HEALTHCARESTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos San Diego Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Doktorantūros studijų programos - tai vienos iš prestižiškiausių akademinio pasaulio programų, kadangi jas pabaigę studentai tiek akademiniame, tiek profesniame pasaulyje yra pripažįstami tikrais savo srities žinovais. Būtent doktorantūros studijas pabaigę specialistai įgyja tam tikros srities daktaro laipsnį.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

San Diego yra pagrindinis miestas Kalifornijos provincijoje, įsikūręs ant Ramiojo vandenyno kranto. San Diegas yra laikoma viena iš labiausiai išsilavinusių miestų JAV. Tyrimas rodo, kad apie 41 procentų asmens arba didesnė nei 25 metų yra bent bakalauro laipsnį turėtojas.

Medicinos studijos jungtinėse Amerikos San Diego Jungtinėse Amerikos Valstijose

Rezultatai Filter

Slaugos praktikos gydytojas (DNP)

University of San Diego Hahn School of Nursing and Health Science
Doktorantūra
Anglų

Paimkite savo praktiką ir įtaką į viršų. Jei norite tapti slaugos pokyčių kūrėju, gerai pasirengusiu vadovauti sveikatos priežiūros gerinimui mūsų šalyje, mūsų slaugos praktik ...

Skaityti daugiau