Farmacijos bakalauras (apdovanojimai) IHPC

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Laipsnio apžvalga

 • Mokykitės viename iš 5 geriausių nacionalinių universitetų užimtumo, studentų pasitenkinimo ir farmacijos kokybės mokymo (1).
 • Mokykitės iš universiteto, turinčio gerokai aukštesnį pasaulinio lygio farmakologijos ir farmacijos mokslų tyrimą (2).
 • Studijuoti UniSA naujuose 247 milijonų JAV dolerių pažangiausiuose UniSA vėžio tyrimų institute.
  Sužinokite mūsų universitete, specializuotose vaistinių laboratorijose ir vaistinių praktikos rinkiniuose.
 • Naudokite mūsų pramonės ryšius ir glaudžius ryšius su tarptautiniu mastu žinomomis mokslinių tyrimų koncentracijomis.
 • Įgykite profesinės patirties, kai baigsite įsidarbinimą bendruomenės ir ligoninės vaistinėse.
 • Naudokite daugiau nei 50 metų patirtį farmacijos srityje.
 • Gauti dvi kvalifikacijas tik su vienu papildomu studijų metais, kai baigiate vienintelį Australijos dvigubą farmacijos ir farmacijos mokslo laipsnį.
 • „UniSA“ siūlo vienintelį Pietų Australijos vaistinės laipsnį ir yra vienas iš keturių Australijos universitetų, kuris yra prestižinio nacionalinio farmacijos švietimo aljanso (NAPE) narys.

(1) QILT: absolventų rezultatų tyrimo kursų patirties klausimynas 2016-18 - dieninis užimtumas, bendras pasitenkinimas ir mokymo kokybės rodikliai (bakalauras). Tik viešieji SA įsteigti universitetai.
(2) 2018 m. Australijos mokslinių tyrimų kompetencija (ERA)

Snapshot

Su tikslingai pastatytomis mokymo įstaigomis, tarptautiniu mastu pripažintais dėstytojais ir stipriais profesiniais bei klinikiniais ryšiais su pramone, mes pasirenkame siekiančius farmacijos studentus.

Mūsų universitetinėje erdvėje yra farmacijos laboratorija, kurioje gausite praktinės patirties biologinių, cheminių ir farmacijos mokslų srityse, kuriant įgūdžius, reikalingus etikos farmacijos praktikai besikeičiančioje sveikatos sistemoje. Taip pat naudosite mūsų naująjį vaistinių praktikos rinkinį, kuriame sužinosite, kaip išduoti vaistus, konsultuoti pacientus ir plėtoti klinikinių paslaugų teikimo įgūdžius, reikalingus šiuolaikinei vaistinei.

Pagrindiniai šio laipsnio tikslai yra šie:

 • biologiniai, cheminiai ir farmacijos mokslai
 • vaistų ruošimas, studijavimas ir stebėjimas bei jų naudojimas
 • informacijos apie pacientus teikimas ir patarimų teikimas pacientams
 • etikos farmacijos praktika
 • tyrimo metodai
 • vaistų bandymas ir reguliavimas
 • universitetas organizavo klinikines praktikas bendruomenės ir ligoninių farmacijos sektoriuose

Kaip pagyrimo studentas, jūs plėtosite pažangius įgūdžius mokslinių tyrimų srityje, daugiausia dėmesio skiriant farmacijos ir susijusių mokslų specializacijai.

Jums taip pat gali būti suteikta galimybė įgyti dvigubą laipsnį su farmacijos bakalauro (garbės), farmacijos mokslų bakalauro ir tik vienu papildomu studijų metų. Kad galėtumėte būti tinkami, turėsite gauti vidutinį balų tašką (GPA), kuris jūsų antrus metus bus 5 ar daugiau.

Ką reikia

Studentai, vykdantys veiklą, kai jų laipsnis reikalingas sąveikai su pacientais / visuomene, pvz., Lauko ar klinikinės praktikos / vizitai ir universitetų klinikose ir sporto salėse, turi įrodyti, kad jie atitinka privalomus reikalavimus, keliamus prieš įdarbinimą. Tai apima nusikalstamų veikų klirensą, su vaiku susijusius darbų patvirtinimo ir imunizacijos reikalavimus. Jei norite gauti informacijos apie pagrindinius reikalavimus, apsilankykite klinikinės paskirties skyriuje ir susipažinkite su visais studentų kontroliniais sąrašais.

Visi studentai, įtraukti į profesinės registracijos programą, turi būti užregistruoti atitinkamoje nacionalinėje valdyboje. Registracijos procesą vykdo Australijos sveikatos priežiūros specialistų reglamentavimo agentūra (AHPRA), o universitetas pateikia pranešimą AHPRA po registracijos programoje.

Ką mokysi

Šis apdovanojimo laipsnis suteiks jums žinių, įgūdžių ir praktinės patirties, kurių reikia norint pradėti karjerą besikeičiančioje farmacijos srityje.

Kaip pagyrimo studentas taip pat yra didelis dėmesys moksliniams tyrimams, ir jūs baigsite įgūdžius, reikalingus atlikti ir valdyti mokslinių tyrimų projektus, susijusius su sveikata.

Per pirmuosius dvejus metus studijuosite:

 • biologiniai, cheminiai ir farmacijos mokslai
 • etikos farmacijos praktika
 • įprastų ligų ir jų gydymui reikalingų vaistų

Trečiojo ir ketvirtojo metų metu studijuosite:

 • farmakoterapija
 • klinikinių sprendimų priėmimo principai
 • tyrimo metodai
 • vaistų bandymus ir reguliavimą
 • pažangiosios farmacijos praktikos

Ketvirtus metus jūs taip pat baigsite profesionalias praktikas bendruomenių ir ligoninių apylinkėse, kur galėsite pasinaudoti kaimo ir tarptautine patirtimi.

Kodėl farmacijos bakalauras (apdovanojimai)

Baigęs pagyrimo laipsnį, jūs išskirsite iš minios, užtikrindami, kad turite konkurencinį pranašumą ir esate pasirengę karjerai pramonėje, moksliniuose tyrimuose ar tolesnėse magistrantūros studijose.

Mes siūlome naujausią, tikslingai pastatytą vaistinių laboratoriją, kuri ugdo vaistų kūrimo ir farmacijos mokslų įgūdžius bei farmacijos praktikos rinkinį, kuriame bus sukurta klinikinė ir profesinė kompetencija, ir išmokti svarbių bendravimo įgūdžių, reikalingų gydant pacientus . Komplekte yra integruotos informacinės technologijos ir skaitmeninės platformos, skirtos pasiruošti farmacijos praktikai ateityje.

Jūsų karjera

Kad vaistininkas būtų sėkmingas, jums reikės domėtis individų ir bendruomenės sveikata ir gerove. Jūs taip pat turėsite domėtis fiziniais mokslais ir pripažinti socialinių mokslų svarbą kuriant sveikatos priežiūros specialistą. Gebėjimas dirbti be priežiūros ir didelio tikslumo yra būtinas, taip pat noras plėtoti aukšto lygio problemų sprendimo įgūdžius.

Be to, jūs turėtumėte būti motyvuoti imtis intelektualių iššūkių, turėti norą įgyti specializuotų žinių savo disciplinoje ir didelį susidomėjimą moksliniais tyrimais. Turėsite būti kruopščiai, tiksliai ir į rezultatus orientuotais ir turėti išskirtinių bendravimo įgūdžių, kad galėtumėte susidoroti su pacientais.

Su naujais vaistiniais preparatais ir patobulintais vaistais farmacininkai turi daugiau karjeros galimybių nei bet kada anksčiau, o tai yra puiki naujiena absolventams.

Vaistininkai įsidarbina:

 • ligoninėse
 • vaistinėse
 • bendruomenės paslaugos
 • amžiaus priežiūros nustatymai
 • reguliavimo institucijos
 • kompleksinės ar kritinės priežiūros paslaugos
 • infekcinių ligų paslaugos
 • akademinė bendruomenė ir moksliniai tyrimai

Kaip pagyrimo studentas, taip pat galite pasirinkti tęsti mokslinius tyrimus - absolventai, turintys pagyrimo laipsnių, yra labai pageidaujami darbdaviai, ypač universitetų ir mokslinių tyrimų srityse.

Farmacijos bakalauras (apdovanojimai) suteikia studentams teisę registruotis kaip vaistininkas, tačiau norint tapti praktikuojančiu vaistininku, jums reikės atlikti farmacijos tarpininkavimo programą „UniSA“ ar kitoje institucijoje. Kitos magistrantūros galimybės apima klinikinę magistro programą.

„Real World“ ryšiai

Mūsų glaudūs ryšiai su moksliniais tyrimais reiškia, kad turėsite galimybę dirbti kartu su patyrusiais pramonės specialistais, apdovanojimais pelniusiais tyrėjais ir pripažintais akademikais. Tai puiki galimybė jums sukurti svarbius santykius ir tinklus, kurie gali būti gyvybiškai svarbūs jūsų karjerai po baigimo.

Mes priimame reguliariai universitetų darbuotojų meistriškumo kursus ir užimtumo ekspoziciją bei absolventų renginius Australijoje ir užsienyje.

Profesinis akreditavimas ir pripažinimas

Programa yra akredituota Australijos farmacijos taryboje.

Sėkmingas programos įvykdymas atitinka akademinius reikalavimus, keliamus registruojant vaistininką Australijos farmacijos valdyboje. Tinkamumą registruoti nustato Australijos farmacijos valdyba ir apima tinkamai pripažintą ir tinkamą priežiūros laikotarpį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Skaityti mažiau
Adelaidė , Adelaidė , Adelaidė , Adelaidė + 3 Daugiau Mažiau