Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 doktorantūros programos - Sveikatos administravimo studijos 2019/2020

Doktorantūros yra tarp pasaulio pažangiausių laipsnių. Paprastai reikia kelių metų tyrimo duomenimis, šie diplomai suteikti studentams teisę vadintis gydytojas. Doktorantūros gali būti pasiūlyta daug skirtingų studijų sričių ir specialybių.

Būtent tai, ko yra sveikatos administravimo doktorantūros? Šis laipsnis leidžia studentams ištirti, kaip ligoninės, klinikos, visuomenės sveikatos sistemos, ir Heath priežiūros tinklai vadovauja, organizuoja ir valdo. Šie studijų kursai gali ištirti dalykus, pavyzdžiui, vadovavimo, žmogiškųjų išteklių, finansų, sveikatos priežiūros praktika, logistikos, verslo ir viešajai tvarkai. Studentai mokysis nuodugniai, kaip sveikatos priežiūros sistemos veikia ir gali rinkti duomenis ar atlikti mokslinius tyrimus šia tema.

Daugelis nauda yra prieinami tiems, kurie uždirba į sveikatos priežiūros administravimo mokslų daktaro laipsnį. Už vieną, turintys daktaro laipsnį atveria naujų darbo vietų, kad priešingu atveju būtų nepasiekiamas skaičių, suteikdama ieškantiems darbo pranašumą konkurencinėje rinkoje.Pelningiausi vieną iš šių laipsnių gali pagerinti svarbių įgūdžių, kaip antai vadovavimo ir kritinio mąstymo.

Iš užsidirbti sveikatos administracija daktaro gali labai skirtis nuo programos programos išlaidų. Potencialūs studentai turėtų ištirti savo norimą mokyklas kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad jos būtų finansiškai suderinama prieš įtraukiant.

Daug darbo vietų gali būti vykdoma su Sveikatos administravimo doktorantūros. Studentai gali tapti sveikatos priežiūros administratoriams save, dirbančių valdymo ir organizacinių pozicijų ligoninės, klinikos, praktika ir kitos sveikatos priežiūros suteikiant organizacijoms. Studentai gali dirbti valdžios, ne pelno, ar net privačių bendrovių. Jei jie nori likti akademinės, absolventai gali tapti mokytojais ar profesoriai, šviesti kitus studentus sveikatos priežiūros administracija. Jie taip pat gali baigtis vyksta į mokslinius tyrimus ar net viešajai tvarkai.

Jei norėtumėte uždirbti daktaro laipsnį sveikatos administracija, tada jūs esate tinkamoje vietoje.Pradėti ieško savo norimą programą šiandien. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Sveikatos administravimo studijos

International University For Graduate Studies - IUGS

IUGS studentai paprastai vidurio karjeros specialistams, kurie baigė savo po bakalaureato užsiėmimuose. Studentams, kuriems reikalingos papildomos kursų, norint įvykdyti ... [+]

Mokomieji Filosofija ir misija

IUGS studentai paprastai vidurio karjeros specialistams, kurie baigė savo po bakalaureato užsiėmimuose. Studentai, kuriems reikia papildomų kursinių įvykdyti jų reikalavimus bus suteikta galimybė imtis kursą (-us) į kitą akredituotą po bakalaureato įstaigoje arba atliekant nepriklausomą tyrimą esant IUGS.

pateiktas Išplėstinė nuolatinio perdavimo kredito Kursinių turi būti patvirtintas dekanas. Kursinių turi būti susiję su studentų akademinių ir / ar profesinių tikslų ir derėti su laipsnis, kuris turi būti uždirbamos.

Pagrindinis tikslas yra padėti šioms studentams užbaigti daktaro laipsnį savo pasirinktoje studijų sritis, siekiant pagerinti ir tobulinami visuomenės sveikatos ir sveikatos priežiūros sritis.... [-]

Dominika Portsmutas
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
A.T. Still University, Online

Ši 100% internetinė programa rengia sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų inovaciniais lyderiais ir problemos sprendimais sveikatos priežiūros srityje. Teorišk ... [+]

Ši 100% internetinė programa rengia sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų inovaciniais lyderiais ir problemos sprendimais sveikatos priežiūros srityje. Teoriškai derinant su praktine patirtimi kursai suteikia studentams holistines žinias, reikalingas pereiti į karjerą, kuri gerina ir įtakoja sveikatos priežiūros administravimo sistemas.

Katedra: Letha Williams, PhDKreditai: 62Kaina / kreditas: 1000 USDBendra kaina: 62 000 USDIlgis: vidutiniškai 3-4 metai (maksimalus 7 metų laikotarpis)

Apžvalga

AT Still University (ATSU) Sveikatos daktaro laipsnio studijų programa rengia sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų inovaciniais lyderiais ir problemos sprendimais sveikatos priežiūros srityje. Supaprastinus teorinius ir praktinius dalykus, šio pažangiojo sveikatos administravimo daktaro laipsnio studijų programa suteikia studentams visapusišką žinių, reikalingų pereiti į karjerą, kuri gerina ir įtakoja sveikatos priežiūros administravimo sistemas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kirksvilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 7 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Louisville

Sveikatos stiprinimo ir elgesio mokslų departamentas pabrėžia mokymą, mokslinius tyrimus ir bendruomenines paslaugas, susijusias su įtakos sveikatai sukeliančiam elgesiui ... [+]

Apžvalga

Sveikatos stiprinimo ir elgesio mokslų departamentas pabrėžia mokymą, mokslinius tyrimus ir bendruomenines paslaugas, susijusias su įtakos sveikatai sukeliančiam elgesiui, taip pat ekonominę, aplinkos, organizacinę ir politinę paramą, būtiną ilgalaikiam sveikatos gerinimui. Esame įsipareigoję padėti savo studentams atkreipti dėmesį į socialinius sveikatą lemiančius veiksnius, sveikatos skirtumus ir sveikatos lygybę.

Daktaras visuomenės sveikatos mokslų specializacijoje, skirtoje sveikatos stiprinimo ir elgesio mokslams, gali dalyvauti pasirinkta studentų grupė, pasiryžusi tobulinti žinias ir įgūdžius srityse, susijusiose su socialiniais sveikatos veiksniais, sveikatos skirtumais ir lygybe sveikatos srityje. Studentai, baigę šią programą, bus tinkami akademinėms, taip pat su visuomenės sveikata susijusioms įmonėms. Atminkite, kad ši mokymo programa yra keičiama.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Luisvilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba