Read the Official Description

Pradėkite karjeros augančią ir užsiimančią farmacijos pramonę kartu su CDI College farmacijos technikos specialisto diplomu . Ši išsami programa moko studentus pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingas sėkmingai dirbti farmacijos technikoje.

Studentai gaus praktinę patirtį teikiant vaistą, sudėtingumą, matematiką, kompiuterinį apdorojimą ir duomenų įvedimą, narkotikų ir kūno sąveiką bei vaistų pristatymo sistemas. Be to, studentai praktikuoja savo klientų aptarnavimo įgūdžius ir mokosi apie įvairias farmacines aplinkas, tokias kaip mažmeninė prekyba, ligoninė ir smulkus verslas.

Plėtodama realaus pasaulio konfliktų valdymo ir komunikacijos įgūdžius, absolventai geriau supras dinamines pareigas ir įgūdžių rinkinius, reikalingus farmacijos techniko karjerai. CDI College didžiuojasi savo išskirtiniu fakultetu, turintiems profesinę patirtį ir patirtį farmacijos studijų srityje.

Studentai baigia praktiką bendruomenės vaistinėje, kurioje jie įgis praktinės patirties.

Farmacijos technikos programa taip pat apima karjeros rengimo sesijas, kurios padeda apklausti įgūdžius, ieškoti darbo ir konsultuoti karjeros klausimais. Šios programos absolventai galės dalyvauti Kanados Farmacijos ekspertų komisijos (PEBC) siūlomame sertifikavimo egzamine ir užsiregistruoti Britų Kolumbijos farmacininkų koledže.

Program taught in:
Anglų

See 19 more programs offered by CDI College »

Last updated April 4, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
100 valandos
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date