Dantų padedant programa

Hillsborough Community College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Dantų padedant programa

Hillsborough Community College

Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkite savo karjerą Dantų Padėti!

Karjeros dantų pagalbininkai siūlo karjeros galimybes. Be padedant odontologą metu procedūrų įvairovę, kiti pūstieji pareigos priskirtos Floridos dantų asistentas, pavyzdžiui, atskleisti ir perdirbimo rentgenogramos, fabricating laikinų karūnėlių ir atsižvelgiant įspūdžius studijų modelių. Gydytojo odontologo padėjėjo pareigos yra viena iš labiausiai išsamią ir įvairus į odontologo kabinete. Dantų asistentas atlieka daug užduočių, reikalaujančių tiek tarpasmeninius ir techninių įgūdžių.

Iš HCC anketa dantų pagalbą programos absolventas bus pasirengusi imtis dantų paramą nacionalinėms valdyba (DANB) ir ant artimųjų, absolventas atliks sertifikuota dantų asistentas (CDA) pažymėjimus CDA pažymėjimus reikės 12 valandų tęstinis mokymas kasmet. Tapimas Certified Dantų asistentas tikina visuomenę, kad dantų asistentas yra parengti siekiant padėti kvalifikuotai ir dantų priežiūros teikimo. HCC programa yra 12 mėnesių.

Už dantų padėjėjai paklausa Hillsborough County vietovėje yra labai didelė. Karjeros galimybės apima tiek visą laiką ir ne visą darbo dieną pozicijas. Dantų biurai yra įdomūs, malonūs žmonės, orientuotose aplinka, kurioje dirbti.

Hillsborough Community College Dantų Pagalba programa, akredituota švietimo svetainę American Dental Association, skirtas teikti prieinamą, aukštos kokybės, prieinamą išsilavinimą aukščiausios, novatoriškas mokymosi aplinką studentams. Mes suteikti švietimą ir mokymą, būtiną dantų padėjėjai dirbti visi dantų bendruomenei. Programa bus imtis vadovaujamo vaidmens ugdant dantų padėjėjai, kad bus pridėti prie augimo ir ekonominės plėtros Tampa Bay plotas ir Floridos valstijos.

HCC Dantų Pagalba programa yra pripažįstama Komisijos Dantų akreditavimo ir moko visus Floridos išplėstomis funkcijomis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
5,000 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Tampa, Florida
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Tampa, Florida
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla