Dantų visuomenės sveikatos magistras (MDPH)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Visuomenės odontologija yra odontologijos specialybė, susijusi su burnos ligų prevencija, burnos sveikatos skatinimu ir gyvenimo kokybės gerinimu organizuotomis visuomenės pastangomis.

Gera burnos sveikata gali turėti teigiamos įtakos asmens gebėjimui kalbėti, šypsotis ir bendrauti. Sužinosite, kaip pagerinti trapias odontologų visuomenės sveikatos sistemas ir sumažinti burnos sveikatos netolygumus.

Išmoksite kurti ir atlikti odontologinius visuomenės sveikatos tyrimus ir suprasite, kaip neapdoroti duomenys ir statistika gali būti naudojami norint padaryti reikšmingas išvadas ir padėti priimti sprendimus, kaip spręsti sudėtingas problemas.

Glaudžiai bendradarbiausite su Medicinos mokyklos visuomenės sveikatos studentais, laikydamiesi holistinio požiūrio į sveikatos priežiūrą, kuri jums bus naudinga per visą jūsų karjerą. Per tą laiką būsite mokomi Ninewells ligoninėje ir Dandžio odontologijos mokykloje.

Odontologijos mokykloje turime savo „Masters Hub“, kur galite bendradarbiauti ir mokytis kartu su savo bendraamžiais, taip pat ir savarankiškai.

Taip pat yra galimybė studijuoti papildomus medicinos mokymo modulius. Sėkmingai baigę šiuos modulius, galite išeiti iš kurso pas odontologijos visuomenės sveikatos magistrą, turintį medicinos išsilavinimą.

Atsiliepimai

„Mes turime labai artimą žmonių grupę ir vienas su kitu bendraujame su profesoriais. Mes turime Dantų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų padalinį, kuris dirba su PSO, todėl vyksta nuostabus bendradarbiavimas. Jei norite padėti pagerinti bendruomenės kokybę, tai yra vieta ir kelias jums! “
Zainabas Kidwai, MDPH absolventas

Patekimo reikalavimai

Reikalavimai klasei
Kandidatai paprastai turi turėti pirmosios ar aukštesnės antros klasės laipsnį sveikatos tema ir (arba) tokiose srityse kaip odontologija, dantų terapija / higiena, socialiniai ir medicinos mokslai.

Paraiškas taip pat svarstys kiti asmenys, kurie, nors ir nėra absolventai, yra išskirtinai gerai kvalifikuoti pagal darbo stažą ir patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai
  • IELTS (bendras) 6.5
  • Skaitymas 5.5
  • Klausymas 5.5
  • Kalbėjimas 5.5
  • Rašymas 6.0

Karjera

Dantų visuomenės sveikata yra pasaulinė problema, todėl MDPH įgijimas iš tarptautiniu mastu pripažinto JK universiteto yra puikus būdas būti pasirengusiam bet kurioje pasaulio vietoje.

Šis kursas padės jums įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų mokslinių tyrimų ir vadybos karjerai įvairiose odontologijos ir sveikatos srityse.

Mūsų absolventai ėmėsi vaidmenų kartu su Jungtiniu nacionaliniu gyventojų fondu, planuodami sveikatos priežiūros paslaugas, vyriausybės įstaigose, nacionalinėse ir tarptautinėse sveikatos agentūrose bei akademinėje bendruomenėje.

Šis kursas taip pat suteikia tvirtą pagrindą tiems, kurie planuoja specialybės mokymąsi JK ar tolesnes magistrantūros studijas, įskaitant daktaro laipsnį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau
Dundee , Kirkcaldy + 1 Daugiau Mažiau