Farmacijos ir farmacijos mokslų magistras (moksliniai tyrimai)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Kaip Farmacijos mokyklos mokslininkas turite galimybę palaikyti ryšius su farmacijos farmacijos ir biotechnologijų pramonės specialistais ir plėtoti nacionalinius ir tarptautinius bendradarbiavimus. Ankstesni mokslinių tyrimų projektai buvo susiję su darbu JAV ir visoje Europoje bei Azijoje.

Moksliniai tyrimai mokykloje yra orientuoti į dvi skirtingas temas. Tai yra klinikinė vaistinė ir praktika; narkotikų atradimas, projektavimas ir pristatymas.

Vėliau mokslinių tyrimų studentams gali būti suteikta galimybė dirbti su mokslo darbuotojais.

Kaip antrosios pakopos studentas, galite pasinaudoti prieiga prie tikslingai pastatytos laboratorijos erdvės ir specializuotos įrangos, plataus spektro mokymo programų, skirtų pagerinti savo mokslinius tyrimus ir perkeliamus įgūdžius, taip pat akademinių vadovų paramą. Absolventai turi galimybių siekti karjeros farmacijos, kosmetikos ar maisto pramonėje ir akademinėje bendruomenėje.

Tyrimų sritys, projektai ir temos

Mūsų tyrimai sutelkti į dvi pagrindines sritis:

Narkotikų atradimas, projektavimas ir pristatymas

Šios grupės tikslai yra:

  • Nustatyti naujus vaistų taikinius,
  • Sukurkite ir atraskite naujus vaistus,
  • Sukurti naujoviškus narkotikų tiekimo būdus.

Klinikinė farmacija ir praktika

Šios grupės tikslai yra:

  • Skatinti bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais,
  • Suteikti geresnį vaistų optimizavimą,
  • Asmeninės priežiūros užtikrinimas.

Kaip tu studijuojate

Mūsų mokslinių tyrimų aplinka siekia paremti studentus per konkrečią sistemą. Tai apima visus aspirantūros patirties aspektus, įskaitant vadovo sąveiką, mokymą ir prieigą prie infrastruktūros ir su ja susijusios paramos per Mokslinių tyrimų ir magistrantūros studijų direktorius nuo pradinio taikymo iki baigimo.

Visi magistrantai aktyviai skatinami rengti savo srities mokslinius žurnalus. Tikimasi, kad studentai savo išvadas pristatys nacionalinėms ir tarptautinėms konferencijoms, taip pat dalyvaus vidaus tyrimų posėdžiuose.

Dėl magistrantūros studijų programų pobūdžio didžioji jūsų laiko dalis bus skiriama savarankiškam tyrimui ir tyrimams. Jūs susitiksite su savo akademiniu vadovu (-ais), kurių reguliarumas priklauso nuo jūsų individualių poreikių, dalyko srities ir programos etapo.

Kaip taikyti

Taikymo būdai skiriasi priklausomai nuo pasirinkto studento finansavimo galimybės. Savarankiškai finansuojami pareiškėjai, studentai, norintys gauti paramą per stipendijų schemą, arba tie, kurie turi darbdavių rėmimą, yra skatinami kreiptis į mokyklą su siūlomomis temomis aukščiau aprašytose mokslinių tyrimų temose.

Atkreipkite dėmesį, kad visos paraiškos pirmiausia yra per centrinę internetinę sistemą per mygtuką, esantį šio puslapio viršuje dešinėje.

Registracijos datos

Siekiant paremti savo patirtį podiplominių tyrimų bendruomenėje, nauji studentai raginami dalyvauti spalio, vasario ar gegužės mėnesiais.

Be susitikimo su universitetais, kurie tuo pačiu metu pradeda savo mokslinių tyrimų programą, yra galimybė naudotis centrine mokymo programa, sukurta maždaug per pirmuosius tris studijų mėnesius, ir tikslinę paramą, suderintą su kiekvienu studijų pakopos etapu. Alternatyvios registracijos datos gali būti suderintos su jūsų vadovu individualiai.

Patekimo reikalavimai

Pirmos ar aukštesnės antrosios klasės pagyrimo laipsnis arba atitinkamo dalyko magistro laipsnis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... Skaityti daugiau

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. Skaityti mažiau