Farmacijos daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Union University būk pertvarkytas

21-ajame amžiuje sveikatos priežiūros bendruomenei iškyla daug iššūkių, o specialistams reikės puikaus farmacijos, profesinio ir etinio mokymo. Union University įsipareigojimas integruoti griežtus mokslininkus į krikščionišką pasaulėžiūrą yra parodytas farmacijos kolegijos įgaliojimuose.

Akademinė programa

Pirmąjį semestrą mes iššūkis mūsų moksleiviams su receptiniais vaistais ir žmogaus rimta anatomija. Jie patiria žmogaus pacientų simuliatoriaus technologiją per pirmuosius metus. Klasės dydis yra nedidelis, siekiant sustiprinti asmeninį bendravimą su profesoriais, kai kuriais iš geriausių krikščionių mokslininkų.

"State-of-the-art" įrenginiai

„Providence Hall“ yra praktinė švietimo aplinka, kurioje studentai gali aktyviai dalyvauti mokslinių tyrimų, bendruomenės ir ligoninės vaistinėse bei plačioje pacientų modeliavimo aplinkoje.

PEAP programa

Ankstyvosios farmacijos priėmimo programa (PEAP) įdarbina aukštos kvalifikacijos Sąjungos bakalauro studentus jau nuo pirmųjų metų, kad padėtų supaprastinti jų priėmimą į Sąjungos farmacijos daktaro programą. PEAP garantuoja priėmimą į Farmacijos mokyklą, kol bus sėkmingai laikomasi pažangos kriterijų. PEAP siūlo socialinius ryšius su kitais PEAP studentais, farmacijos fakultetais ir studentais. Tam tikrais atvejais mokslinių tyrimų galimybės gali būti prieinamos kvalifikuotiems studentams.

Rezidencijos

Sąjunga siūlo vieną iš magistrantūros studijų metų (PGY1) farmacijos rezidencijos patirtį, kurią Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugija (ASHP) turi iš anksto kandidatu. „PGY1 Experience“ siūlo nuolatinę klinikinės praktikos patirtį bendruomenės, ambulatorinės priežiūros ir ligoninės nustatymuose.

Akreditacija

Union University farmacijos mokslų daktaro programą akreditavo Vaistinių preparatų mokymo akreditavimo taryba, South LaSalle Street 135, Suite 4100, Chicago, IL 60503, 312 / 664-3575

Misija

Union University farmacijos koledžo misija yra ugdyti užuojautą, visapusiškai parengtus specialistus, pasirengusius patenkinti tiesioginius ir būsimus farmacijos mokslo ir pacientų priežiūros poreikius nuolat besikeičiančioje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Skaityti mažiau