Epidemiologijos magistras - nuotolinis mokymasis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistratūra epidemiologijoje (nuotolinis mokymasis)

Šis kursas skirtas suteikti epidemiologinį mokymą nuotoliniu būdu specialistų akademiniams skyriams, tyrimų vienetams ar sveikatos priežiūros tarnyboms. Epidemiologija yra pagrindinė visuotinės sveikatos supratimo ir gerinimo disciplina.

Šis kursas tinka tiems, kurie siekia karjeros medicinos mokslinių tyrimų; visuomenės sveikata ir bendruomeninė medicina; epidemiologiniai lauko tyrimai; ligos priežiūros vienetai; vaistų / vakcinų gamintojai; ar ligos kontrolė vyriausybės, NVO ar donorų institucijose. Tai taip pat domina tiems, kuriems reikia suprasti epidemiologiją, pavyzdžiui, medicinos žurnalistai ir mokslo darbuotojai vyriausybės ir pramonės.

Tikslai ir uždaviniai

Kurso tikslas - plėtoti:
išsamų supratimą apie pagrindines epidemiologijos sąvokas ir metodus kartu su pažangiais įgūdžiais konkrečiose epidemiologinių tyrimų metodų taikymo srityse
pagrindiniai statistiniai įgūdžiai, susiję su išsivysčiusių ir besivystančių šalių sveikatos problemomis

Kurso struktūra

Kursas prasideda 4 privalomais moduliais
Epidemiologijos pagrindai
Statistika su skaičiavimais
Praktinė epidemiologija
Epidemiologinių dokumentų rašymas ir peržiūra

Norint baigti magistrantūros studijas, reikia išnagrinėti 5 pasirenkamuosius modulius. Bent 2 pasirinktiniai moduliai turi būti šie privalomi moduliai:

Studijų planas: paraiška daryti raštu
Statistiniai metodai epidemiologijoje

2 pasirenkamuosius modulius galima pasirinkti iš sekančio sąrašo (vienas iš jų turi būti arba infekcinių ligų epidemiologija, arba neužkrečiamųjų ligų epidemiologija):

Užkrečiamųjų ligų epidemiologija
Infekcinių ligų modeliavimas ir dinamika
Neužkrečiamųjų ligų epidemiologija
Išplėstiniai statistiniai metodai epidemiologijoje
Žmogaus genetinė epidemiologija

Likusį 1 modulį galite pasirinkti iš aukščiau pateikto sąrašo arba iš nurodyto mokyklos kito nuotolinio mokymosi kursų pasirinkimo. Šie moduliai apima:

Bandomieji projektai; Klasterių randomizuoti tyrimai; Epidemiologija

Be to, privaloma projekto ataskaita turi būti užpildyta, o nepaaiškintas rašytinis egzaminas vyks paskutiniame studijų metais.
Magistrantūros studentams taip pat gali būti taikoma mišriojo mokymosi galimybė, leidžianti Londone Londono mokykloje higienos ir atogrąžų medicinos mokykloje išnagrinėti du pažangiausius modulius pavasario ar vasaros laikotarpiais vietoj nuotolinio mokymosi modulių .

Kurso trukmė

Kiekvienam privalomam moduliui reikės 100-125 valandų mokymosi laiko. Kiekvienam pasirenkamam moduliui reikės 80-100 valandų mokymosi laiko.

Magistrantūros studijų studentams suteikiama ne mažiau kaip du ir ne daugiau kaip penkerių metų kvalifikacijai įgyti.

Patekimo reikalavimai

Akademiniai reikalavimai

Vienas iš šių dalykų:
Pirmojo ar antrojo lygio diplomas arba lygiavertis iš universiteto ar kitos institucijos, priimtinos Londono universitetui, dalykui, atitinkančiam kursą
Atitinkama profesinė ar techninė kvalifikacija kartu su ne mažiau kaip trejų metų atitinkama patirtimi, atitinkančia Universiteto kvalifikaciją, lygiavertę antrosios klasės pagyrimu. Visos šios kategorijos programos bus nagrinėjamos atskirai

Studentai, kurie neatitinka aukščiau nurodytų reikalavimų, vis dar gali būti priimami mokyklos nuožiūra pagal jų akademinę kvalifikaciją, darbo patirtį ir nuorodas.

Kalbos reikalavimai

FHEQ 7 lygio apdovanojimams studentai privalo pateikti pakankamus įrodymus, patvirtinančius, kad jie per praėjusius trejus metus išlaikė anglų kalbos įgūdžių testą tokiu minimaliu lygiu:

IELTS, kurių bendras vidurkis yra ne mažesnis kaip 7, ne mažiau kaip 7, atliekant rašytinį papildomąjį testą, arba
TOEFL balas yra 600 (arba 250 kompiuterizuotu testu) ir ne mažiau kaip 5 iš TWE, arba
Britanijos taryba (IELTS) bendras balas 7 ar daugiau, rašytinio papildomo testavimo metu - ne mažiau kaip 7, arba
TOEFL iBT, kurio minimalus bendras balas yra 100, įskaitant minimalų 24 egzaminą anglų kalbos testu, atliktu per pastaruosius 3 metus.

Jei pareiškėjas neatitinka nustatytų anglų kalbos mokėjimo reikalavimų, tačiau mano, kad jie gali įrodyti, kad yra reikalaujama priimti universitetą, jis savo nuožiūra gali apsvarstyti paraišką.

Reikalavimai kompiuteriui

Kaip vienas iš mūsų studentų, turite reguliariai naudotis kompiuteriu ir internetu. Tai gali būti dėl prieigos prie "Studentų portalo", parsisiuntimo kurso medžiagos iš virtualios mokymosi aplinkos ir prieigą prie interneto bibliotekos išteklių. Jums taip pat reikės turėti prieigą prie atitinkamos programinės įrangos, pavyzdžiui, PDF skaitytuvą ir tinkamą aparatūros galią jūsų kompiuteryje, pvz., Dokumentų laikymui. Papildomi reikalavimai yra tokie: turite įgalinti "JavaScript" ir slapukus, kad galėtumėte pasiekti tam tikras internetines sistemas, pvz., "Student Portal".

Palaikomi naršyklės yra:
"Internet Explorer 7"
"Firefox 5"
"Chrome" 13

Ekrano raiška (rekomenduojama)
1024 x 768 arba didesnis


Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2018

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau