Farmacijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

Vaistinės fakulteto misija - mokyti, mokyti ir suteikti studentams, farmacininkams ir mokslininkams mokymosi visą gyvenimą galimybes, kartu kurti, platinti ir taikyti naujas žinias, pagrįstas farmacijos ir klinikinių mokslų moksliniais tyrimais, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę. geresnė sveikatos priežiūra.

Skirtingos programos ypatybės

BUE teikia programas, pagrįstas britų švietimo filosofija. Tai paskatina programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama studentams, o ne tiems, kurie pateikia medžiagą. Jungtinės Karalystės programų absolventai paprastai demonstruoja:

 • sugebėjimas kūrybiškai mąstyti ir stiprių problemų sprendimo įgūdžių;
 • aukšto lygio pagrindiniai ir perkeliami įgūdžių rinkiniai;
 • savarankiškai išlaikė aukštą profesionalumo, dalyko bei bendrosios techninės kompetencijos lygį;
 • gebėjimas spręsti problemas aukšto lygio (ty pamatyti bendrą vaizdą);
 • kruopštumas ir etiška darbo praktika;
 • lankstumas ir gebėjimas pritaikyti savo dalykines žinias ne tik savo sritims.

106982_libraryinside2.png

BUE misija yra pirmaujanti aukšto lygio švietimo MENA regione teikėja. Universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad JK patvirtintų savo programas ir užtikrintų studentų patirtį, atitinkančią JK standartus. Institucinio kokybės užtikrinimo pagrindas yra dalyko lygio patvirtinimas, o fakultetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jo studijų programa atitiktų JK standartus. Tai parodys "Double Egyptian B Pharm" ir "B Pharm" du kartus iš JK partnerio

BUE Farmacijos fakultetas siekia suteikti savo studentams naujausią techninę programą, kad savarankiškas vaistininkas, galintis išlaikyti ir spręsti šiandienos ir rytojaus sparčiai besikeičiančias aukštųjų technologijų farmacijos paslaugas . Programa siūlo unikalų modulių ir specialybės sričių rinkinį, leidžiantį studentui sukurti reikiamus įgūdžius ir (arba) foną šiam tikslui.

Be to, mes ieškosime šios studijų programos akreditacijos su Didžiosios Britanijos karališka farmacijos draugija (RPSGB), pirmaujančia šios programos disciplinos profesine organizacija. Akredituotos studijų programos yra pageidaujami ir greitesni maršrutai tiems, kurie siekia įgyti profesinę kvalifikaciją.

Kuriant raštu ir mūsų žiniomis, šis akademinės ir profesinės akreditacijos derinys daro mūsų programą farmacijos srityje gana unikali tiek Egipte, tiek aplinkiniuose regionuose.

Programos tikslai

 • Teikti studentams sisteminį supratimą apie Farmacijos žinių bazę.
 • Kad studentai galėtų sistemingai ir kūrybiškai analizuoti sudėtingus klausimus, teisingai spręsti, jei nėra išsamių duomenų ir aiškiai pranešti apie jų išvadas; sugebėjimas būti savireguliuojamu ir naujovišku problemoms spręsti ir spręsti; nepriklausomas mokymosi gebėjimas, reikalingas tęstiniam profesiniam tobulėjimui.
 • Siūlyti plačią mokymo programą, kurioje pateikiamos naujausios žinios ir praktiniai įgūdžiai farmacijos srityje.
 • Užtikrinti studentų, kurie gali prisidėti prie pacientų ir profesijos priežiūrą, ugdymą, praktikuodami su kompetencija ir pasitikėjimu bendradarbiaujant su kitais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais
 • Teikti mokymosi aplinką, leidžiančią studentams, turintiems aukštą įgimtą gebėjimą, asmeniškai ir akademiškai pasiekti visą savo potencialą, kad, baigus studijas, jie galėtų laisvai rinktis iš daugybės skirtingų karjerų ir turėti supratimą, žinias ir asmeninį brandą, kad galėtų greitai prisidėti į jų pasirinktą darbo ar mokslinių tyrimų sritį.
 • Pateikti programą, atitinkančią visų atitinkamų profesinių institucijų, tiek nacionalinių, tiek Jungtinės Karalystės, norinčių būti narystės / diplomuotų vaistų statusą, švietimo reikalavimus.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Skaityti daugiau

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Skaityti mažiau