Farmacijos magistrantūros studijų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Farmacijos fakultetas siūlo penkerių metų magistro studijų programą farmacijai (5 metai, 10 semestrų), įskaitant 6 mėnesių profesinio praktinio mokymo patirtį Bendrijos vaistinėse (valstybinėse ir (arba) ligoninėse) Slovakijoje ar Europos Sąjungoje. Rekomenduojamą studijų planą sudaro privalomi, privalomi pasirenkami ir pasirenkami kursai, kad būtų galima gauti ne mažiau kaip 300 ECTS kreditų. Farmacijos studijų programa yra visiškai akredituota pagal Europos Sąjungos teisinius reikalavimus, o Comenius universiteto išduotas farmacijos magistro diplomas yra pripažintas visose kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse, taip pat visame pasaulyje.

“Be able to love, heal and accept yourself, so you can then offer these gifts to others”

Švietimas

Farmacijos studijų programos absolventas apibūdinamas aukšto lygio žiniomis ir praktiniais įgūdžiais chemijos, biologijos, medicinos ir ypač farmacijos srityse. Absolventas turi gilių žinių apie viską, kas atsitinka su vaistu žmogaus organizme; jo poveikis ir neigiamas poveikis; taip pat sveikatos ir socialinius vaistų vartojimo aspektus. Absolventai įgyja žmonėms skirtų vaistų farmacijos, farmacijos, cheminių, mikrobiologinių, biologinių tyrimų rezultatus. Absolventas gali vertinti mokslinius duomenis apie vaistus ir pateikti su tuo susijusią informaciją. Absolventas turi pakankamai žinių apie teisinius ir kitus reikalavimus, susijusius su farmacijos praktika. Studijų programa visiškai atitinka Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2005/36 / EB dėl profesinės kvalifikacijos pripažinimo.

Išskirtinumas
Absolventas yra vaistininkas, aukštos kvalifikacijos profesionalas ir tikras ekspertas, kuris, kaip vienintelis visuomenėje, žino viską apie vaistus, vaistinius preparatus ir jų poveikį.

Ekspertizė
Farmacijos studijų programos absolventas apibūdinamas aukšto lygio žiniomis ir praktiniais įgūdžiais chemijos, biologijos, medicinos ir ypač farmacijos srityse. Absolventas turi gilių žinių apie viską, kas atsitinka su vaistu žmogaus organizme; jo poveikis ir neigiamas poveikis; taip pat sveikatos ir socialinius vaistų vartojimo aspektus.

Patirtis
Absolventas geba įsisavinti žmonėms skirtų vaistų farmacinius, farmacinius, cheminius, mikrobiologinius, biologinius tyrimus. Absolventas gali vertinti mokslinius duomenis apie vaistus ir pateikti su tuo susijusią informaciją. Absolventas turi pakankamai žinių apie teisinius ir kitus reikalavimus, susijusius su farmacijos praktika.

Galimybės
Absolventai gali realizuoti savo galimybes sveikatos priežiūros srityje įvairių tipų vaistinėse (valstybinėse, ligoninėse), visų lygių vaistų kokybės kontrolės institutuose, klinikinės farmacijos, klinikinės biochemijos, higienos tarnybų, farmacijos pramonės, komercinio atstovavimo darbo vietose. farmacijos, platinimo įmonių, tyrimų, sveikatos priežiūros specialistų švietimo ir kt.

Išsipildymas
Fakulteto absolventai visada laukiami darbo rinkos ir jie labai lengvai gali rasti patrauklią karjerą, asmeniškai ir finansiškai įgyvendindami ne tik Slovakijos Respublikoje ir savo gimtosiose šalyse, bet ir visame pasaulyje.

Priėmimas

Priėmimai į 2020/2021 m. Dabar atviri. Pateikimo terminas yra 2020 m. Liepos 31 d. Kandidatai privalo išlaikyti stojamąjį egzaminą, rašomą ar popierinį ar nuotoliniu būdu elektroninėmis priemonėmis. Priėmimo testai yra parašyti anglų kalba ir susideda iš 100 MCQ klausimų, susijusių su biologija (50 klausimų) ir chemija (50 klausimų), remiantis bendru vidurinės / vidurinės mokyklos lygmeniu.

Faktai

 • Apie 1 500 studentų, iš jų apie 15% tarptautinių studentų iš įvairių šalių
 • 11 specializuotų mokymo skyrių
 • 2 mokomosios vaistinės, kurios taip pat veikia kaip bendruomenės vaistinės
 • Naujos laboratorijos ir paskaitų kambariai su modernia įranga
 • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys ilgalaikę nacionalinę ir tarptautinę mokymo ir tyrimų patirtį
 • Visų lygių farmacijos išsilavinimas, įskaitant PharmD ir doktorantūros studijas. programos, specializacija ir kt.
 • Tarptautinės mainų programos, įskaitant dvišales sutartis su 30 ir daugiau partnerių universitetais Europoje, Azijoje ir JAV
 • Mokslo kompetencijos centras, centrinės mokslo laboratorijos, įvairūs tyrimų projektai
 • Didelis vaistinių augalų sodas
 • Centrinė biblioteka
 • Sporto salė ir treniruokliai
 • Nuosavos valgyklos ir kavinės

Prestižas
„Comenius“ universiteto farmacijos fakultetas yra vienintelis tokio pobūdžio fakultetas Slovakijoje. Fakultetas augina originalius farmacijos specialistus integruodamas gamtos ir medicinos bei specifinių farmacijos mokslų žinias.

Tradicija
Slovakijos farmacijos universitetinės studijos vykdomos daugiau nei 70 metų ir daugiau nei 11 000 studentų baigė Farmacijos fakultetą Bratislavoje.

Akreditacija
Farmacijos studijų programa visiškai atitinka Europos Sąjungos Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2005/36 / EB dėl profesinės kvalifikacijos pripažinimo.

White work table with notes, smartphone and laptop

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Pharmacy is part of the greatest, oldest and outstanding University in Slovakia. Comenius University in Bratislava is a modern European university which in 2019 was celebrating its 100t ... Skaityti daugiau

The Faculty of Pharmacy is part of the greatest, oldest and outstanding University in Slovakia. Comenius University in Bratislava is a modern European university which in 2019 was celebrating its 100th anniversary. It is the only Slovak university to be regularly ranked in the international rankings of the best universities in the world. With thirteen faculties, it offers the widest selection of study programs (over 800) at three levels, and several of these study programs are the only ones of their kind offered in Slovakia. There is a wide range of areas of human knowledge to choose from when studying, be it in medicine, the humanities, and social sciences, the natural sciences, mathematics, theology, and much more. Skaityti mažiau