HEALTHCARESTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Des Moinesas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Doktorantūros studijų programos - tai vienos iš prestižiškiausių akademinio pasaulio programų, kadangi jas pabaigę studentai tiek akademiniame, tiek profesniame pasaulyje yra pripažįstami tikrais savo srities žinovais. Būtent doktorantūros studijas pabaigę specialistai įgyja tam tikros srities daktaro laipsnį.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Des Moines yra Ajovoje ir yra žinoma, kad vienas iš labiausiai apgyvendintų miestų šalyje. Jis taip pat yra žinomas, turintys gerą verslo aplinką, ypač po to, kai buvo balsuojama "Forbes Magazine" kaip "geriausia vieta verslui" 2010 ir 2011 m.

Medicinos studijos jungtinėse Amerikos Des Moinesas Jungtinėse Amerikos Valstijose

Rezultatai Filter

Ergoterapijos daktaras

Drake University College of Pharmacy and Health Sciences
Doktorantūra
Anglų

Šioje Farmacijos ir sveikatos mokslų kolegijos siūlomoje studijų programoje jūs galite gauti ergoterapijos daktaro (OTD) laipsnį vos per trejus metus, įvykdę prielaidas. Ergot ...

Skaityti daugiau