Eksperimentinės medicinos magistro programa

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Eksperimentinės medicinos magistro programa suteikia y OU platų įžvalgą apie bendruosius aspektus, turinčius įtakos visuomenės sveikatai šiandieninėje visuomenėje. Pagrindinis programos dėmesys skiriamas uždegiminiams mechanizmams ir jų poveikiui visuomenės sveikatai, nes daugeliui visame pasaulyje paplitusių ligų uždegimo procesas yra bendras vardiklis. Y OU įgys žinių ir įgūdžių šiuolaikiniame eksperimentiniame medicinos ir laboratorijos moksle, taip pat gilias ląstelių biologijos, imunologijos, žmogaus genetikos ir bioinformatikos bei vertimo medicinos žinias.

Ši magistrantūros programa yra parengiamieji tyrimai ir magistro laipsnis suteikia Y OU mokslinių tyrimų ir plėtros platformai ir paruošia OU tarptautinei karjerai mokslo, pramonės, vyriausybės ir sveikatos priežiūros srityse.

Mokymas magistrantūros programoje yra interaktyvus ir aktyvus mokytojų ir studentų dialogas. Jūsų mokytojai yra aktyvūs tyrinėtojai, atliekantys dabartinius tyrimus klasėje. Programa orientuota į teorinių žinių, taip pat individualių praktinių įgūdžių taikymą, siekiant teoriją paversti kontekstiniu eksperimentinės medicinos supratimu ir profilio specializacija. Programą siūlo Medicinos mokslų mokykla, o mokymo kalba yra anglų.

Antraisiais magistrantūros programos metais y OU pasirenka vieną iš trijų profilių, kuriuos rengia gerai nusistovėjusi tyrimų aplinka Medicinos mokslų mokykloje: Širdies ir kraujagyslių tyrimų centras, Uždegiminio reagavimo ir jautrumo infekcijoms centras (iRiSC) ir Mitybos, žarnyno ir smegenų sąveika. Tyrimų centras (NGBI). Be konkretaus kursinio darbo jūsų profilyje, „y OU “ vykdys išsamų individualų magistrantūros projektą pasirinkta profilio tema.

Kaip studentas ant magistrantūros programa Eksperimentinės medicinos, Y OU siūlomi asmeninę mentorystės programą. Tai yra skirta padėti Y OU progresuoti visoje programoje, atsižvelgiant į dabartinių ir būsimų tikslų, perspektyvų ir karjeros planavimo apibrėžimą.

Konkretūs įvažiavimo reikalavimai

Biomedicinos mokslų bakalauras, Biomedicinos laboratorijos mokslo bakalauras, Medicinos mokslo magistras arba Veterinarinės medicinos magistro laipsnis. Kaip alternatyva - pirmosios pakopos kvalifikacija, susidedanti iš ne mažiau kaip 180 kreditų, iš kurių ne mažiau kaip 90 kreditų - už specializuotas studijas vienoje iš pagrindinių biomedicinos, biomedicinos laboratorijos mokslo, biologijos ar medicinos studijų krypčių. Pareiškėjas taip pat turi turėti kvalifikaciją, atitinkančią „English 6“ arba „English B“ kursus iš Švedijos aukštesniosios vidurinės mokyklos.

Kvalifikacija (laipsnis apdovanotas)

Menų / Mokslų magistras [120 kreditų]

Karjera

Ši magistrantūros programa parengs studentus mokslo karjerai universitetuose ir farmacijos, biomedicinos, biotechnikos ir sveikatos priežiūros sektoriuose.

Papildoma informacija

Paraiškų teikimo laikotarpis galioja spalio 16 - sausio 15 dienomis.

Kaina ir mokesčiai

Pirma įmoka: 74250 SEK, visas mokestis: 297000 SEK

Jei OU turi pilietybę Europos Sąjungoje (ES) arba Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyje, arba Šveicarijoje, o OU NĖRA reikalaujama mokėti paraiškos ar studijų mokesčius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Örebro University is a young, modern and rapidly growing university with an ambitious agenda for the future. The university provides education and research in humanities, law, social science, science, ... Skaityti daugiau

Örebro University is a young, modern and rapidly growing university with an ambitious agenda for the future. The university provides education and research in humanities, law, social science, science, technology, health care, medicine, education, music and sport science. The university offers 800 courses, 60 undergraduate programmes and 30 postgraduate programmes. Skaityti mažiau