HEALTHCARESTUDIES.LT

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Šiaurės Amerika

Doktorantūra (PhD) - tai trečiosios pakopos akademinis laipsnis. Daugybė viso pasaulio universitetų studentams gali pasiūlyti būtent šio laipsnio įvairiausių akademinių specialybių studijų programų. Sėkmingai doktorantūros studijas pabaigę studentai tiek akademiniame, tiek profesiniame pasaulyje paprastai yra laikomi savo srities ekspertais, kadangi jie yra pabaigę itin intensyvias, ilgas ir itin smulkmeniškas tam tikro akademinio dalyko studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Ištęstinės studijos doktorantūros studijos - Šiaurės Amerika

Rezultatai Filter

Daktaras akupunktūra ir Rytų medicina

South Baylo University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

Pietų Baylo universitetas (SBU) siūlo kursus ir stažuočių mokymus doktorantūros studijų programą. SBU skatina studentus ir dėstytojus tobulėti akademiniu į puoselėjant ir palankią aplinką.

Ph.D. biomedicinos mokslų

UMaineOnline (University of Maine)
Internetinės Dieninės Ištęstinės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Orono

Kai priimami į vieną Kandidatas biomedicinos mokslo, ar Ph.D. biomedicinos inžinerijos programą ir prieš disertacijos globėją, studentai bus konsultuojami Pirmaisiais metais patariamojo komiteto (Fya). Yra Fya komiteto narys kiekvienoje institucijoje partnerėje.

Ph.D. biomedicinos inžinerijos

UMaineOnline (University of Maine)
Internetinės Dieninės Ištęstinės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Orono

Kai priimami į vieną Kandidatas biomedicinos mokslo, ar Ph.D. biomedicinos inžinerijos programą ir prieš disertacijos globėją, studentai bus konsultuojami Pirmaisiais metais patariamojo komiteto (Fya).

Daktaras chiropraktikos

New York Chiropractic College
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 5 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Seneca Falls + 1 daugiau

Iš Chiropractic studijų programą daktaras avansus Misija, vizija ir vertybės Niujorke Chiropractic College per savo paruošimo gydytojai Chiropractic, kurie teikia pirminės ir bendradarbiavimo priežiūros,

PhD sveikatos priežiūros etikos

Duquesne University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Pittsburgh + 1 daugiau

Visi sveikatos priežiūros etika (HCE) programos apima akademines kursus ir klinikinių etikos rotaciją ar stažuotes. Studentai gali mokytis visą ar ne visą darbo laiką. Neakivaizdinių studijų studentų turi imtis 2 kursus mažiausiai kiekvieną rudenį ir pavasario semestras. Paprastai HCE studijų kursuose yra mokoma po pietų ir vakare.

Sveikatos profesijos švietimo daktaras (EdD)

A.T. Still University, Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Kirksville + 1 daugiau

Ši 100% internetinė programa yra skirta specialistams, dirbantiems su sveikatos profesijomis. Unikali klasė, ši internetinė programa skirta praktikuojantiems gydytojams, sveikatos priežiūros pedagogams, lyderiams ir direktoriams, norintiems siekti aistros mokyti.

"Heath Science" daktaras (DHSc)

A.T. Still University, Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Kirksville + 1 daugiau

Ši programa rengia studentus, kad jie geriau suprastų ir efektyviai valdytų ir įvertintų esamas sveikatos priežiūros prieinamumo, sąnaudų ir kokybės problemas. Sveikatos srities specialistams suteikiamos žinios ir įgūdžiai, reikalingi projektui valdyti, sprendimų priėmimui, organizaciniam vadovavimui, įrodymais pagrįstų standartų nustatymui ir įgyti kompetenciją taikant tyrimus profesinei praktikai. Vienos savaitės rezidencija vyksta Arizonoje, o studentai gali pasirinkti tokias koncentracijas: pasaulinė sveikata, lyderystė

Sveikatos administravimo daktaras (DHA)

A.T. Still University, Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Kirksville + 1 daugiau

Ši 100% internetinė programa rengia sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų inovaciniais lyderiais ir problemos sprendimais sveikatos priežiūros srityje. Teoriškai derinant su praktine patirtimi kursai suteikia studentams holistines žinias, reikalingas pereiti į karjerą, kuri gerina ir įtakoja sveikatos priežiūros administravimo sistemas.

Slaugos praktikos gydytojas, akcentuojantis švietimo lyderystę

Grand Canyon University
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daugiau

DNP slaugos švietimo programoje skatina studentus bendrauti su gyventojais iš vertybes orientuotos krikščioniškosios pasaulėpties perspektyvos ir suprasti skirtingų pasaulio požiūrių į kultūras, pacientų priežiūrą ir gydymą poveikį dabartinėse sveikatos priežiūros sistemose.

Slaugos praktikos gydytojas

Grand Canyon University
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daugiau

Didžiojo Kaniono universiteto Slaugos praktikos daktaras (DNP) vadovauja praktinės praktikos registruotoms slaugėms, slaugytojų informatikams ir slaugytojų lyderiams, taikydama dabartinius tyrimus praktikoje arba sistemos iššūkius, norint pasiekti teigiamą poveikį.

PhD in Global Health / International Public Health

EUCLID (Euclid University)
Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metai Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Washington Gambija Gambia Online + 3 daugiau

Klinikinė psichologija (psyd) programa ne ypatingos svarbos informacinei infrastruktūrai

California Institute of Integral Studies
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco + 1 daugiau

PsyD Laidos metu ypatingos svarbos informacinei infrastruktūrai yra unikalus. Įsikūręs San Francisko centre, mūsų pirmasis akredituotų universitetų Šiaurės Amerikoje pasiūlyti programas, prijungti Vakarų psichologijos įžvalgomis su Rytų dvasingumo.

Slaugos praktikos posto magistro daktaras

Sacred Heart University Online
Internetinės Ištęstinės 3 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfield

Šventojo širdies universiteto siūlomo internetinio post-magistro slaugos praktikos gydytojo daktaras infuzuoja į praktiką orientuotą daktaro laipsnį su inovacijomis ir praktiniais klinikiniais tyrimais bei stipendijomis.

Post-Professional profesinės terapijos daktaro laipsnis

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Medford + 1 daugiau

"Post-Professional" profesinės terapijos daktaro (PPOTD) programa "Tufts" rengia profesionalius terapeutus, kurie atlieka vadovavimo vaidmenis, kurie lems poveikį individams ir visuomenės grupėms tokiose srityse kaip sveikata, funkcionavimas, sveikata ir gyvenimo kokybė. Programos absolventai bus pasirengę įgyvendinti lyderystės projektus ir skleisti rezultatus. Ši programa gali būti baigta visą ar ne visą darbo dieną ir reikalauja iš viso 8 kreditai.

Profesinės terapijos magistrantūros studijos: Post-Professional Master's

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Medford + 1 daugiau

Post-Professional magistro laipsnis yra registruotų profesionalių terapeutų, turinčių bakalauro laipsnį OT.