Ergoterapijos magistras (išankstinė registracija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jei norite naudingos ergoterapeuto karjeros, kuri užtikrintai gerina fizinių, psichinių ar socialinių problemų turinčių žmonių gyvenimą ir gerovę, mūsų kursas skirtas jums.

Šis kursas yra visiškai akredituotas Karališkojo ergoterapeutų koledžo ir patvirtintas Sveikatos ir priežiūros profesijų tarybos ir skirtas suteikti jums visą akademinę patirtį ir vertingus praktinius įgūdžius, kurių jums reikės norint tapti kvalifikuotu šios srities specialistu. .

Jūs išmoksite konkrečiai profesijai pritaikytą praktiką, atitinkančią darbdavių poreikius, ir to pasieksite akademiniu, praktiniu mokymusi ir įvairia klinikine praktika. Tai apima darbą įvairiose aplinkose su vaikais ir žmonėmis, turinčiais fizinės, socialinės ar psichinės sveikatos problemų.

Patirtis, kurią įgysite dirbant kartu su kvalifikuotais specialistais, sustiprins jūsų CV ir suteiks jums būtinos, specialisto patirties, kuri jus išskirs iš minios interviu metu.

Kodėl verta rinktis University Of Cumbria

 • Galima kreiptis dėl registracijos Sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje (HCPC) - būtina sąlyga norint praktikuotis JK, atliekant daugiau nei 1 000 valandų darbo praktiką, kaip dalį jūsų kurso, kad užtikrintumėte savo akreditaciją;
 • Akademiniai dėstytojai turi profesinės ergoterapeutų patirties ir yra dirbę srityse, įskaitant neurologiją ir kriminalistiką, ir suteiks savo patirtį mokant;
 • Dirbkite kartu ir vadovaukitės kvalifikuotų terapeutų. Be to, mes kviečiame specialistus praktikus, kurie perduos savo žinias, patirtį ir tyrimus, kad padėtų jums patobulinti jūsų pačių praktiką;
 • Mūsų geri ryšiai su NHS trestais, trečiuoju sektoriumi ir sveikatos bei socialinės rūpybos organizacijomis suteikia jums gerą darbo vietą ir perspektyvas;
 • Įgykite svarbios darbo su kitais sveikatos priežiūros studentais, įskaitant kineziterapiją, socialinį darbą ir slaugą, patirties, kaip ir atlikdami profesinį vaidmenį;
 • Mažas klasių skaičius reiškia, kad mes jus pažįstame kaip asmenybę ir glaudžiai palaikome jus studijuodami;
 • Dalyvaukite praturtinimo renginiuose, pavyzdžiui, neseniai vykusioje „Neuro dienoje“, kurioje studentai sužinojo iš tikrųjų paslaugų vartotojų;
 • Galimybė užbaigti jus dominančios ergoterapijos mokslinių tyrimų projektą;
 • Praktikos vieta gali būti NHS, apskrities taryba, privataus, savanoriško ir nepriklausomo sektoriaus organizacijos ir įvairiose vietose - ligoninėse, sveikatos ir dienos centruose, globos namuose ar darbo vietose;
 • Pasinaudokite paskutine praktika JK arba užsienyje, suteikdami galimybę patirti darbo ergoterapeutu tarptautinę patirtį *.

Puikus susisiekimas iš Karlailo į didžiuosius miestus - įskaitant Niukaslą, Glazgą ir Mančesterį - palengvina kelionę į mūsų miestelį, kurį lengvai pasieksite nuostabiu Leikdistricijos nacionaliniu parku, kuris dabar yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. apsistojate šiame gyvybingame mieste, niekada nebūsi užstrigęs dėl kažko, ko nereikia, nesant studijoms.

Viską, ką darome, pelnėme puikią reputaciją mokydami ergoterapeutus, o mūsų studentų ieško darbdaviai NHS ir vis dažniau socialinės globos bei privačiame savanoriškame ir nepriklausomame sektoriuje.

Taigi, mūsų ergoterapijos magistras leis jums tyrinėti, atrasti ir tobulėti, kad taptumėte pasitikintis savimi ir profesionaliu ergoterapeutu.

* Studentų finansuojama.

Aukštojo išsilavinimas

Jūs turėsite teisę kreiptis dėl registracijos Sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje, dėl kurios bus dirbama NHS, privačiame ir savanoriškame sektoriuje ar užsienyje, taip pat narystė Karališkame ergoterapeutų koledže. Vaidmens išplėtimas paskatino įdomias naujoves ir galimybes.

Kursų santrauka

Tai pagreitinta programa, reikalaujanti didelio motyvacijos ir atsidavimo. Mes teikiame tradicinių mokymosi metodų ir el. Mokymosi išteklių derinį, įskaitant paskaitas, seminarus ir grupinį darbą, taip pat praktikos galimybes. Didžioji tyrimo dalis yra savarankiška ir atliekama ne grafiko valandomis, todėl galite prisiimti atsakomybę už savo mokymosi poreikius.

Kiekvienas modulis yra įvertintas kreditu. Jūs esate vertinamas įvairiais būdais, įskaitant kursinių darbų pristatymus, atspindintį rašymą, „Vivas“ ir ataskaitas. Klinikinių praktikų vertinimas nėra magistro lygio vertinamų kreditų dalis, tačiau prisideda prie jūsų kvalifikacijos ir jums bus suteikta klasė, kad galėtumėte nurodyti savo veiklą.

Moduliai

Vienerius metus

 • Okupacijos ir ergoterapijos pagrindai
 • Profesinis mokslas, sveikata ir gerovė
 • Projekto rengimas
 • Taikomoji ergoterapija
 • Ergoterapija praktikoje 1
 • Ergoterapija 2 praktikoje

Metai du

 • Šiuolaikinis ergoterapeutas
 • Tyrėjų plėtra
 • Profesinis dizainas
 • Nepriklausomas praktikos tyrimas
 • Ergoterapija 3 praktikoje
 • Ergoterapija 4 praktikoje

142746_pexels-photo-339619.jpeg

Patekimo reikalavimai

1 arba 2 klasės pagyrimo laipsnis - įtraukti GCSE į anglų kalbą C ar aukštesnėje klasėje.

Atrankos kriterijai

Prieš pokalbį primygtinai rekomenduojame apsilankyti ergoterapijos skyriuje arba pasikalbėti su bent vienu ergoterapeutu, nes jūsų paklaus, kaip suprantate jų vaidmenį.

Be laipsnio, kandidatai turėtų turėti GCSE C laipsnį arba aukštesnį anglų kalbos laipsnį. Jei turite nesusijusį pirmąjį laipsnį, bet turite darbo terapijos patirties, jūsų paraiška bus svarstoma. Kandidatai, negalintys atitikti formalių akademinio stojimo reikalavimų, bet turintys kitą atitinkamą profesinę kvalifikaciją, pavyzdžiui, kineziterapijos, slaugos, pedikiologijos ar podiatrijos diplomą.

Kandidatai turės parodyti kvalifikaciją įgijusius kvalifikaciją, nuolatinį profesinį tobulėjimą (CPD) ir atitinkamą profesinę patirtį. Mes siekiame aiškaus supratimo apie ergoterapeuto darbą, todėl tai naudinga, jei esate prisiėmę tam tikrą darbo patirtį ar šešėlį. Programa yra intensyvi ir jūs turite būti atsidavęs, nepriklausomas besimokantis.

* Jei pareiškėjai per pastaruosius trejus metus neturi neseniai atliktų tyrimų, jie vis tiek gali būti svarstomi, jei jie turi tinkamą darbo / gyvenimo patirtį.

Užjūrio studentai ir kalbos reikalavimai

Mes laukiame užsienio studentų paraiškų. Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, mes taip pat reikalaujame vienos iš šių kvalifikacijų:

 • IELTS - bendras įvertinimas 7, kurio viename komponente yra ne mažiau kaip 6,5

Siūlomos visos vietos po sėkmingo pokalbio, taip pat informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos patvirtinimas (DBS, anksčiau CRB), medicininis tinkamumas praktikai ir kvalifikacijos įrodymas.

Tinkamumas praktikai ir sveikatos reikalavimai

Visi vietos pasiūlymai yra tinkamai patikrinami. Daugiau informacijos bus pateikta po vietos pasiūlymo.

Atkreipkite dėmesį, kad profesinės organizacijos, tokios kaip Sveikatos ir priežiūros profesijų taryba (HCPC), turi tam tikrus reikalavimus dėl pareiškėjų sveikatos ir charakterio statuso bei jų gebėjimo atitikti reikalaujamas pagrindines profesines kompetencijas ir saugiai praktikuoti be tiesioginės priežiūros. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite HCPC informaciją. Kreipkitės į mus dėl patarimo ir (arba) palaikymo kuo anksčiau pateikdami paraišką, jei turite klausimų apie šį reikalavimą.

Kai kuriais atvejais pareiškėjas gali būti pakviestas dalyvauti profesinės praktikos grupėje, kad aptartų rekomenduojamas pagrįstas korekcijas ir tai, ar įgyjamos pagrindinės profesinės kompetencijos.

Profesinės sveikatos departamentas turi pripažinti studentus mediciniškai tinkamais praktikai ir teorijai, kad juos būtų galima priimti ir tęsti. Jei turite kokių nors susirūpinimų dėl sveikatos būklės / problemos ir jos įtakos gebėjimui išklausyti kursą, prašymo pateikimo metu kuo anksčiau susisiekite su Profesinės sveikatos departamentu.

Atskleidimo ir draudimo tarnybos patikrinimas

Jei jums siūloma vieta, mes reikalaujame, kad jūs atliktumėte patobulintos informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos (DBS) patikrinimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite mūsų DBS politiką.

Vertybėmis pagrįstas įdarbinimas

* Nuo 2015 m. Balandžio 1 d. Visos aukštojo mokslo įstaigos, vykdančios NHS finansuojamas mokymo programas, privalo įvertinti studentų vertybes, remdamosi pagrindiniais reikalavimais, nustatytais vertybėmis pagrįsto įdarbinimo (VBR) sistemoje. Šis vertinimas bus vykdomas kaip įdarbinimo proceso dalis.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

We are the University of Cumbria, where the impossible is made possible. A distinct university in a unique place that has inspired generations to conquer the problems of their age.

We are the University of Cumbria, where the impossible is made possible. A distinct university in a unique place that has inspired generations to conquer the problems of their age. Skaityti mažiau
Carlisle'as , Carlisle'as , Lancaster , Ambleside , Londonas + 4 Daugiau Mažiau