Dvejopo laipsnį gydytojas ir meistras Tradicinė kinų medicina

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Naujas dvejopo laipsnis daktaras ir magistro Tradicinės kinų medicinos (DTCM / MTCM) Programa yra viena ketverių metų absolventas profesinio mokymo programą sudaro 3435 valandų ir iš 195,5 vienetų iš viso. Studentai uždirbti daktaro laipsnį ir yra suteikiama magistro laipsnį, kad yra reikalinga sėdėti už valstybinių ir nacionalinių licencijavimo ir sertifikavimo egzaminus. Programa yra mokoma trimestrą pagrindu. Dvigubo laipsnio programa yra taip pat mokoma kinų.

DTCM / MTCM ugdymo tikslų

Edukaciniai tikslai DTCM / MTCM programos teikia rekomendacijas dėl ugdymo turinio, vertinimo programos kokybę ir sėkmę, ir mūsų absolventų pasiekimais matavimo plėtrai.

Baigus programą mūsų absolventai bus:

  • Aukštos kvalifikacijos TCM klinikinių praktikų, kurie padeda prevencijai ir gydymui ligos ir efektyviai diagnozuoti, nustato ir teikia gydymą per tradicinės kinų medicinos ir integruotos medicinos parametrų.
  • Pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai turi turėti daug žinių ir įgūdžių apie "penkis filialus", tradicinė kinų medicina (akupunktūra, herbiologų draugijos, Tuina masažas, Energetika, kinų Dietiniai medicinai) ir integruotos komponentų Vakarų medicinoje.
  • Kompetentinga pacientų vertinimo ir kvalifikacijos pripažinti medicinos sąlygos, kurios reikalauja referalų pacientų į kitas sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams.
  • Kvalifikuotas sveikatos priežiūros teikėjai, kurie supranta prilipęs prie universalių ir profesinės medicinos etikos svarbą ir socialiniai atsakomybė teikiant pirminę sveikatos priežiūrą visuomenei.
  • Galintys sudaryti aukšto aplenkti balus dėl nacionalinės valdybos sertifikavimo ir Kalifornijos Akupunktūra valstybinių licencijavimo egzaminus, reikalingų tapti licencijuota akupunktury (L.Ac.).
  • Galintys sukurti ir managinga privačios praktikos ir dirbti kaip sudėtinė dalis profesionali komanda sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams.

Programos apžvalga

Mokoma labai talentingas fakulteto TCM švietimas, DTCM / MTCM mokymo isoffered per aštuonių akademinių ir klinikinių padalinių, teikia visapusišką mokymą ir praktinį klinikinę patirtį į "penkių šakų" tradicinės kinų medicinos (akupunktūra, herbiologų draugijos, Tuina masažas, Energetikos ir kinų Dietiniai Medicina). Programa pabrėžia didelę klinikinio rengimo, integruojančios Vakarų medicinos ir naujausią TCM tyrimus.

TCM teorija

TCM teorija mokymo suteikia jums išsamių žinių apie kalbos ir teorijų TCM unikalus, tačiau universalus, požiūris suprasti sveikatos ir ligos gydymui. Piešimas iš abiejų klasikinių ir šiuolaikinių tekstų, mokymo sukuria tvirtą pagrindą klinikiniais metodais, įskaitant akupunktūra ir herbiologų draugijos programa.

TCM Akupunktūra

TCM Akupunktūra mokymo programa yra suskirstyta į didaktinių ir laboratorijos skyriuose, pabrėžiant tiek teorinius ir praktinius aspektus, akupunktūra. TCM Akupunktūra kursai suteikia jums išsamių žinių apie tradicinės ir šiuolaikinės dienovidinio teorijos, įskaitant taško vietą, funkcijas, nuorodų ir gydymo planavimui. Mokymo apima išsamią mokymo moxibustion, Medicininė, Guasha ir elektros stimuliacija. Klinikiniai Labs dėmesį į tikslumą, needling metodai, technikos ir atsargumo.

TCM herbology

Kinijos herbology yra viena iš sudėtingiausių pasaulyje medicinos vaistažolių sistema. TCM herbology Mokymo apima plačią mokymo identifikavimo, kategorijas ir klinikinį naudojimą tradicinės kinų žolinis farmakopėją. Šeši trimestras išsamia herbology tyrimo suteikti jums tvirtą praktinių žinių apie daugiau nei 500 atskirų žolių ir daugiau nei 350 klasikinės ir šiuolaikinės formules. Išplėstinė kursai pamokys, kaip pakeisti ir sustiprinti klasikines formules, atsižvelgiant į konkrečias variantų paciento diagnozuota būklė. Visi žolė kursai yra dėstomi naudojant pinyin vardai žolių.

TCM Klinikinė medicina

Į TCM teorija, akupunktūra ir herbiologų draugijos kursai išmokyti jus pagrindinius kinų medicina modelio diferenciacijos ir gydymo, įskaitant bendrų funkcijų ir nuorodų žolelių, formules ir akupunktūros taškus tyrimas. Tačiau vien šios žinios nėra pakankamai išsamiai diagnozuoti ir gydyti ligą. TCM klinikinės medicinos mokymo plečia šias žinias, suteikti jums su pažangių įgūdžių diagnozuoti ir gydyti ligą specializuotų sričių TCM vidaus ligų, išorės medicinos, ginekologijos, traumatologijos ir ortopedijos. Mokymai apima išsamią nurodymą iš žolių ir akupunktūros gydymo planus abiejose bendrų ir sudėtingų ligų. Šie kursai pakloti už savo klinikinėje praktikoje pagrindą.

Vakarų medicina

Šiuolaikiniai specialistai TCM turi turėti supratimą apie pagrindines Vakarų medicinos efektyviai bendrauti su medicinos gydytojų ir kitų sveikatos priežiūros specialistų. Vakarų medicina tyrimai yra neatskiriama mokymo programos teikia žinias apie Vakarų diagnostikos ir farmacijos reikalinga pateikti atitinkamus referalų, ir suteikti geriausią priežiūrą savo pacientams. Supažindinti su pagrindiniais metodais Vakarų diagnozę, jūs išmoksite pagrindinį žodyną naudojamas diagnostikai analizės ir klinikinių metodų Vakarų medicinos požiūris į ligą. Su šiomis žiniomis, jūs galite tapti aktyvaus dalis šiandienos dinamiškoje sveikatos priežiūros tinklą.

Mūsų Vakarų medicina departamentas sustiprino mūsų švietimo ir klinikinės santykius su Stanfordo universiteto ir doktorantūros rezidentūros programą turime su Stanfordo ir O'Connor ligoninę. Šie profesionalūs santykiai ne tik naudinga jums, kaip studentas, bet taip pat prisideda prie geresnio supratimo ir priėmimo TCM Vakaruose.

TCM klinikinis mokymas

Nuodugnus klinikinis mokymas sudaro maždaug trečdalį magistro / daktaro mokymo programą, rengiant jums praktikuoti teorines žinias Gavote klasėje. Visą programą, pradedant savo pirmąjį semestrą, jūs laikytis fakulteto praktikos gydytojų diagnozuoti ir gydyti pacientus. Savo pernai, jums diagnozuoti ir gydyti pacientus akupunktūra, kinų žolelių ir kitų metodų penkių šakų, prižiūrint fakulteto narys. Penki Filialai medicinos centrai, esantys Santa Cruz ir San Chosė padėti daugiau nei 160 pacientų per dieną, kad būtų galima dirbti su aukštos kvalifikacijos dėstytojų užimtas klinikinėje aplinkoje ir įgyti praktinės patirties su pacientais. Iki klinikinio rengimo pabaigoje, turėsite atlikti bent 350 pacientų gydymo, pagrindinis reikalavimas baigimo.

Papildomos studijos

Papildomos studijos praturtina ir baigia savo profesinę TCM mokymą. Papildomos studijų programą įeina Energetika kursus, įvesti jus į senovės Kinijos praktika Qigong ir Taijiquan, ir karjeros plėtra kursus parengti Jus praktika TCM profesionaliai, etiškai, ir sėkmingai.

Apžvalga ir įvertinimas

Kiekvieno semestro pabaigoje, turėsite galimybę peržiūrėti medžiagą jūs turite išmokti, gauti vertinimą savo pažangą. Šis vertinimas padeda jums kurti gerus studijų ir bandymų ėmimas įgūdžius, užtikrinant visapusišką supratimą apie kursus ir galimybę perduoti nacionalinės sertifikavimo ir Kalifornijos licencijavimo egzaminus.

Specialybė Sertifikavimas

Kaip MTCM studentas, galite gauti specialybės sertifikatus sporto medicinos, medicinos Qigong, penkių elementų Akupunktūra ir Tuina masažas, siekiant padidinti ir išskirti savo TCM praktiką.

Externships

Iki 25% savo klinikinių mokymo valandų gali būti baigtas per externship. Įvairių externships siūlome leidžia jums tapti veikiami įvairių pacientų grupėms, gydyti įvairias sąlygas, ir ištirti naujas specializacija. Keli off-kampusie externships siūlomi TCM praktikų privačia praktika visoje įlankos rajone ir taip pat galima rasti Bendrijos klinikos setting- gydo senjorams, karo veteranams, sveikatos pacientų psichikos, ir tie, kovoja su piktnaudžiavimo medžiagomis. Jūs taip pat gali pasirinkti studijuoti užsienyje patirti autentišką praktika TCM integruota modernia Vakarų medicina. Mūsų santykiai su penkių universitetų Kinijoje, Korėjoje ir Taivane suteikti jums galimybę mokytis TCM iš labai nusimanantys gydytojų ir klinikinių ekspertų, mokomi ligoninėje, ir ištirti grožį ir įvairovę Azijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Points of Excellence For over 30 years, Five Branches University, Graduate School of Traditional Chinese Medicine has set the standards for excellence in Traditional Chinese Medicine (TCM) education a ... Skaityti daugiau

Points of Excellence For over 30 years, Five Branches University, Graduate School of Traditional Chinese Medicine has set the standards for excellence in Traditional Chinese Medicine (TCM) education and healthcare. Respected University Skaityti mažiau
„Santa Cruz“ , San Jose + 1 Daugiau Mažiau