HEALTHCARESTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos San Antonijus Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Doktorantūros studijos paprastai trunka iki aštuonerių metų, tačiau priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios akademinės srities, šios studijų programos gali trukti ir ilgiau. Daugelyje sričių doktorantūros laipsnis jį įgijusiems specialistams leidžia dėstyti universitetuose. Įvairiausi viso pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti daugybę skirtingų doktorantūros studijų programų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

San Antonio yra miestas, pavadintas po Saint Antano Paduviečio. Daugiau nei 31 aukštojo mokslo institucijos priimančiosios daugiau nei 100.000 studentų. Arrieson upės teatras, actekų ant upės, "Fiesta" Noche del Rio ir filmas rūmai yra pagrindiniai miesto lankytinų vietų. "

Medicinos studijos jungtinėse Amerikos San Antonijus Jungtinėse Amerikos Valstijose

Rezultatai Filter

Profesinės terapijos daktaras

University of Texas Health Science Center at San Antonio
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Profesinės terapijos doktorantūra - Profesinė terapija yra gyvybinga sveikatos profesija, kurioje vertinami ir gydomi asmenys, kurių gebėjimas atlikti savo kasdienę profesiją ...

Skaityti daugiau

Fizioterapijos daktaras

University of Texas Health Science Center at San Antonio
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Fizinės terapijos programos daktaras teikia klinikinius, laboratorinius ir mokslinių tyrimų patirties su pagrindiniais fakultetais, gydytojais ir tyrėjais. UT Health San Anton ...

Skaityti daugiau