Dantų gydytojas (MDDr)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dantų gydymo 5 metų programa veda į magistro laipsnį MDDr. - "Medicinae Dentium Doctor" - stomatologijos gydytojas.

Dėl Kandidato į Keltų universiteto priėmimo priėmimo tvarkos 3 straipsnio 1 dalies antrąjį sakinį tai yra studijų programa be specializacijos.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Studentai priimami remiantis rašytiniu egzaminu anglų kalba iš šių dalykų: standartinė koledžo biologija, chemija ir fizika ir interviu, abu laikomi anglų kalba. Sėkmingi kandidatai turi pasiekti ne mažiau kaip 244 balus iš 330. Abi dalys priimamos tą pačią dieną, todėl tuoj pat turėtumėte žinoti, ar pasiekėte reikiamą taškų skaičių. Egzaminą prižiūri fakulteto egzaminuotojai. Didžiausias įstojusių studentų skaičius 2019/20 mokslo metais bus 20 stomatologijos. Skaičiuoklės ir periodinės lentelės neleidžiamos.


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į magistrantūros studijas sąlygoja baigtas vidurinis išsilavinimas, patvirtintas mokyklos baigimo pažymėjimu. Priėmimą į antrosios pakopos studijas (magistrantūros programą) taip pat sąlygoja baigtas mokymas bet kokio tipo studijų programoje.

Patvirtinimo metodas:


Rekomenduojama literatūra, imties klausimai

Mėginius galima rasti šioje svetainėje: http://en.lf1.cuni.cz/sample-questions


Parengiamieji kursai

Pirmasis medicinos fakultetas nesiūlo pačių pasirengimo kursų, tačiau galima dalyvauti:

  • Karlo universiteto Kalbų ir parengiamųjų studijų institutas;
  • Prahos vienuolyno koledžas;
  • mūsų atstovai Vokietijoje, Izraelyje ir JK;
  • rengimo kursas JAV - http://www.medicaldoctor-studies.com/


Absolvento profilis

Dantų gydytojo studijų programos absolventai įgyja odontologo kvalifikaciją pagal Įstatymo Nr. 95/2004 Coll. todėl yra praktiškai ir teoriškai pasirengę savarankiškam darbui odontologijos srityje, taip pat mokymui, siekiant gauti sertifikavimą, ypač specializaciją bendrojoje odontologijoje. Jie taip pat yra pasirengę įeiti į specializuotą išsilavinimą klinikinės stomatologijos, ortodontijos ir žandikaulių chirurgijos srityse. Be to, absolventai turi kvalifikaciją dirbti fakulteto stomatologijos klinikose, galbūt pagal magistrantūros studijas.


Karjeros perspektyva

Baigus penkerių metų odontologijos studijas, absolventai bus paruošti praktiškai ir teoriškai savarankiškam darbui odontologijos srityje, taip pat pradėti mokymą, siekiant gauti sertifikavimą, ypač specializaciją stomatologijoje ir / arba stačiatikoje. Absolventai bus pasirengę veikti fakulteto stomatologijos klinikose, galbūt pagal magistrantūros studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Charles University in Prague, First Faculty of Medicine: Academic Research is all about to change

Charles University in Prague, First Faculty of Medicine: Academic Research is all about to change Skaityti mažiau