Filter
Diplomas
Portugalija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios diplomo studijos Portugalijoje 2019

Papildomų kvalifikacijų įgyti siekiantys žmonės gali pasirinkti stoti į gana trumpas diplomo akademines studijų programas, angliškai vadinamas Diploma Program. Priklausomai nuo konkrečios specialybės, šias studijas pasirinkę studentai gali įgyti tam tikrų įgūdžių, kurie gali ypatingai pasitarnauti ieškant norimo darbo arba siekiant paaukštinimo. Šio tipo studijų programos, palyginus su kitomis akademinėmis studijomis, trunka labai trumpą laiką.

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

Diplomo studijos Portugalijoje

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Atlântica

Fizioterapeuto įsikišimas į bendruomenę yra embrioniniame etape ir pristato save kaip vis didesnę intervencijos sritį, nes tai yra galimybė realizuoti šios srities fiziot ... [+]

Fizioterapeuto įsikišimas į bendruomenę yra embrioniniame etape ir pristato save kaip vis didesnę intervencijos sritį, nes tai yra galimybė realizuoti šios srities fizioterapeutų įgūdžius, susijusius su mokymu ir skatinimu sveikata, sveikata, prevencija, gydymas ir reabilitacija, reikalaujant specifinių žinių ir priemonių.

Šio antrosios pakopos studijų programos tikslas - fizioterapeutui įgyti kompetencijų, susijusių su politine-administracine sistema, projektų įgyvendinimo procedūromis, intervencinių modelių, išteklių valdymo, tarpasmeninių santykių ir poreikių įvertinimo, siekiant atsakyti atsižvelgiant į demografinius, epidemiologinius ir sveikatos paslaugų ypatumus. Taip pat plėtojami gebėjimai atlikti mokslinius tyrimus, kurių pagrindu yra intervencija ir projektų vystymas.... [-]

Portugalija Barcarena
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Ištęstinės
180 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba