Farmacijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Sveiki atvykę į High Point University farmacijos mokyklą Fred Wilson, High Point, NC. Mūsų dėstytojai ir personalas apmoko gydytojus, kurie yra orientuoti į pacientų priežiūrą visais atvejais ir turi įgūdžių ir žinių, kad galėtų kuo aukščiausiu lygmeniu vaistinę praktikuoti. Mūsų švietimo modelis apima pagrindines farmacijos žinias ir įgūdžius, reikalingus sprendimams dėl kokybiškų sprendimų priėmimo kartu su klinikiniais mokymais įvairiose aplinkose. Studentai, įgiję žinių ir įgūdžių bei gebantys komunikatorių, sudarys pagrindą, iš kurio bus kuriami rytojaus lyderiai!

Misija

Suteikti nepaprastą farmacijos išsilavinimą integruojant biomedicininius ir klinikinius mokslus, kurie ateityje gali padėti farmacininkams įgyti dinamiškos sveikatos priežiūros aplinkos kaip sveikatos priežiūros komandos nario.

Vizija

Būti premjeru vaistinės mokyklos ugdymu ir moksliniais tyrimais, rengiančiais pagarbų ir įkvėptų sveikatos priežiūros lyderių vietinei ir pasaulinei bendruomenei.

Tikslai

  1. Suteikti studentams išsamią vaistininko išsilavinimą, kuris kruopščiai integruoja pagrindinius ir klinikinius mokslus.
  2. Studentams ugdykite analitinės minties procesą, suteikdami jiems galimybę spręsti klinikines ir mokslines problemas.
  3. Skatinkite visų fakultetų ir studentų, aistra klinikiniams ir moksliniams atradimams, kad galėtumėte iš anksto gauti sveikatos priežiūros paslaugas.
  4. Palaikykite rūpestingumo ir priėmimo aplinką dėl asmeninių ir kultūrinių skirtumų, ugdydami malonumą, gailestingumą ir priimdami vaistus praktikuojančius asmenis.
  5. Parodykite studentams realias situacijas, kurios paruošia juos veiksmingai veikti sveikatos priežiūros aplinkoje.

Švietimo filosofija

HPU SOP naudos glaudžiai integruotą pagrindinių ir klinikinių mokslų mokymo programą, siekdama paskatinti studentus pritaikyti visą spektrą įgūdžių, reikalingų teikiant pacientams skirtą farmacinę priežiūrą. Mūsų mokymo metodai naudos įrodymais pagrįstus metodus, kurie skatina ilgalaikį mokymąsi ir išplečia gebėjimą sintezuoti greitai kintančias žinias sveikatos priežiūros srityje.

Standartinės klientų programos programa "Fred Wilson" farmacijos mokykloje High Point University

Standartizuoti klientai (SC) yra svarbi HPU farmacijos programos dalis ir suteikia studentams pirmąją patirtį aplinkoje, kurioje jie pritaikys naujai išmoktus įgūdžius realiuoju laiku.

Studentai turi paciento scenarijų, kuriame apibrėžiami atvejų ypatumai, kokia būklė, vaistai ir problemos pacientui gali būti, todėl jie gali taikyti kritinio mąstymo gebėjimus atlikti vaistų istoriją, įvertinti problemą, nustatyti, kas turi būti padaryta, ir patarti pacientui, tėvui ar sveikatos priežiūros paslaugų teikėjui. Mokydamas savarankiškai, be instruktorių ar bendraamžių, išspręsti paciento problemą, studentas greitai supranta, ko reikia pacientui padėti. Tai yra "realus testas, ko reikia žinoti", kad taptų neeiliniu vaistininku šiandienos pasaulyje!

Standartizuoti klientai yra įdarbinti ir apmokyti gyvų pacientų vaizdavimui. Kompetentingos institucijos mokosi ir iš karto vykdo apibrėžtą scenarijų, kad kiekvienas mokinys gautų "tą pačią" patirtį. Fakultetas traukiniai kiekvieną SC atlieka vaidmenį.

Atsiliepimai iš standartizuoto kliento, fakulteto ir vaizdo įrašų suteikia mūsų studentams "krašto" įgyti į pacientą orientuotų įgūdžių.

  • SC teikia studentui atsiliepimus apie bendravimo įgūdžius ir bendrą patirtį.
  • Fakultetas išnagrinėja susitikimą, norėdamas suteikti studentui profesines žinias.
  • Studentas savarankiškai vertina savo veiklą, siekdamas nustatyti patobulinimus.

IPE

Inter-profesinis ugdymas

Tarpprofesinis mokymas (IPE) - tai mokymosi bendradarbiaujant patirtis, apimanti įvairių sveikatos srities profesijų studentus ir pedagogus. Per IPE studentai ugdo žinias, įgūdžius ir elgesį, būtinus norint tapti veiksmingais sveikatos priežiūros komandos nariais. High Point University Fredo Wilsono farmacijos mokykloje mes esame įsipareigoję integruoti IPE į savo mokymo programą, kad mūsų studentai būtų pasirengę teikti nepriekaištingą pacientų priežiūrą šiandieninėse daugiadalykinėse sveikatos priežiūros įstaigose.

Mūsų IPE planas apima keturis pagrindinius žingsnius: ekspoziciją, panardinimą, patirtį ir kompetenciją.

Poveikis

Nuo pat mūsų mokymo programos pradžios studentai susiduria su įvairiomis sveikatos priežiūros sritimis per kviestines paskaitas ir interaktyvius laboratorinius pratimus. Iš kitų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų jie sužino apie savo atitinkamas sritis ir kaip šios disciplinos susijusios su vaistinių praktika.

Pasimatymas

Studentai, eidami į priekį per programą, yra pasinėrę į bendradarbiaujant tiek gyvai, tiek modeliuojamai sveikatos priežiūros aplinkai, kur ugdo pagrindinius tarpprofesinius įgūdžius. Modeliavimas apima standartizuotus klientų atvejus ir laboratorinius kursus, kuriuose dalyvauja keli sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai. Įvadinės bendruomenės ir ligoninių vaistinių rotacijos metu studentai praktikuoja savo tarpprofesionalaus paciento sveikatos priežiūros paslaugas realiame pasaulyje.

Patirtis

Trečiaisiais mūsų programos metais studentai yra gerai pasirengę dalyvauti tarpdisciplininiuose seminaruose, kuriuose dalyvauja "Triad IHEC" (Inter-professional Health Education Centre) ir prisideda prie jų. "Triad IHEC" yra bendradarbiaujanti veikla, apimanti kelias profesines mokyklas iš skirtingų regiono institucijų, įskaitant High Point University , NC A

Kompetencija

Studentai praleidžia paskutinius programos studijų metus, praktikuojasi ir demonstruoja savo tarpprofesines kompetencijas per Išplėstinę farmacijos praktikos patirtį (APPE). Ši praktinė patirtis leidžia studentams panaudoti ir padengti jų tarpprofesines žinias, įgūdžius ir elgesį prieš baigus studijas.

Triad Inter-Professional Sveikatingumo Švietimo centras (Triad IHEC)

2015 m. " High Point University " sveikatos mokslų programos pradžioje "Triad IHEC" buvo sukurta tarp UNCG Slaugos ir socialinio darbo mokyklų, NC A

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around ... Skaityti daugiau

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around you-you'll be expected to become an active citizen. Skaityti mažiau