HEALTHCARESTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Santa Barbara Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Doktorantūros studijų programos - tai vienos iš prestižiškiausių akademinio pasaulio programų, kadangi jas pabaigę studentai tiek akademiniame, tiek profesniame pasaulyje yra pripažįstami tikrais savo srities žinovais. Būtent doktorantūros studijas pabaigę specialistai įgyja tam tikros srities daktaro laipsnį.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Santa Barbara "yra Kalifornijoje, JAV. Nuo miesto ekonomika yra pagrįsta ir paslaugų sektoriui, švietimo, inžinerijos, sveikatos priežiūros, finansų, žemės ūkio ir gamybos. Jaunas specialistas paprastai daro gerą galimybę pradėti karjerą per miestą.

Medicinos studijos jungtinėse Amerikos Santa Barbara Jungtinėse Amerikos Valstijose

Rezultatai Filter

Daktaro laipsnio psichologija specializacija integracinės terapijos ir gydymo praktikoje

Pacifica Graduate Institute
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši daktaro specialybė ugdo integruotą požiūrį į profesinį tobulėjimą gydymo praktikos meno ir mokslo srityje. Bendradarbiaujant su pirmaujančiais fakultetais, "Pacifica&q ...

Skaityti daugiau

PsyD klinikinėje psichologijoje

Pacifica Graduate Institute
Doktorantūra
Doktorantūra
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Psy.D. Programos misija - parengti klinikinius psichologus, kurie gilinančiais psichologiniais darbais įgyja psichologinius požiūrius į darbą su įvairiomis bendruomenėmis, tai ...

Skaityti daugiau