Diplomas molekulinės medicinos

Trinity College Dublin

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas molekulinės medicinos

Trinity College Dublin

Diplomas molekulinės medicinos

Molekulinė medicina yra nustatytas atlieka vis svarbesnį vaidmenį medicinoje ir mokslinių tyrimų praktika, biologiniame, medicinos ir farmacijos / Life Science arenose ir tai turės plačias pasekmių visuomenei ir ekonomikai. Tai reikalauja didelės infrastruktūriniam pajėgumus, pagrindinį tarp šių mokomi darbuotojai. Asmenys susipažinę su pagrindiniais pokyčiais molekulinės medicinos reikės klinikinės, mokslinių tyrimų ir pramonės arenose. Biotechnologijų bendrovės reikia apmokytų aukščiausią laipsnį gamtos mokslų visuose valdymo lygmenyse asmenų kadrų. Taigi taip pat bus žmonių, kurie nori išvykti verslumo verslo plėtrą. Tinkamos personalo mokymą mokslo problema yra nacionalinis rūpestis, kad mūsų programos molekulinės medicinos būdų, kaip spręsti.

Kaip magistrantūros tai gali būti laikoma per vienerių metų dienines ar du metus visu etatu. Diplomas suteikia išsamią ir šiuolaikišką apžvalgą, turint omenyje ekspertai savo srityje ir suteikia studentams žinių įvertinti literatūrą ir atlikti nepriklausomus tyrimus.

Antrosios pakopos studijų diplomas yra tokie patys aukšti magistrantūros. tačiau nereikalauja tris mėnesius dieniniame laboratorinio darbo įsipareigojimus. Tai daro jį idealiu kandidatų nustatytų karjeros turinčios nedidelę turimo laiko.

Turinys

Molekulinės medicinos diplomas, ketindama suteikti studentą su supratimo:

 • Pagrindinis ląstelių ir molekulinė biologija
 • Molekulinės ir ląstelių biologiją integracija susijusius su žmonių užkrečiamųjų ligų
 • Žmogaus genomo ne molekuliniame lygmenyje
 • Žinių panaudojimas ant molekulinius žmogaus ligos planavimo ir projektavimo naujų gydymo metodų
 • Molekulinis žmogaus genetine liga

Be to, mes sukurti platformą, kurioje studentai gali pasirinkti iš įvairių specializuotų temų, įskaitant skaičius:

 • Technologijos dirba žmogaus molekulinės genetikos
 • Molekulinis bendražmogiškųjų piktybinių
 • Etiniai ir teisiniai aspektai molekulinės medicinos, nes ji pažeidžia klinikinėje praktikoje
 • Reagentai, biologiniai ir klinikinė reikšmė

Struktūra

Studentai bus pasirinkti dvylikos vienetų paskaitų viso iš plačios pasirinkimo alternatyvos pagrindiniam ir aukštesniojo lygių. Jie bus pasirinkti iš keturių vienetų pagrindinių kursų ir šeši skyriai mažiausiai iš kvalifikacijos kėlimo kursus, su dviem kitais vienetais pasirinktų iš bet pažangių ar pagrindai modulius. Kitų padalinių atranka bus siūlomi pasirinktinai. Laiku atliks 100 kontaktinių valandų minimumą per visą programos vykdymo laikotarpiu. Taip pat baigti pasirinkta tema su molekulinės medicinos srityje apžvalgą.

Studentai, sėkmingai baigę antrosios pakopos studijų diplomas programa gali pervesti į magistro programą, atsižvelgiant į availablity.

Kurso tikslas

Institutas molekulinės medicinos, Trinity College Dublin, Ireland molekulinės medicinos kursas siekiama išdėstyti pareiškėjui išsamų supratimą apie:

 • Žmogaus genomo ne molekuliniame lygmenyje
 • Molekulinės ir ląstelių biologijos integravimas susijusią su žmonių ligomis
 • Molekulinis žmogaus genetine liga
 • Molekulinių sąveikų tarp mikrobiologinių ligų sukėlėjų ir Žmonėms
 • Technologija šiuo metu dirba molekulinės genetikos ir ląstelių biologijos
 • Tarp tokių technologijų ir dabartinėje klinikinėje praktikoje sąveika
 • Molekulinis bendražmogiškųjų piktybinių
 • Žinių apie molekulinius žmogaus ligos planavimo ir projektavimo naujų gydymo metodų taikymas, naudojant phamacological agentų arba genų terapiją
 • Etiniai ir teisiniai aspektai molekulinės medicinos, nes ji pažeidžia klinikinėje praktikoje
 • Darbo dėkingi molekulinę ir ląstelių biologiją praktiniu lygmeniu ir plėtojant gebėjimą atlikti nepriklausomus tyrimus
 • Gebėjimas taikyti bioinformatikos ir skaičiavimo metodus, kaip medicinos ir biologijos mokslinių tyrimų ir informacijos paieška

Baigus kursą, kiekvienas kandidatas turės nemažą žinių ir supratimą apie šiomis temomis ir bus kritiškai peržiūrėti esamą atitinkamą literatūrą su literatūros apžvalga pateikimo.

Kursas

Institutas Molekulinės medicinos Trinity College Dubline, Airijoje Siekiant užtikrinti maksimalų lankstumą ir prisitaikyti kandidatus iš skirtingų disciplinų, žinoma, yra siūlomi 1 metų formatu nuo rugsėjo vidurio iki liepos pradžios. Paskaitų dauguma yra pateiktos antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo kiekvieną savaitę, o kartais ir dėl kitų dienų.

Terminas 1:

 • Diplomas studentai gali pasirinkti modulius iš intensyvaus paskaitų tvarkaraščio grafiko, kuris vyks visą dieną trečiadieniais ir ketvirtadieniais ir pusę dienos antradienį. Gali būti papildomi paskaitos penktadieniais ir pirmadieniais visoje kadencijos
 • Taip pat bus neprivaloma savaitės trukmės praktinį kursą (molekulinė biologija), paprastai paleisti spalio
 • Egzaminai vyks paskutinės savaitės laikotarpiu

Terminas 2:

 • Šis terminas tęsiamas significent paskaitų grafiką
 • Taip pat bus neprivaloma savaitę ilgą praktinis kursas (Ląstelės biologija), paprastai paleisti sausio
 • Vykę paskutinės savaitės laikotarpiu Egzaminai
 • Kiekvienas kandidatas bus dirbti literatūros apžvalga ir molekulinės medicinos srityse, kurios bus pateiktos birželio kasmet.

Priėmimo

Paraiškas kviečiami iš asmenų, kurių pirminio laipsnio biologijos, medicinos, odontologijos ir veterinarijos farmacijos mokslų. Pareiškėjai su kitais mokslinės kvalifikacijos, gali būti laikoma. Tie, kurie mokslo laipsnį turi pasiekti bent jau II-1 pagyrimu laipsnis arba jo atitikmuo.

Pirminis Paraiškas: Gegužės 31. 2017.

Atitinkamos paraiškos gali būti patvirtintos po pirminio termino, tačiau vietos priklauso nuo užimtumo.

Ne ES pareiškėjai turėtų žinoti, kad prašymų išduoti vizą tvarkymo kai kuriais atvejais gali būti labai ilgos procedūros - Taikyti anksti, jei įmanoma.

kalbos reikalavimai

Studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti įrodymus, kad kompetencijos šioje kalba per vieną iš gerai žinomų tarptautinių standartinių testų: Egzaminai Minimalus reikiamo lygio IELTS Įvertinimas 6.5 TOEFL 230 - kompiuterinis 570 - popierius remiantis 88 - internetinė Kembridžo sertifikatas C laipsnio Išplėstinė anglų Kembridžo sertifikatas C laipsnio anglų kalbos mokėjimą Pearson VUE Anglų minimalus balas 63 bus Kalba testas teisę (be skyrių rezultatas žemiau 59) Atkreipkite dėmesį, kad jie yra vieninteliai, kad mes priimame formos Anglų kalbos sertifikavimo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
11,978 EUR
ES 5548 € NE ES 11.418 €
Locations
Airijos sala - Dublin, County Dublin
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Airijos sala - Dublin, County Dublin
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla