Dvigubas farmacijos ir biotechnologijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išplėskite savo horizontus

Universidad Europea farmacijos ir biotechnologijos dvejopas Universidad Europea yra mokomas per šešerius metus ir jo tikslas - suderinti vaistininko mokymą su pažangiausiomis biologijos mokslų technologijomis susijusiomis žiniomis - teritorija, kuriai ateityje bus puiki progresija farmacijos pramonėje. ,

Naujų imunologinės kilmės gydymo evoliucija yra iššūkis farmacijos pramonei, šiuo metu vadinama biofarmacine medžiaga. Dėl to pramonė reikalauja, kad medicinos specialistai, galintys spręsti naujus sektoriaus iššūkius iš pasaulinės terapinių produktų tyrimų, plėtros, gamybos, kontrolės ir rinkodaros perspektyvos.

Dvigubas farmacijos ir biotechnologijos laipsnis sujungia geriausius iš dviejų laipsnių.

Profesionali įranga:

Dirba tikroje aplinkoje su laboratorijomis, kurios specializuojasi biomedicinoje, biologijoje, genetikoje, mikrobiologijoje, chemijoje ar farmacinėse technologijose; laboratorija biotechnologijų projektams kurti; CSIC ir Carlos III imunologijos praktikos sveikatos instituto arba Toledo paraplegikų ligoninės įrenginiai, skirti sukurti sudėtingesnius praktikos pavyzdžius, kuriems reikia naudoti didelę įrangą.

Ligoninės farmacija:

Mūsų Bendrijos farmacijos, ligoninės vaistinės ir klinikinės farmacijos konsultacijos, įsikūrusios vienoje Ispanijos simuliuotoje ligoninėje, galėsite susidurti su realiais klinikiniais atvejais nuo praeities dienos, su kuria mokytis praktiškai, saugiai ir pažangiai.

Naujovės:

Ne tik technologijos ir mokymo metodika; taip pat naujose srityse, tokiose kaip farmakogenetika.

Puikus vienuolynas:

Susisiekite su profesionaliu gyvenimu savo mokytojų rankose. Patyrę aktyvūs specialistai, kurie plėtoja savo darbą svarbiausių šalies ligoninių ir kompanijų srityse.

Žinokite, kaip išvengti sveikatos tyrimų ir prevencijos, kuriais galite sumažinti mokymą iki 15%.

Praktinis, naudingas, realus mokymas:

Universidad Europea farmacijos biotechnologijos dvejų laipsnių Universidad Europea yra mokymasis jūsų profesija naudojant novatorišką mokymo modelį, kurio veiksmingumas tarptautiniu mastu yra pagrįstas ugdymo turinio, tarpprofesinio švietimo, imituotų scenarijų ir kokybiško klinikinio mokymosi integravimu, kad turite geriausią vaistininko mokymą ir galite naudoti metodologiją "Project Based School", kurią sudaro visiškai naujoviška mokymosi sistema, kurioje galėsite mokytis ir dirbti realiais biotechnologinių tyrimų projektais, įgiję itin daug praktinių ir daugiadalykių mokymo kursų.

Visa tai, individualizuotas akademinis tolesnis darbas, taip pat asmeninio mentoriaus, kuris jus lydės jūsų akademinėje ir profesinėje karjeroje, parama.

paslaugos

Kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti mūsų naujovišką akademinį modelį, Biomedicinos mokslų ir sveikatos fakultetas siūlo Jums pažangiausias laboratorijas - modeliavimo patalpas, kuriose įrengta pažangiausia technologija:

- Specializuotos laboratorijos, kuriose įrengta pažangiausia įranga ir kompiuterinė įranga, kurioje eksperimentuosite visas žinias: biomediciną, biologiją, genetiką, mikrobiologiją, chemiją, farmacines technologijas ir kt.

- Savo laipsnio laboratorija, galinti kurti farmacijos technologijų praktiką

- CSIC ir Carlos III Sveikatos instituto virusologijos ir imunologijos praktikos patalpos. Bendradarbiavimas su Toledo Paraplegikų ligoninės tyrimų centru, siekiant kurti sudėtingesnius praktikos pavyzdžius, kuriems reikalinga didelė įranga

- Mokslinių tyrimų laboratorijos, vadovaujasi pirmojo lygio mokslininkų ir kurių stipendijų studentai bendradarbiauja.

- Biotechnologijų projektų vystymo laboratorija

- Darbo kambariai, bioinformatikos klasės, "Hub Emprende" ir kt.

- " Simuliaciniai kambariai": " Simulated Community Pharmacy" ir "Simulated Hospital", kur yra mūsų ligoninės farmacijos ir farmacijos pagalbos konsultacijos. Tokiu būdu jūs prisitaikysite prie visuomenės, pacientų ir kitų sveikatos specialistų elgesio, galėsite tapti profesionalu, kuris gali reaguoti į dabartinius gyventojų sveikatos priežiūros poreikius.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Pasiruoškite būti pasauliniu mastu profesionalu, baigę savo mokymosi patirtį su tarptautine buvimo vieta.

Madrido Universidad Europea Biomedicininių mokslų fakultete teigiame nemažai tarptautinės farmacijos ir biotechnologijų daktaro laipsnio programos, kuriose jūs atliksite bent vieną dalyką, kuris mokomas tik anglų kalba. Be to, jūs atliksite veiklą ta pačia kalba visose studijose su mumis.

Padarykite tarptautinį viešnagę prestižiuose universitetuose, kur galite lankyti kursus, praktiką mokslinių tyrimų laboratorijose, praktines farmacijos sektoriaus įmones ir profesinę praktiką farmacijos srityje Šengeno šalyse (Europos Sąjungoje: Jungtinėje Karalystėje ir Prancūzijoje). Universitetai, su kuriais palaikome susitarimą, yra šie:

 • JUNGTINĖ KARALYSTĖ: PORTSMOUTH UNIVERSITETAS
 • JUNGTINĖ KARALYSTĖ: GREENWICH UNIVERSITETAS
 • JUNGTINĖ KARALYSTĖ: UCL, LONDONAS  KROATIJA: RIJEKOS UNIVERSITETAS
 • VOKIETIJA: VURZBURGO UNIVERSITETAS
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • BRAZILIJA: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • Čilė: UNIVERSIDAD ANDRÉS BELLO

Be to, jūs lankysite renginių organizavimą savo universiteto miesteliuose: paskaitas ir meistriškumo kursus, kuriuos teikia žymiausi šio sektoriaus specialistai ir prestižiniai tarptautiniai pranešėjai, ir daugelis kitų veiklos sričių.

Bendradarbiaujančios bendrovės

Pagrindinės institucijos, kuriose tu praktika

Be teorinio mokymo ir imitavimo praktikos, kurią turėsite turėti farmacijos bakalauro laipsnį, baigsite savo mokymus, praktinį aukščiausios kokybės mokymą. Tam jūs atliksite stažuotes vaistinėse, kurios įgyvendino Madrido Oficialios Vaistinių koledžo (COFM) ir (arba) ligoninių (Quirónsalud grupės) gerosios praktikos vadovą. Taip pat galite atlikti studijų stažuotes mokslinių tyrimų centruose arba farmacijos įmonėse.

Kur galiu dirbti?

Universidad Europea Madrido Universidad Europea farmacijos ir biotechnologijos dvejų laipsnių pabaigoje esate aukštos kvalifikacijos specialistas, naudojantis savo profesine veikla Bendrijos ir ligoninės farmacijos srityje, turinčią išsamią farmacijos valdymo ir priežiūros bei tarpprofesinio švietimo viziją. , Jūs taip pat būsite pasirengęs dirbti kitose šios srities srityse, pavyzdžiui, naujų vaistų, medicinos prietaisų ir biotechnologinių produktų mokslinių tyrimų, plėtros, gamybos, rinkodaros, valdymo ir kokybės kontrolės.

Jūs sustiprinsite savo sugebėjimą analizuoti, bendrauti ir dirbti komandoje, plėsti verslo valdymo įgūdžius su aukštu anglų kalbos lygiu, kuris leis tarptautinį projektavimą.

Įmonės ir sektoriai, kuriuose galite kurti savo profesiją:

 • Tyrimų centrai
 • Farmacijos įmonės
 • Maisto pramonė
 • Chemijos ir aplinkosaugos pramonė
 • Kosmetikos kompanijos ir kiti sveikatos produktai
 • Vaistinės
 • Ligoninių centrai ir kitos sveikatos priežiūros paslaugos
 • Sveikatos administracija
 • Konsultantai ir mokymo centrai

Farmacija yra reglamentuojama profesija

Madrido Universidad Europea farmacijos magistro pagrindinis tikslas - parengti profesionalus, turintį profilį, pritaikytą reglamentuojamoms profesinės kompetencijos sritims, pagal liepos 3 d. Įsakymą CIN / 2137/2008, kuriame nustatyti reikalavimai tikrinti universitetinius laipsnius, kurie atitinka farmacininko profesinę kvalifikaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Skaityti daugiau

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Skaityti mažiau
Madridas , Madridas , Šanchajus , San Diego , Irvinas , Valensija , Alkobendas , Tenerifės „Santa Cruz“ , Villaviciosa de Odón , Ispanija internete , Las Palmas de Gran Canaria + 10 Daugiau Mažiau