HEALTHCARESTUDIES.LT

Ieškoti 61 Ištęstinės studijos medicinos studijas

Doktorantūros studijos paprastai trunka iki aštuonerių metų, tačiau priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios akademinės srities, šios studijų programos gali trukti ir ilgiau. Daugelyje sričių doktorantūros laipsnis jį įgijusiems specialistams leidžia dėstyti universitetuose. Įvairiausi viso pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti daugybę skirtingų doktorantūros studijų programų.

Ištęstinės studijos doktorantūros studijos

Rezultatai Filter

"EdD Health" ir "Human Performance"

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Internetinės Dieninės Ištęstinės 8 savaitės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos River Forest + 1 daugiau

Ph.D. lyderystėje - sveikata

Visuomenės sveikatos mokslų daktaro laipsnis, kurio specializacija - epidemiologija

University of Louisville
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Louisville + 1 daugiau

Daktaras Visuomenės sveikatos mokslų epidemiologijos mokslas suteikia pažangų specializuotų metodų ir profesinių įgūdžių mokymą dotacijų ir rankraščių rašymo bei žodinio pristatymo srityse.

Klinikinis profesinės terapijos daktaras

George Washington University - School of Medicine and Health Sciences Online
Internetinės Ištęstinės Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

Profesinės terapijos klinikinis daktaras yra skirtas licencijuotiems profesijos terapeutams, turintiems prieš tai magistro laipsnį bet kurioje srityje. Programa rengia jums ištirti naujas specializacijas, plėtoti profesinės terapijos mokymo programą ir vadovauti šioje srityje tiek dėstymo, tiek praktikos dėka.

Visuomenės sveikatos gydytojas

Georgia Southern University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Statesboro

Georgia Southern University Visuomenės sveikatos mokslų daktaro (Dr.PH) programa parengs jus būti veiksmingu visuomenės sveikatos specialistu. Nesvarbu, ar esate dieninių studijų studentas, ar dirbantis visuomenės sveikatos priežiūros specialistas, mūsų programa suteiks jums žinių, įgūdžių ir vertybių, kurių jums prireiks norint prisijungti prie darbo jėgos arba atnaujinti savo įgūdžius ir karjeros kelią.

DPsych konsultavimo psichologijoje

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Vienintelė tokio pobūdžio programa Škotijoje, DPsych GCU siūlo plačią klinikinę plėtrą ir mokymą, kuris perkelia jus į registruotą psichologo konsultavimo lygį. Dirbk su sudėtingomis klientų grupėmis ir išplėskite savo taikomąsias žinias.

Profesinės terapijos magistrantūros studijos: Post-Professional Master's

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Medford + 1 daugiau

Post-Professional magistro laipsnis yra registruotų profesionalių terapeutų, turinčių bakalauro laipsnį OT.

PhD tiksliųjų vėžio medicina

Queen's University Belfast
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Belfast + 1 daugiau

Kryžminis fakultetas, tarpdisciplininis Vėžio tyrimų ir ląstelių biologijos centras (CCRCB) yra įsipareigojęs pasiekti aukščiausią mokslinių tyrimų kompetencijos kokybę. Siekdami savo misijos, siekiame geriausių rezultatų, susijusių su vėžiu sergančiais pacientais, siekiame pirmaujančių mokslinių tyrimų programų serijų apibrėžtose srityse.

PhD (Sveikatos studijų fakultetas)

University of Bradford
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Bradford + 1 daugiau

Kviečiame prašymus iš entuziastingų moksleivių, norinčių ištirti praktikos aspektą, susijusį su mūsų mokslinių tyrimų grupėmis.

Slaugos praktikos posto magistro daktaras

Sacred Heart University Online
Internetinės Ištęstinės 3 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfield

Šventojo širdies universiteto siūlomo internetinio post-magistro slaugos praktikos gydytojo daktaras infuzuoja į praktiką orientuotą daktaro laipsnį su inovacijomis ir praktiniais klinikiniais tyrimais bei stipendijomis.

Klinikinė psichologija (psyd) programa ne ypatingos svarbos informacinei infrastruktūrai

California Institute of Integral Studies
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

PsyD Laidos metu ypatingos svarbos informacinei infrastruktūrai yra unikalus. Įsikūręs San Francisko centre, mūsų pirmasis akredituotų universitetų Šiaurės Amerikoje pasiūlyti programas, prijungti Vakarų psichologijos įžvalgomis su Rytų dvasingumo.

PhD klinikinės psichologijos

Palacky University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2019 Čekija Olomouc + 1 daugiau

Daktaro tyrimas klinikinės psichologijos yra trejų metų programa, kuri gali būti tiriamas visą ar ne visą darbo laiką. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas mokslinių tyrimų ir plėtros teorinių pagrindų klinikinės psichologijos, kurio tikslas yra diagnozuoti, gydyti ir sverti iki socialinę pritaikymas asmenims su

Veterinarinės medicinos daktaro laipsnis

UAEU United Arab Emirates University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 4 metai Rugpjūtis 2020 Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain + 1 daugiau

Gyvulininkystės mokslo filosofijos daktaro laipsnis reiškia aukšto lygio mokslo pasiekimus ir pasiekimus atliekant kursinius ir nepriklausomus tyrimus. Gyvulininkystės filosofijos daktaras yra skirtas studentams paruošti akademinę ar moksliniais tyrimais pagrįstą karjerą. Tikimasi, kad magistrantai tobulins mokslinius tyrimus, mokymą, pratęsimą ir tobulės profesionaliai. Nepriklausomi ir originalūs tyrimai yra svarbi magistrantūros programos dalis ir sudaro baigiamojo darbo pagrindą.

Filosofijos daktaras (farmacijos mokslai) (moksliniai tyrimai)

Taylor’s University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 8 metai Susisiekti su mokykla Malaizija Subang Jaya + 1 daugiau

Ši farmacijos mokslų daktaro programa numato griežtą mokslinių tyrimų rengimą įvairiose mokslo disciplinose, kurios yra svarbios farmacijos pramonės, vyriausybės ir akademinės srities mokslo darbuotojų sėkmei.

Klinikinio epidemiologijos daktaras

Pontificia Universidad Javeriana
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 5 metai Sausis 2020 Kolumbija Bogotá + 1 daugiau

Klinikinės epidemiologijos programos daktaras siekia suteikti akademinę patirtį, kuri sudarytų sąlygas mokytojams mokyti atlikti ir savarankiškai vadovauti tyrimo procesams, kurie prisideda prie klinikinės ir sveikatos priežiūros pažangos. Kaip pagrindinė klinikinės medicinos disciplina, šioje srityje dirbančių gydytojų mokymas yra linkęs į metodų, kurie palaiko įrodymus, kūrimą ar kvalifikavimą, leidžia klinikinėje praktikoje prognozuoti ir sėkmingai įsikišti apie sveikatos ligų procesus.

Slaugos praktikos gydytojas

Grand Canyon University
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daugiau

Didžiojo Kaniono universiteto Slaugos praktikos daktaras (DNP) vadovauja praktinės praktikos registruotoms slaugėms, slaugytojų informatikams ir slaugytojų lyderiams, taikydama dabartinius tyrimus praktikoje arba sistemos iššūkius, norint pasiekti teigiamą poveikį.