Viešųjų paslaugų centrą, kuris padeda sujungti studentus su daugybe bendruomenės partnerių

Tulane nustato viešosios tarnybos standartą naujos kartos universitetams. Kai gausite "Tulane" išsilavinimą, gausite kažką papildomo iš bendruomenės paslaugų, kurias daugelis kitų institucijų nesiūlo. Mūsų studentai gauna unikalią mokymosi patirtį, kurią galima rasti tik Naujojoje Orleane. Tik Tulane.


Reikalavimai laipsniui

Tema: studentai privalo sėkmingai baigti ne mažiau kaip 26 kreditų valandas kursinių, 4 kreditų valandas magistro baigiamasis darbas, ir užpildyti magistro baigiamojo darbo reikalavimus. Darbas bus grindžiamas laboratorijos ar bibliotekos tyrimais (tema, kurią pasirinks studentas konsultuodamasis su patarėju ir disertacijos komisija).


Ne daktaro diskas: studentai privalo sėkmingai baigti ne mažiau kaip 30 kreditų valandų kursinių, įskaitant 4 pasirenkamuosius kursus (8 kreditų valandas) pavasario semestro.


Bendrijos tarnyba: bendruomenės ar viešosios tarnybos istorija tapo būtina prielaida daugumai JAV medicinos mokyklų. Studentai privalo baigti ne mažiau kaip 1 valandą bendrojo darbo per savaitę arba bent 12 valandų per semestrą. Dokumentacija


Mokymo planas

Rudens semestras

* Kursai prasideda rugpjūčio 27 d., 2018 m

** Reikalaujama, kad farmakologijos principai ar farmacinė fiziologija būtų iš anksto užregistruoti kartu

Pavasario semestras

- Ne magistrantūros studentams ne disertacija Track reikia imtis visų keturių pasirenkant išvardytų žemiau; Tie, kurie yra "Thesis Track", turi pasirinkti 2 iš 4 pasirenkamuosius dalykus.

Pavasario pasirinktinai


Priėmimo sąlygos

Kandidatai į leidimą turi būti sėkmingai įvykdyti bakalaureato laipsnio reikalavimus, įskaitant pagrindinį darbą biologijos ir chemijos srityje. Konkurenciniai balai priėmimo atveju yra GPA, kuris yra ≥ 3,0, o bendras MCAT balas yra 500 (arba senas MCAT rezultatas: 27) arba didesnis, vidutinis DAT balas yra 18 ar didesnis arba vidutinis GRE rezultatas yra 300 ar didesnis.


Paraiška

Paraiška farmacologijos magistro magistrantūros studijų programai turi būti pridėta 50 USD mokestis. Mokestis negrąžinamas. Paraiškos kitais mokslo metais turėtų būti gauta iki 2018 m. Birželio 15 d. Tačiau paraiškos bus peržiūrėtos, nes jos bus gautos, todėl ankstyvi paraiškų teikimas yra labai skatinamas.

Taikymas MS programai

Galite sukurti paskyrą ir užpildyti internetinę paraišką, naudodamiesi šia nuoroda į Tulane's Graduate Program, Biomedicinos mokslų svetainė.

Jei turite klausimų dėl paraiškos ar paraiškos, kreipkitės į Biomedicinos mokslų tarnybą telefonu 504-988-5226.


Mokymasis

Dieninis mokymasis už 2018-19 mokslo metus yra 23 500 JAV dolerių, kuris bus mokamas dviem semestrais. Šiai programai nėra mokymosi atleidimo. Studentai taip pat apmokestins šiuos apskaičiuotus mokesčius už kiekvieną semestrą: Akademinės paramos paslaugos ($ 400), Studentų veikla ($ 120), Reily Poilsio centras ($ 150) ir Studentų sveikatos paslaugos ($ 320). Mokesčiai gali keistis.

Magistrantūros studijų įmokos

Kreipiantis dël baigimo, reikalaujama 35,00 JAV dolerio studijø mokesèio.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... Skaityti daugiau

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. Skaityti mažiau