HEALTHCARESTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Rytų Lansingas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Doktorantūros studijos paprastai trunka iki aštuonerių metų, tačiau priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios akademinės srities, šios studijų programos gali trukti ir ilgiau. Daugelyje sričių doktorantūros laipsnis jį įgijusiems specialistams leidžia dėstyti universitetuose. Įvairiausi viso pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti daugybę skirtingų doktorantūros studijų programų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

East Lansing, Michigan yra žinoma kaip viena iš geriausių universitetų JAV, Mičigano valstijos universiteto. Dėl to, pačiame miesto centre rajonas yra daugiausia sudaryta iš studentų rajonų.

Medicinos studijos jungtinėse Amerikos Rytų Lansingas Jungtinėse Amerikos Valstijose

Rezultatai Filter

Post-Master's DNP

Michigan State University College of Nursing
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų

Magistro laipsnio magistro laipsnis yra skirtas pažengusiems praktikoje slaugytojams, turintiems magistro laipsnį, baigti DNP laipsnį. Studentai turės galimybę užbaigti papild ...

Skaityti daugiau