Read the Official Description

57618_button_click-here-day-free-trial1.jpg

Nors tai gali atrodyti akivaizdu, kai sportininkai ir fitneso entuziastai nežino, kokią įtaką maistas gali turėti mokymo ir efektyvumą. Gerai suplanuotas mitybos strategija turės teigiamą poveikį konkurencijai, sporto klubas, atkūrimo, sumažinti ligos riziką, ir, svarbiausia, padėti jums pasiekti optimalius rezultatus. Šis kursas suteikia įrodymais pagrįsta analizė sporto mityba. Tai suteiks Jums žinių ir įgūdžių jums reikia norint pasiekti savo sporto mitybos ir sportinės veiklos tikslus.

Kurso aprašymas

1 pamoka - Kas Kuras energetikos sistemas?

Kodėl gi yra sporto mityba taip svarbu? Mes pradedame kursą aptarti makroelementų, kuro šaltinius mes naudojame fizinio krūvio metu, ir suteiks energijos apykaitos apžvalga. Jūs tapsite visiškai aišku, apie sporto mityba svarbu ir kodėl ji yra raktas į gauti fitneso ir aukštos kokybės.

2 pamoka - Angliavandeniai kaip kuras pratybų

Čia jūs išmoksite angliavandenių svarbą kaip pirminį šaltinį kuro mankšta. Mes pažvelgti į dabartines rekomendacijas dėl įvairių grupių sportininkų ir aptarti savo angliavandenių, ir kaip ji gali pagerinti našumą optimizuojant energijos atsargas organizme.

3 pamoka - Baltymai ir riebalai naudojimosi

Vienas iš karščiausių temų sporto mityba šių dienų yra baltymų svarbą ir riebalai sporto veiklos. Jūs išmoksite viską apie baltymų vaidmenį energijos apykaitą, išsamią analizę iš amino rūgščių poveikis optimaliai sveikatai ir efektyvumą. Riebalų apykaitą ir jos dalis pratybose, taip pat bus analizuojami.

4 pamoka - hidratacija optimalaus sportininko pasirodymą

Jūs įgyti išsamų supratimą apie tai, kaip hidratacijos būklės poveikį savo našumą ir mes apsvarstyti mokslas už sporto gėrimų. Mes pažvelgti į miesto rekomenduojamą reikalavimo skysčių anksto, per ir, po fizinio krūvio. Jūs taip pat sužinoti apie skysčių ir elektrolitų netekimas fizinio krūvio metu ir ką aplinkos veiksniai gali prisidėti prie šio.

5 pamoka - mikroelementų ir maisto papildai

Be 5 pamoka, kurią mes gauname su paslaptis aplinkinių vitaminų ir mineralų apačioje. Kaip mikroelementai dažnai tapatinama su energijos, stiprumo ir optimalų našumą, ši pamoka bus išnagrinėti paplitimą ir poveikį vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumo sportininkų. Jūs išmoksite tiesą apie sporto papildus. Aptarsime papildų poveikį pratybų rezultatus ir peržiūri jų siūlomų teigiamą poveikį loginį.

6 pamoka - Maistinė medžiaga Laikas: Kai ką ir kiek valgyti?

Tai nepaprastai svarbu žinoti, kaip mūsų patiekalų laikas, ty prieš, per ir po renginio, daro pratimą. Kaip valgyti iš turi didžiulę įtaką mūsų atsigavimo po dirbame, jūs sužinosite, kas ir kaip teisingai valgyti po pratybų ir sustiprinti imuninę sistemą.

7 pamoka - Kaip taikyti savo žinias

Nori imtis daugiau kontroliuoti savo suvartojamų kalorijų kiekį? Sužinosite apie RMR (nenaudojamų medžiagų apykaitą) ir kaip apskaičiuoti, kiek kalorijų jums reikia valgyti savo svorį, amžių, lytį ir aktyvumą. Tai leis jums imtis kontroliuoti savo suvartojamų kalorijų kiekį, ar norite numesti, palaikyti ar priaugti svorio.

8 pamoka. Strategijos, skirtos svorio kritimui ir raumenų augimui

Taigi, jūs žinote, ką valgyti, bet neturite supratimo, kaip pasiekti tinkamą sporto svorį? Jūs galite tai daryti visi klysta! Ši pamoka padės jums suprasti kūno sudėties svarbą veiklos ir kaip nors numesti riebalus arba įgyti raumenų sveiką, nuolatinio kelio.

Pradėkite mokytis Dabar

Diplomas Web Designv

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by Shaw Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
Free
per mėnesį
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment