Doktorantūros laipsnis

Peržiūrėti geriausią sveikatos priežiūros doktorantūros programos - 2018

Mokslų daktaro diplomą arba daktaro filosofijos, yra vienas iš aukščiausių laipsnių, sudarytas mokslo. Tai terminalo laipsnį ir absolventai dažnai dėsto universitetinio lygio. Mokslų daktaro diplomą dažnai reikalauja, kad studentai užbaigti mokslinių tyrimų, kuriuose dalyvavo disertaciją ir disertacijos siekiant įgyvendinti programos reikalavimus.

Kas yra sveikatos mokslų daktaras? Į doktorantūros programos, studentai gali tyrinėti ir tyrinėti įvairius sveikatai, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros politikos ir sveikatos priežiūros administravimas. Studentai gali imtis kursus, susijusius su bendruomenės sveikatos, medicinos praktiką, epidemiologijos ir ligų prevenciją. Dėl mokslinių tyrimų aspektu, studentai taip pat gali sužinoti apie kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus, biostatistiką ir matavimo įrankiais. Kai pagrindiniai kursai ir tyrimo metodas kursai bus baigti, paprastai studentai pradeda dirbti savo konkrečiam tyrimų projektui.

Baigusių doktorantūros programos sveikatos srityje paprastai palikti programą, kaip per savo dalyko ekspertu.Daugelis studentų tada pradeda svarstyti, kaip jie gali padaryti poveikį pasaulio ar vietos sveikatos priežiūros politiką.

Programa patiriamos išlaidos sveikatos mokslų daktaras gali kainos svyruoja priklausomai nuo ilgio, vieta, alga ir stipendijų galimybes. Kai kurios mokyklos siūlo doktorantus arba sumažinto arba ne mokslą, siekiant privilioti studentus atlikti svarbų tyrimus.

Kai kas nors mokslų daktaru sveikatos, daugelis durys galimybę atverti jam ar jai. Kai absolventai gali pasirinkti įvesti ligoninių administravimo srityje. Kitas galimas kelias studentams gali būti dėsto universitetinio lygio. Kitos absolventai gali pasirinkti tęsti savo mokslinių tyrimų ir dirbti vyriausybės sveikatos institutą kaip paciento advokatą, klinikinio tyrėjo, medicinos statistikas ir dar daugiau.

Jeigu jūs visada norėjau toliau savo karjerą sveikatai, atėjo laikas apsvarstyti internete klases.Jei norite sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Chiropractic Medicinos Programos Daktaras

National University of Health Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 40 mėnesių January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Lombard Saint Petersburg + 1 daugiau

Nacionaliniame universitete moksleiviai plačiai išsilavinę ir plačiai mokomi įrodymais pagrįstoje medicinoje, kad pacientai galėtų visapusiškai gydyti. Studentai mokosi integruotoje mokymosi aplinkoje kartu su kitomis natūralios sveikatos priežiūros profesijomis. Studentai yra gerai pasirengę tapti pirmojo kontakto, pirminės sveikatos priežiūros specialistais, pasiruošę diagnozuoti, gydyti ir valdyti įvairius pacientus ir sąlygas. [+]

Programos apžvalga

Nacionaliniame universitete moksleiviai plačiai išsilavinę ir plačiai mokomi įrodymais pagrįstoje medicinoje, kad pacientai galėtų visapusiškai gydyti. Studentai mokosi integruotoje mokymosi aplinkoje kartu su kitomis natūralios sveikatos priežiūros profesijomis. Studentai yra gerai pasirengę tapti pirmojo kontakto, pirminės sveikatos priežiūros specialistais, pasiruošę diagnozuoti, gydyti ir valdyti įvairius pacientus ir sąlygas.

Gyvenimo

Galite uždirbti savo Chiropractic laipsnio daktaro laipsnį tik per dešimt trimestrų mūsų Ilinojaus universiteto miestelyje arba Floridos mieste . Studentai lanko mokslo metus ir gali baigti programą trejus metus ir keturis mėnesius.... [-]


Daktaras Akupunktūra Ir Rytų Medicina (DAOM)

Five Branches University
Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Santa Cruz San Jose

Iš akupunktūra ir Rytų medicina (DAOM) programos daktaras yra skirta licenciją acupuncturists suinteresuotos plėtoti pažangias TCM žinias ir įgūdžius, siekiant medicinos specializaciją, ir įgyti vertingos patirties mokslinių tyrimų ir mokymo. [+]

Programos apžvalga

Graduate Management Admission Test arba Daktaras akupunktūra ir Rytų medicina (DAOM) Programa yra skirta licenciją acupuncturists suinteresuotos plėtoti pažangias TCM žinias ir įgūdžius, siekti medicinos specializaciją, ir įgyti vertingos patirties mokslinių tyrimų ir mokymo.

Fakultetas

Gauti išsamią TCM akademinę ir klinikinis mokymas nuo žinomų vyresniųjų TCM praktikų ir biomedicinos ekspertai iš Kinijos, JAV ir Europoje.

Priėmimo

Penki Filialai universitetas šiuo metu priiminėti paraiškas dėl DAOM programą. Nauja studentai priimami trimestrą pagrindu rugsėjo, sausio ir gegužės mėn. Skambinkite mums arba prašyti katalogą internete.... [-]


Doctor of Nursing Practice (DNP)

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing
Su bendrabučiu Dieninės 3 - 5  March 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Cleveland

[+]

Moksliniame projektas suprojektuotas bendradarbiaujant studentas su trijų narių komitetu, programos direktoriaus patvirtintą. Moksliniame projekte turi sutelkti dėmesį į problemą, susijusią su gerinti pacientų rezultatus. Moksliniame projektas gali imtis būtų parengtos tezės arba rankraščio tinka paskelbimo formą. Procedūros ir parašyta produktas turi atitikti prie FPB mokyklos Slaugos taisykles.

Gynybos yra atvira dėstytojų ir studentų; kėdė nustato, ar gynyba yra atvira tiems Universiteto išorės. Komitetas nustato egzaminą žodžiu ir raštu produkto tinkamumą. Studentas praeis, jei dvi ar daugiau Komiteto narių sutinka, kad studentas sėkmingai atsakė į klausimus gynybos ir parašyta produkto susitiko studijų kokybė.... [-]


Sveikatos Administravimo Daktaras (DHA)

A.T. Still University, Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Kirksville + 1 daugiau

Ši 100% internetinė programa rengia sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų inovaciniais lyderiais ir problemos sprendimais sveikatos priežiūros srityje. Teoriškai derinant su praktine patirtimi kursai suteikia studentams holistines žinias, reikalingas pereiti į karjerą, kuri gerina ir įtakoja sveikatos priežiūros administravimo sistemas. [+]

Ši 100% internetinė programa rengia sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų inovaciniais lyderiais ir problemos sprendimais sveikatos priežiūros srityje. Teoriškai derinant su praktine patirtimi kursai suteikia studentams holistines žinias, reikalingas pereiti į karjerą, kuri gerina ir įtakoja sveikatos priežiūros administravimo sistemas.

Katedra: Letha Williams, PhDKreditai: 62Kaina / kreditas: 1000 USDBendra kaina: 62 000 USDIlgis: vidutiniškai 3-4 metai (maksimalus 7 metų laikotarpis)

Apžvalga

AT Still University (ATSU) Sveikatos daktaro laipsnio studijų programa rengia sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų inovaciniais lyderiais ir problemos sprendimais sveikatos priežiūros srityje. Supaprastinus teorinius ir praktinius dalykus, šio pažangiojo sveikatos administravimo daktaro laipsnio studijų programa suteikia studentams visapusišką žinių, reikalingų pereiti į karjerą, kuri gerina ir įtakoja sveikatos priežiūros administravimo sistemas.... [-]


Daktaro Laipsnių Daktaras Psichologijos Klinikinės Psichologijos (psyd)

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Su bendrabučiu Dieninės 5 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco

Tuo San Francisko universiteto PsyD studentai yra mokomi versti minties į veiksmų, per praktiką orientuotą mokymą, pabrėžia psichikos, emocinių ir fizinių sveikatos poreikius nepakankamai bendruomenių. [+]

Tuo San Francisko universiteto PsyD studentai yra mokomi versti minties į veiksmų, per praktiką orientuotą mokymą, pabrėžia psichikos, emocinių ir fizinių sveikatos poreikius nepakankamai bendruomenių.

Klinikinė psichologija PsyD iš USF SONHP apie Vimeo.

Pabrėždama klinikinę praktiką, USF anketa PsyD programa rengia doktorantai dirbti sveikatos priežiūros paslaugų psichologai į Bendrijos sveikatos nustatymų įvairovė.

Absolventai bus įgudę empirinių ir teorinių pagrindus integruotų, elgsenos sveikatos intervencijų, o jautrių konteksto, kultūrinių, dvasinių, socialinių ir ekonominių aplinkų individų ir bendruomenių.

Ia ir akreditavimo ... [-]

Psyd Klinikinėje Psichologijoje

Ponce Health Sciences University
Su bendrabučiu Dieninės 5 metų July 2018 Puerto Rikas Ponce

Psichologija programa siekiama sukurti naujos kartos Psichologinė gali atlikti puikiai skirtingose ​​klinikose. Programa priskiria bio-psichosocialinės sisteminio modelio ir taip praktikuojantis / mokslininkas švietimo modelį. Jis rengia klinikiniai psichologai, gebančius kvalifikuotai integruoti profesines žinias, įgūdžius požiūrį ir vertybes, kurie tarnauja kaip klinikinėje praktikoje įkūrimo tiekimo įrodymais pagrįstą mokymo patirtį. [+]

Graduate Management Admission Test arba psichologija programa siekiama sukurti naujos kartos Psichologinė gali atlikti puikiai skirtingose ​​klinikose. Programa priskiria bio-psichosocialinės sisteminio modelio ir taip praktikuojantis / mokslininkas švietimo modelį. Jis rengia klinikiniai psichologai, gebančius kvalifikuotai integruoti profesines žinias, įgūdžius požiūrį ir vertybes, kurie tarnauja kaip klinikinėje praktikoje įkūrimo tiekimo įrodymais pagrįstą mokymo patirtį.

Gyvenimo Psichologija Stažuotė konsorciumas Priėmimo sąlygos Bakalauro laipsnis (BS / BA) dabartis įrodymų sėkmingo bakalauro laipsnį iš kolegijos lygio institucijos akredituoto PR tarybos Švietimo, arba JAV akreditavimo organizacija, turinti 15 kreditų psichologijos, įskaitant šių kursų minimumo: Kursas Kreditai Bendroji psichologija 3 Raidos psichologija 3 Nenormalus psichologija (psichopatologija) 3 Eksperimentinė psichologija (ar mokslinių tyrimų) 3 Statistika 3 VPS - 3,00 arba didesnis (ant keturių balų skalę) GRE minimalus balas 279 arba EXADEP minimalus balas 500, ne daugiau kaip penkeri metai. www.ets.org Pateikti šiuos dokumentus: Oficialus stenograma iš visų institucijų dalyvavo (bakalauro ir magistro) Trys rekomendaciniai laiškai, parašyti profesorių ar asmenų susipažinęs su pareiškėjo profesinės veiklos ir gebėjimų nustatytu formatu su paraiškos forma. Oficialūs balų GRE arba EXADEP www.ets.org Sertifikatas Nr Baudžiamojo įrašas (Baudžiamojo Background Check) Negrąžinamas JAV dolerių $ 80,00 mokestis už paraišką ... [-]

Chiropraktiko Laipsnio Daktaras

Logan University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chesterfield

Logano universiteto chiropraktikos daktaro laipsnio mokymo programa stengiasi būti įrodymais pagrįsta ir pagrįsta rezultatais, siekiant sukurti praktikoje parengtus chirapractikos daktarus. "Logan" švietimas grindžiamas akademine mokymo programa, pagrįsta "Logan" tradicija ir įkvėpta dabartiniais moksliniais tyrimais, technologijomis ir išbandyta praktika, skirta šviesti rytdienos chiropraktiką. [+]

Logano universiteto chiropraktikos daktaro laipsnio mokymo programa stengiasi būti įrodymais pagrįsta ir pagrįsta rezultatais, siekiant sukurti praktikoje parengtus chirapractikos daktarus. "Logan" švietimas grindžiamas akademine mokymo programa, pagrįsta "Logan" tradicija ir įkvėpta dabartiniais moksliniais tyrimais, technologijomis ir išbandyta praktika, skirta šviesti rytdienos chiropraktiką.

Studentai anksti pristatė įvairias temas, leidžiančias integruoti kursų kursus su praktine klinikine praktika. "Logan" studentai savo praktiniais klinikiniais įgūdžiais pirmaisiais metais praleidžia 40% savo laiko. "Logan" absolventai yra tikri ir geriau pasirengę, siūlydami studentams praktinę patirtį ankstyvuoju išsilavinimu, turėdami platų klinikinių panardinimo galimybių įvairovę.... [-]


Daktaro Laipsnį Tradicinė Kinų Medicina

Irish College of Traditional Chinese Medicine
Su bendrabučiu Ištęstinės 3 metų September 2018 Airijos sala Dublinas Kinija Guangžou + 2 daugiau

Tai vakarinių studijų kursas siekiama suteikti TCM specialistams įgyti visiškai pripažintas daktaro laipsnį iš pirmaujančių Kinijos medicinos universiteto Kinijoje, o daugiausia dirba ir gyvena Airijoje / Europa į antrosios pakopos studijų programų daugumą. Tai reta galimybė atlikti aukšto lygio podiplomines tyrimą kinų medicinos iš Europos bazę tik su minimaliu skaičiumi ... [+]

Daktaro laipsnis Tradicinė kinų medicina

Daktaras kinų medicinos, kuri specializuojasi:

Akupunktūra Medicinos Qigong arba Kinijos Herbal Medicine Tikslai

Kaip teigiama tarp Guangzhou universiteto kinų medicinos ir Airijos kolegijos tradicinės kinų medicinos Susitarimą:

Skatinti aukštojo mokslo plėtrą į kinų medicinos srityje Teikti kokybiškas TCM Medicinos paslaugos, žmonėms daug įvairių vietovių, šviečiant vyresniųjų TCM specialistus į magistro ar daktaro mokslo laipsnio

Žinoma, yra skirtos tam, kad TCM specialistus įgyti visiškai pripažintų magistro ar daktaro laipsnį iš pirmaujančių Kinijos medicinos universiteto Kinijoje, o daugiausia dirba ir gyvena Airijoje / Europa į antrosios pakopos studijų programų dauguma metu. Tai reta galimybė atlikti aukšto lygio podiplomines tyrimą kinų medicinos iš Europos bazę tik su minimaliu skaičiumi būtinų vizitų į Guangzhou universiteto kinų medicinos Kinijoje.... [-]


PhD Programa Pažinimo Mokslus

National Chung Cheng University
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Taivanas Chia Yi

Visiškai anglų daktaras programa pažinimo mokslus (cs) Nacionalinėje Chung Cheng universiteto (ccu) yra naujas doktorantūros programą, oficialiai įkurta 2013 m sukurtas bendromis pastangomis tarp fakulteto nariams tyrimų centras pažinimo mokslus, [+]

Apie programą

Visiškai anglų daktaras programa pažinimo mokslus (AP) Nacionalinėje Chung Cheng universiteto (CCU), yra naujas doktorantūros programą, oficialiai įkurta 2013 m sukurtas bendromis pastangomis tarp fakulteto nariams tyrimų centras pažinimo mokslus Psichologijos katedra , absolventas institutas kalbotyros katedra, Filosofijos, absolventas institutas švietimo, Elektros inžinerijos katedra, o Kompiuterijos katedra ir informacijos inžinerijos srityje.

CCU buvo atlikti pagrindinį vaidmenį, siekiant skatinti pažinimo mokslus daugiau nei ketvirtį amžiaus Taivane, ir mes džiaugiamės galėdami paskelbti naują laipsnį teikianti daktaro programą, kuri atstovauja tarpdisciplininę integraciją visoje daugeliu gerai išsivysčiusių akademinių institutų ir departamentų CCU.... [-]


Slaugos Praktikos Gydytojas

Grand Canyon University
Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City South Phoenix Scottsdale + 4 daugiau

Didžiojo Kaniono universiteto Slaugos praktikos daktaras (DNP) vadovauja praktinės praktikos registruotoms slaugėms, slaugytojų informatikams ir slaugytojų lyderiams, taikydama dabartinius tyrimus praktikoje arba sistemos iššūkius, norint pasiekti teigiamą poveikį. [+]

Siūlo: Slaugos ir sveikatos priežiūros profesijų kolegija

Apžvalga

Tapti slaugos vadovu Didžiojo Kaniono universiteto Slaugos praktikos daktaras (DNP) vadovauja praktinės praktikos registruotoms slaugėms, slaugytojų informatikams ir slaugytojų lyderiams, taikydama dabartinius tyrimus praktikoje arba sistemos iššūkius, norint pasiekti teigiamą poveikį. Slaugos praktikos gydytojai skiriasi nuo doktorantūros slaugos programų, kuriose slaugytojai atlieka originalius tyrimus, kad galėtų prisidėti prie akademinės teorijos ir slaugos žinių. Jei esate orientuotas į praktiką lyderis, tada DNP yra skirtas tau.

Slaugos ir sveikatos priežiūros profesijų koledže siūloma slaugos praktikos daktaro laipsnio programa, susidedanti iš mokymo programos, suderintos su AACN pagrindais DNP slaugai. Jūs neturite palikti savo praktikos ar organizacijos dalyvauti vienoje ar daugiau slaugos programos doktorantūros rezidencijų. Greičiau, per tarpusavio diskusijas ir mokslinę, nuodugnę taikomąją veiklą, jūs integruosite ir sintezėsite didaktinį mokymąsi į savo dabartinę ar pageidaujamą būsimos praktikos aplinką. Šios praktikos panardinimo programos yra skirtos padėti jums tenkinti savo asmeninius ir profesinius tikslus, tuo pačiu įgydami žinias ir įgūdžius, reikalingus aukščiausio lygio slaugos praktikai.... [-]


Tarptautinė Msc Ir Ph.d Molekulinės Medicinos Programa

Shenzhen University
Su bendrabučiu Dieninės 3 - 6 metų September 2018 Kinija Shenzhen

Programa siekiama suprasti žmogaus ligų molekulinius mechanizmus, įskaitant vėžį, su senėjimu susijusias ligas, širdies ir kraujagyslių ligas bei medžiagų apykaitos ligas, taip pat aukščiausio lygio standartus atitinkančios naujos kartos mokslo darbuotojų mokymą. [+]

Tarptautinė magistrantūros ir doktorantūros studijų programa, skirta molekulinei medicinai

Šendženo universiteto medicinos mokyklos (SZUSOM) tarptautinė magistrantūros ir doktorantūros studijų programa "Molekulinė medicina" skelbia atviras pozicijas absolventams. Programa siekiama suprasti žmogaus ligų molekulinius mechanizmus, įskaitant vėžį, su senėjimu susijusias ligas, širdies ir kraujagyslių ligas bei medžiagų apykaitos ligas, taip pat aukščiausio lygio standartus atitinkančios naujos kartos mokslo darbuotojų mokymą. Programa įdarbina 10-15 kandidatų į doktorantą ir 20-30 magistrantų kandidatūras įdarbinti 2017 m. Rugsėjo mėn. Vidutiniškai trunka 3 metus arba 3-6 metus, kad gautų atitinkamą magistro laipsnį arba daktaro laipsnį.... [-]


Farmacijos Daktaro Laipsnis (Pharm D)

University of Malta
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 3 metų October 2018 Malta Siauras slėnis

Be mokomo komponento, kuris yra toks pat, kaip ir Magistro pažangiosios klinikinės farmacijos farmacijos srityje. D. Studentai turėtų atlikti doktorantūros disertaciją ir išplėstinę patirtį, kaip nurodyta studijų programoje. [+]

Farmacijos daktaras (Pharm D) yra 8 laipsnio laipsnis, kurį siūlo Maltos universiteto Farmacijos katedra, bendradarbiaudama su Čikagos Ilinojaus universiteto farmacijos koledže (UIC), JAV. Maltos universiteto farmacijos katedra turi ilgametę patirtį klinikinės farmacijos švietimo ir mokslinių tyrimų srityje, o Čikagos Ilinojaus universiteto farmacijos kolegija yra viena iš geriausių JAV farmacijos koledžų. Šis kursas yra unikalus tuo, kad jis jungia pažangių klinikinių farmacijos įgūdžių plėtotę ir pritaikymą kontekstiniams tyrimams. Mokomieji dalykai yra bendrai pristatomi abiejuose universitetuose.

Akademinis laipsnis... [-]


Daktaro Farmacijoje

MAHSA University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2019 Malaizija Selangor Kvala Lumpūras + 1 daugiau

[+]

doktorantūros studijos 2018. Programos apžvalga Programos struktūra Įrašas reikalavimas Karjeros galimybės Tyrėjas privalumai [-]

Ph.D. Biomedicinos Inžinerijos

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 6 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos District of Columbia + 1 daugiau

Doktorantūros programa biomedicininės inžinerijos, skirtos parengti studentus kūrybiniam stipendiją karjeros teikiant platų, bet subalansuotą fone žinių ir rekomendacijų mokslinių tyrimų rezultatų. Tai tarpdisciplininė programa suteikia kursinių ir mokslinių tyrimų, išvestais išteklius iš viso inžinerijos ir taikomųjų mokslų mokyklos. [+]

biomedicininė inžinerija Programos apžvalga

Kandidatas laipsnis Biomedicininės inžinerijos yra skirta parengti studentus taikyti inžinerijos principais problemų medicinoje ir biologijoje; suprasti ir modelio atributai gyvenimo sistemas; ir sintetinti biomedicinos sistemas ir įrenginius.

Programa yra labai tarpdisciplininis, nes studentams pasirinkti iš didelio masyvo studijų srityse visoje universitete. Pagrindinis fakulteto kompetencija apima vėžio terapija, elektrofiziologinėms širdies, biojutiklių, micro-fluidics ir ultragarso pritaikymo medicinoje.

Kandidatas Programa yra pagrįsta pagrindine Campus Vašingtono, Kolumbijos apygarda širdyje, visapusiškai pasinaudojant į medicinos mokyklą, į Milken instituto Visuomenės sveikatos mokyklos, ir GW ligoninės artumą. Ši tarpusavio sąveika yra papildytas bendradarbiavimą su netoliese klinikinių ir mokslinių tyrimų įrenginių, įskaitant vaikų nacionalinės sveikatos sistemos ir federalinių agentūrų, kaip antai Maisto ir vaistų administracija (FDA) ir Nacionalinių sveikatos institutų (NSI).... [-]


PhD in Chemical and Pharmaceutical Sciences and Biotechnology

University of Camerino the international School of Advanced Studies
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų November 2018 Italija Camerino

Area: chemical and pharmaceutical sciences and biotechnology [+]

Area: chemical and pharmaceutical sciences and biotechnology Chemical sciences Pharmaceutical sciences Chemical sciences

The PhD program in Chemical Sciences aims to train creative and competent scientists in the field of chemical and material sciences through the pursuit of scientifically important research problems.

The design, synthesis, characterization, and properties of new molecules and materials strongly demand sophisticated scientist at PhD level of education, bridging the gap between academy and industry.

The projects are also related to many of the priority themes of the European Research Council (ERC). The tutors have important collaborations at international level with academy and industry. These collaborations are essential to keep a top research level, but also they represent valid career opportunities for the Ph.D. students at the end of the formation period.... [-]