Echokardiografijos kursas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Echokardiografijos technikas yra specializuota diagnostinė medicininė ultragarsija. Echo technologas mokosi įgyti ir interpretuoti diagnostikos kokybės vaizdus širdies ir aplinkinių struktūrų, vertinant širdies anatomiją, kameros dydį, bendrą širdies funkciją. Programa koordinuoja akademinį tyrimą su klinikine laboratorine patirtimi ligoninėje ar klinikoje.


Ką veikia Echo technikas?

Echo technikai kartais vadinami echokardiografais arba širdies sonografais. Jūsų pagrindinė atsakomybė kaip echo technologija yra surinkti duomenis, kuriuos gydytojas gali naudoti, kad diagnozuotų širdies ligas. Skaitykite toliau, jei norite sužinoti daugiau apie "echo" technikos pareigas ir mokymus, kuriuos turite tapti vienu iš jų. "Echo" technologija yra širdies ir kraujagyslių sistemos specialistas, kuris specializuojasi neinvazinių vaizdavimo technologijų naudojimui analizuoti paciento širdį, ypač jo venų, arterijų, kamerų ir vožtuvų funkciją. Kaip echo technologija, jūsų pagrindinė atsakomybė - kalibruoti ir naudoti medicininės diagnostikos vaizdavimo mašinas, kad būtų galima fotografuoti paciento širdį. Jums gali prireikti paciento padėtį vaizduoti, kol jie valosi, arba stebėti jų širdį, kai jie vaikščioja ant treniruoklio. Kadangi dirbate su daugybe skirtingų pacientų, turite turėti puikių bendravimo įgūdžių. Kiti darbo užduotys, kurių jums gali tekti atlikti, yra pacientų pasiteiravimas apie procedūrą, širdies vaizdų paėmimas ir vaistų vartojimas pacientams, siekiant ištirti jų širdies reakciją į farmakologinį stresą. Šios programos absolventams suteikiamos šios pozicijos: vidutinio lygio invazinis kardiologijos specialistas, echokardiografas, kraujagyslių sonografas ir (arba) ultragarso / sonografo laboratorijos technikos specialistas.


Echokardiografijos programą sudaro:

 • Terminija, anatomija, fiziologija (paskaita)
 • Fizika
 • Fizika
 • Kraujagyslių I (paskaita
 • Kraujagyslių II (paskaita
 • Echokardiografija I (A
 • Echokardiografija II (A
 • Externship (sveikatos priežiūros srityje)


Sėkmingai baigus šią programą absolventams suteikiamas baigimo pažymėjimas. Echokardiografijos programos studentai turės galimybę mokytis ir stebėti tokią praktiką šioje srityje: suaugusiųjų echokardiografija, pacientų valdymas ir klinikinė medicina, ultragarso fizika ir instrumentai, širdies ir kraujagyslių ligų patofiziologija ir terapinės priemonės, 2D

Nors Echokardiografams Kalifornijoje nereikia laikytis valstybės leidimų išdavimo reikalavimų, tokios organizacijos kaip Amerikos diagnostikos medicinos sonografų registras (ARDMS) patvirtina Echokardiografijos technologijos įgūdžius ir žinias, įskaitant registravimą. Kadangi registracija suteikia savarankišką, objektyvų asmens profesionalumo vertinimą, daugelis darbdavių pageidauja samdyti registruotus diagnostinius širdies sonografus (RDCS).

Tačiau kai kurie Echokardiografijos programos absolventai gali būti tinkami specialybės egzaminams, žr. ARDMS egzaminą. Būtinas išsami informacija, reikalinga dalyvauti sertifikavimo specialybės egzaminuose iš ARDMS.

Registracija su ARDMS reikalauja bendrosios sonografijos principų ir prietaisų egzamino "SPI" išlaikymo (sėkmingai baigus fizikos modulius / klases ATI College , studentai turi teisę kreiptis ir nedelsdami siūlyti SPI egzaminą), be to, Diagnostikos širdies sonografo (RDCS) ir (arba) registruotų kraujagyslių technologijos (RVT) pažymėjimai.

ATI College yra nacionaliniu mastu akredituotas akredituojant Karjeros mokyklų ir kolegijų komisiją (ACCSC) nuo 2002 m.


Būtinas reikalavimas

Asmenys, turintys aukštojo mokslo diplomą, GED arba kolegijos laipsnį, gali kreiptis. Kiekvienas pareiškėjas turi įstoti į egzaminą (susidedantis iš matematikos ir anglų kalbos), kad galėtų įstoti į studijų programą savo koledže.


Klasės tvarkaraštis

Dienos užsiėmimai: 18 mėnesių, nuo 8:30 iki 15:00 nuo pirmadienio iki penktadienio.

Vakarinės klasės: 27 mėnesiai, nuo 5:30 iki 10:30 nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.

Pradžios datos 2018-2019 m

Pilnas laikas


Kodėl verta rinktis ATI College ?

 • Nacionaliniu lygiu akredituota ACCSC
 • Valstybinė finansinė parama tiems, kurie atitinka reikalavimus
 • Lankstūs dienos ir vakaro tvarkaraščiai
 • Patobulintas praktinis mokymas su faktiniais pacientais
 • Įvairios pragyvenimo galimybės
 • Specialusis fakultetas ir personalas
 • Karjeros parama
 • Mažos klasės auditorijos
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

With over a decade of experience teaching allied health programs, ATI College is a leader in general ultrasound and echocardiography education. Program curriculums are comprehensively designed to full ... Skaityti daugiau

With over a decade of experience teaching allied health programs, ATI College is a leader in general ultrasound and echocardiography education. Program curriculums are comprehensively designed to fully and completely prepare you for an exciting career in the health-care industry. Skaityti mažiau
Norvalkas , Los Andželas + 1 Daugiau Mažiau