HEALTHCARESTUDIES

Geriausios Nuotolinis mokymas Doktorantūros studijos jungtinėse Amerikos Upės miškas Jungtinėse Amerikos Valstijose

Doktorantūra (PhD) - tai trečiosios pakopos akademinis laipsnis. Daugybė viso pasaulio universitetų studentams gali pasiūlyti būtent šio laipsnio įvairiausių akademinių specialybių studijų programų. Sėkmingai doktorantūros studijas pabaigę studentai tiek akademiniame, tiek profesiniame pasaulyje paprastai yra laikomi savo srities ekspertais, kadangi jie yra pabaigę itin intensyvias, ilgas ir itin smulkmeniškas tam tikro akademinio dalyko studijas.

Nors mano dalyvauti nuotolinio mokymosi kursus internete, keli universitetai turėti pradžios keliose vietose. Jūs netgi galite nustoti vartoti klases daugelį savaičių per metus neatimant ir be mesti savo studentų paskoloms į grąžinimo. Tai yra stiprus argumentas daugelis žmonių pažvelgti į kai mokosi nuotolinio mokymosi klases.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

River Forest yra Cook County, Illinois, USA kaimas. Kaimas yra svarbi, nes ji yra iš aukštai įvertinta švietimo įstaigos buveinė. Miestas yra įsikūręs thesuburbs gerai Žinomas miestuose.

Nuotolinis mokymas doktorantūros studijos jungtinėse Amerikos Upės miškas Jungtinėse Amerikos Valstijose

2 Rezultatai Magistras, Upės miškas, Nuotolinis mokymas Filter

"EdD Health" ir "Human Performance"

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
<
8 savaitės
Anglų
Internetinės

Ph.D. lyderystėje - sveikata

Skaityti daugiau

PhD sveikatos ir žmogaus veiklos

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
<
8 savaitės
Anglų
Internetinės

EdD lyderystėje - sveikata

Skaityti daugiau