Farmacijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Farmacijos fakultetas buvo įkurtas 1966 m. Fakultetas rengia studentus karjerai farmacijos srityje, gerai supranta narkotikus ir ligas. Mokymo programa skatina vaistininkų ir kitų sveikatos specialistų sąveiką. Vaistinės mokymo programa siūlo profesionalią penkerių metų programą, vedančią į farmacijos laipsnį.


Mokymo metodas

Vaistinė mokoma semestruose, kiekviena iš jų baigia egzaminus ar projektų pristatymus. Tyrimai susideda iš paskaitų (30 proc. Mokymo programos) ir seminarų / praktinių užsiėmimų, kurie yra pagrindiniai mokymo metodai ir sudaro 70 proc. Visos studijų programos. Kiekvienas kursas apima paskaitas, seminarus, laboratorinius darbus, smulkių grupių darbą, praktiką ir užduotis. Kūno sistemų modelio kaip integruoto mokymo konteksto naudojimas, mokymo programa sukurta siekiant sulaužyti kliūtis tarp disciplinų, padėti mokiniams mokytis efektyviau. Mokymas yra integruotas, palengvinant studentų ekspoziciją pagrindiniu ir taikomuoju mokslu bei profesine praktika pacientų priežiūros kontekste. Tai bus palaikoma didėjantis dėmesys praktikoje vykstančiam mokymuisi, kurį patvirtina vietos ir vidaus modeliavimas pagrįstas mokymasis, taip pat papildoma patirtis, teikiama įmonėje.

47582_Screen_Shot_2016-08-01_at_13.04.58.png

Mokymo programą sudaro 4 disciplinų blokai: humanitariniai ir socialiniai bei ekonominiai mokslai, gamtos mokslai, medicininės-biologinės, profesinės ir specialybės disciplinos. Kursų absolventai gali įgyti bakalauro stažuotės (pirminio vienerių metų studijų) pagrindinę specialybę šiomis specialybėmis:

Farmacijos administravimas ir ekonomika, farmacijos technologijos, farmacinė chemija ir farmakognozija, arba dieninės ar korespondentinės pakopos studijos.

Absolventų profesinės veiklos sritis apima veiksmingą administracinę ir produkcinę veiklą: farmacijos įstaigose ir įmonėse, vaistų vaistų kokybės kontrolės centruose (kontrolės ir analizės laboratorijose), toksikologinės ir biocheminės laboratorijose, farmacijos įmonėse, tyrimuose institutus ir tt


Studijų trukmė

5 metai


Du suvartojimai

Rugsėjis


Įėjimo lygis

A-lygis (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, bakalaureatas, WAEC, NECO, aukštojo vidurinės mokyklos pažymėjimas, vyresniojo vidurinio išsilavinimo pažymėjimas, nacionalinis vyresnysis pažymėjimas, imamieji darbai.


KSMU absolventams apdovanotas farmacininko laipsnis.


Apgyvendinimas netoliese esančioje studentų bendrabutyje. Įperkamas mokestis už mokslą.

Studentų gyvenimas

KSMU suteikia studentams pasaulinio lygio išsilavinimą aplinkoje, kurioje yra naujų galimybių ir idėjų, kurie padės suformuoti ateitį. Mokytis naujų įgūdžių, susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis; drauge gyventi; tai yra normalus universiteto patirties dalis, o KSMU nėra išimtis.

KSMU studijuoja daugiau nei 5 500 studentų (iš kurių daugiau nei 1200 yra tarptautiniai studentai), universitetas yra triukšmingas aktyvus avinas ir tikras daugiakultūrinio bendradarbiavimo puodelis. Nuo sporto renginių iki meno kursas Kurskas yra inovacijų ir kultūros centras, kaip niekas kitas.

Mūsų studentai dalyvauja įvairioje veikloje, pradedant nuo sporto iki meno, socialinių ir kitų intelektinių užsiėmimų bei praturtindami veiklą. Campus life KSMU turi kažką pasiūlyti visiems, nesvarbu, koks yra jūsų interesas.

Yra keletas būdų, kuriais galite susipažinti su naujais draugais čia, pavyzdžiui, KSMU , prisijungdami prie vienos iš daugybės gyvybingų studentų bendruomenių arba sukurdami vieną iš savo! Mūsų didelė ir įvairiapusė studentų bendruomenė sukuria labai įdomią aplinką bendrauti, mokytis naujų įgūdžių ir susipažinti su naujais žmonėmis!

Jūs taip pat turėsite galimybę aplankyti vietines istorines pramogas, kad galėtumėte aplankyti ir pažinti su savo naujais draugais ir sužinoti daugiau apie rusų kultūrą ir istoriją. Galite praleisti valandas vietos kavinėse, parduotuvėse ir muziejuose arba pasivaikščioti pro vieną iš gražių netoliese esančių parkų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Skaityti daugiau

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Skaityti mažiau