Daktaro laipsnio psichologija specializacija integracinės terapijos ir gydymo praktikoje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Ph.D. Giluminės psichologijos specialybė integracinės terapijos ir gydymo praktikoje

Klasės prasideda rugsėjo viduryje

Inovacinė daktaro specialybė, kuri iš naujo įsivaizduoja požiūris į terapinę praktiką, sustiprina ir palaiko studentų individualizaciją, integruoja pagrindines gilios psichologijos perspektyvas ir gydomųjų gydymo tradicijas.

Apie integracinę terapiją ir gydymo praktiką

Ši daktaro specialybė ugdo integruotą požiūrį į profesinį tobulėjimą gydymo praktikos meno ir mokslo srityje. Bendradarbiaujant su pirmaujančiais fakultetais, "Pacifica" studentai dalyvauja individualizuoto švietimo, kuris skatina pažangius gydymo įgūdžius ir praktiką, kelionei ir skatina juos atlikti svarbius ir originalius mokslinius tyrimus savo srityse.

Nuolatiniams ir besikuriantiems specialistams kviečiame prisijungti prie įvairią akademinę ir praktiką orientuotą profesionalų grupę, kuri yra kviečiama gilinti savo gydomąjį darbą per integruotą gydymo tyrimą, pagrįstą gilios psichologijos vizijamis. Tapkite mokymosi bendruomenės dalimi, kuriai būdingi svarbiausi ryšiai tarp psichologijos, dvasingumo ir gijimo.

Mes sveikiname studentus su giliu asmeniniu kvietimu į jų terapinį darbą, asmenis, turinčius gilų smalsumą apie save ir pasaulį, ir visą gyvenimą trunkančius besimokančiuosius, skirtus permainingam dalyvavimui su numinous, psichika ir gamtos pasauliu.

Trijų dienų gyvenimo retkarčiais, kuriuos supa Ramiojo vandenyno regiono "Lambertas" miestelio natūralus kraštovaizdis, studentai ir dėstytojai dirba kartu, kad integruotų svarbiausias gijimo tradicijas ir šiuolaikinius mokslinius tyrimus iš vietinių ir senų praktikų, daugiakultūrinės ir šiuolaikinės perspektyvos bei atsirastų mokslų apie žmogaus patirtį ir sąmonė.

Skirtingiems praktikams

Ph.D. In Depth Psychology su specializacija integracinės terapijos ir gydymo praktikos reikalauja magistro lygio išsilavinimą ir mokymą į atskirą į gydymą orientuota profesija. Programa idealiai tinka įvairiems specialistams šiose profesijose, įskaitant (iš dalies):

 • Psichoterapeutai ir psichologai
 • Santuokos ir šeimos gydytojai, socialiniai darbuotojai ir profesionalūs patarėjai (licencijuoti arba iš anksto gauti licenciją)
 • Sveikatos ir medicinos specialistai (Slauga, gydytojai, sąjungininkų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai)
 • Jungų analitikai ir psichoanalizės
 • Specializuotos narkomanijos ir gydymo konsultantai
 • Išraiškingų menų terapai
 • Dvasinių ir pastoracinių patarėjų
 • Sveikatingumo ir sveikatingumo specialistai, turintys išsilavinimą
 • Kiti kvalifikuoti konsultantai ir patarėjai

Studentai plėtoja svarbius mentorystės santykius su "Pacifica" unikaliu klinicininkų ir mokslininkų fakultetu, į kuriuos įeina: Jungijos analitikai, klinikiniai psichologai, psichiatrai, psichodinaminiai terapeutai, sistemų terapeutai, archetypiniai psichologai, dvasiniai patarėjai, sveikatos ir medicinos specialistai, pažangūs mokslo darbuotojai, mitologija ir humanitariniai mokslai.

Privalumai

Ši akademinė specializacija apima dvejų su puse metų kursinių darbų, po to rašoma originalus disertacija, išleista iš studento pasirinktos mokslinių tyrimų srities. Šios programos studentai:

 • Prisijunkite prie pažengusios įvairių profesionalų daktarų koormos, kurios bendradarbiauja ir gilina savo darbą su klientais ir pačiais.
 • Išnagrinėkite vis didėjantį giluminių psichologinių tyrimų sritį ir sukurkite perspektyvas, padedančias spręsti kritinius mūsų pasaulio poreikius.
 • Sukurkite daugiau gebėjimų simboliškai dirbti su vaizdais, svajonėmis, simptomais, kompleksais ir sinchroniškumu.
 • Stenkitės, kad taptumėte aukštesniojo lygio specialistais, akademiniais dėstytojais, prižiūrėtojų ar mokslininkų srities specialistais.
 • Išnagrinėti kritinius gydymo procesų pagrindus ir daugybę teorinių požiūrių į psichinę, fizinę ir dvasinę gerovę.
 • Sukurkite mentoriaus santykius su išskirtiniais fakultetais ir ekspertais, skirtais padėti studentams gilinti savo praktiką ir jų individualizacijos kelionę.
 • Ištirkite pirmaujančių mokslininkų, kurie sukūrė psichologines, kultūrines, mitologines, istorines ir socialines tradicijas, darbus, kad paskatintumėte platesnius žmogaus patirties suvokimus.
 • Plėtoti pažangių įgūdžių svarbiose praktikos srityse, tokiose kaip somatinis gijimas, seksualumas, svajonių darbas ir dvasingumas.
 • Tyrinėkite svarbius ryšius tarp individo ar grupės sveikatos ir jų aplinkos bei kultūros sveikatos per kursus, kuriuose aptariama ekologija, kolektyvinė trauma, socialinis teisingumas ir tarpkultūrinė dinamika.

Gyvenimo aprašymas

Kai moksleiviai pradeda studijas " Pacifica Graduate Institute , jie prisijungia prie kolegų, dirbančių toje pačioje studijų pakopoje. Dauguma studentų visoje akademinėje kelionėje išlieka tos pačios kohortos. Sukurta labai tikra bendruomenės jausmas, kai studentai bendradarbiauja pagal savo grupes ir dalijasi mokymosi patirtimi, kuri yra dalis aukštesniųjų studijų programos "Pacifica". Susiformuotos glaudžios asmeninės ir profesinės obligacijos, kurios dažnai trunka ilgą laiką po studijų ir baigiasi absolventų profesine karjera.

Giluminė psichologija su specializacija integracinės terapijos ir gydymo praktikos pamokose vyksta tris dienas (penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį) maždaug kartą per mėnesį rudenį, žiemą ir pavasarį. Vasaros kursų kursai yra siūlomi internete, taip pat atliekama praktikos priežiūra.

Ph.D. Giluminė psichologija su specializacija integracinės terapijos ir gydymo praktikoje apima 2,5 metų kursinį darbą ir sėkmingai baigti originalų disertaciją.

Programa taip pat pristatys specialius seminarus ir paskaitas apie įvairias svarbias praktikos sritis, tokias kaip addictions, Dream Throwing, šeimos sistemų teorijos, organizacinė ir grupinė dinamika, Jung ir šamanizmas, išraiškos ir terapijos menas, Healing Mythologies, Shadow ir Galia gydomosiose profesijose, Joseph Campbell ir mythic Journey Through The Underworld, Jungų analizės evoliucija, James Hillman's kultūrinė psichologijos kritika, kinų gydomoji menas, vidinis gyvenimas ir trauma, Jungo raudona knyga, vietinės gydymo tradicijos, sielos gydymas sveikata ir medicinos profesijos, joga terapija, terapinės pareigos ir karjera, ir kiti dabartiniai klausimai ir judėjimai, veikiantys gydymo profesijas.

22 Iš viso pirmųjų metų vienetų. | 24.5. Bendras antrųjų metų vienetų skaičius | 12.50 Bendras trečiųjų metų vienetų skaičius Programos vienetai: 74 vienetai (kursai, 59 vienetai, disertacijoje - 15 vienetų)

Reikalavimai baigimui

 1. Studentai turi baigti iš viso 74 ketvirtadalius vienetų, kad atitiktų laipsnio reikalavimus baigimo. Kiekviename baigtame kurse reikia minimalios "C" klasės. Būtina išlaikyti bendrą 3,0 taškų vidurkį.
 2. Studentai privalo laikytis lankomumo reikalavimų, kaip nurodyta Studentų knygoje.
 3. Studentai privalo sėkmingai išlaikyti išsamų egzaminą raštu antraisiais kursų metais.
 4. Studentai turi sėkmingai pateikti kontrolinį dokumentą, kuriame aprašoma jų terapinė ar gilia orientacija į konkretų klientą, šeimą ar grupę, skirtą dviem fakulteto nariams trečiaisiais praktikos konsultacijų kursų metais.
 5. Studentai turi sėkmingai baigti išsamų žodinį pristatymą baigę dvejų su puse metų kursinių darbų.
 6. Studentai turi parašyti, pateikti ir apginti fakulteto priimtą originalų disertaciją.
 7. Studentai privalo dalyvauti 50 valandų gilumoje orientuotos terapijos, konsultavimo, analizės ar užsiimančio savirefleksyvio proceso su savo srities paslaugų teikėju, kai jie yra įtraukti. Tai reikalinga norint baigti studijas ir primygtinai rekomenduoti studentams remti jų edukacinę patirtį programoje.

Praktikos reikalavimai

Nepakanka minimalaus reikalaujamų praktinių valandų skaičiaus, tačiau studentai turi aktyviai dalyvauti gydymo, konsultavimo ar gydymo ar sveikatos priežiūros specialistų praktikoje, kai jie dirba kursuose. Tai užtikrina, kad visi studentai galės visiškai dalyvauti praktikumo kursų seka. "Pacifica" nesuteikia priežiūros praktikos valandų, kurios gali prireikti leidimų išdavimui ar bet kokiam panašiu tikslu. Studentai privalo numatyti savo profesinio atsakomybės draudimą.

Pranešimas apie stažuotes ir licencijų išdavimą

Ph.D. Giluminė psichologija su specializacija "Integruota terapija ir gydymo praktika" yra sukurta specialiai tiems, kurie prieš įregistruodami jau turi licencijas arba turi pakankamai akademinių ir kitų kvalifikacinių laipsnių siekdami pasirinktos profesinės praktikos, laikydamiesi galiojančių taisyklių. Šis laipsnis suteikia išsamią terapijos teoriją ir praktiką bei susijusius tyrimo metodus. Nors kai kurie studentai gali norėti verstis leidimu užsidirbdami daktaro laipsnį, ši mokymo programa nenumato jokių konkrečių licencijų kursų, todėl neturėtų būti laikoma naudinga. Be to, nors studentai šioje specializacijoje dalyvauja tam tikroje terapinėje praktikoje ir gali konsultuotis su fakultetu apie savo praktiką, "Pacifica" neleidžia, stebėti ar prižiūrėti tokios praktikos licencijavimo tikslais, taip pat organizuosime ar administruojame stažuotes, prieš ir po doktorantūros stažuotes ar kitus licencijavimo praktikos reikalavimus.

Išsamūs egzaminai

Išsamų egzaminą sudaro rašytinė dalis, paimta antrųjų metų pabaigoje, ir trejų metų pabaigoje paimta žodinė dalis. Rašytinis egzaminas suskirstytas į tris dalis, atitinkančias tris specializacijos studijų takelius: giluminės terapijos teoriją ir tradicijas; Humanitarinių, menų ir mokslo informuotų gydymo, konsultavimo ir gydymo praktikos; ir integruotoji praktika: tyrimai ir atvejų analizė. Ji skirta vertinti žinias, įgytas per pirmuosius dvejus kursinių darbų metus, ir yra studentų kvalifikacinis egzaminas prieš tęsiant trečius studijų metus. Trečiąjį egzaminą žodžiu sudaro studento oficialus žodinis pristatymas apie tai, kaip programa informavo apie savo darbą ir siūlomą disertacijos temą.

Valdymo popierius

Trečiųjų metų bylų pristatymo serijoje kiekvienas studentas pateikia kontrolinį dokumentą, kuris parodo savo kliento darbą ir sugebėjimą sintezuoti įvairias tinkamas terapines perspektyvas, tuo pačiu išlaikant savo unikalų praktikos stilių.

Daktaro disertacija

Disertacijos procesas apima visų kursinių darbų atlikimą mokslinių tyrimų metodikose, disertacijos kūrimo ir disertacijos raštu. Reikalavimai ir procedūros, skirtos užsiregistruoti disertacijoje, yra išsamiai aprašytos disertacijos vadove. Disertacinį komitetą sudaro pirmininkas, skaitytojas ir išorinis skaitytojas. Kiekvienas komiteto narys turi turėti uždirbtą daktaro laipsnį, iš dalies pagrįstą disertacija, nebent specializacijos tyrimų koordinatorius atsisako šio reikalavimo. "Pacifica" nesuteikia priežiūros praktikos valandų, kurios gali prireikti leidimų išdavimui ar bet kokiam panašiu tikslu. Studentai privalo numatyti savo profesinio atsakomybės draudimą. Šioje mokymo programoje nėra jokios konkrečios licencijos kursų, todėl neturėtų būti laikoma naudinga. Be to, nors studentai dalyvauja šioje terapinėje praktikoje ir gali konsultuotis su fakultetu apie savo praktiką, Pacifica neleidžia, stebėti ar prižiūrėti tokios praktikos licencijavimo tikslais, taip pat organizuojame ar administruojame stažuotes, prieš ir po doktorantūros stažuotes ar kitus licencijavimo praktikos reikalavimus. Mokymo programa gali skirtis atsižvelgiant į besikeičiančius akademinius poreikius. Pasirinktuose kursuose gali būti internetinių komponentų. Reikalingas dvejų metų disertacijos laikotarpis, po kursinių darbų, daugiausia dėmesio skiriama moksliniams tyrimams ir rašymui.

Priėmimo sąlygos

 • Pareiškėjai taip pat turėtų turėti tvirtą pagrindą psichologijos srityje ir parodė susidomėjimą ir sugebėjimą giluminės psichologijos studijoms.
 • Be magistro lygio išsilavinimo ir profesinio tobulinimo, ši daktaro specialybė reikalauja, kad kandidatai turėtų darbo patirtį su klientais įvairiose gydymo ir terapijos srityse. Tam tikrais atvejais magistro laipsniui gali būti skirtas bakalauro laipsnis kartu su pagrindine magistrantūros studijų / mokymo / stipendija ir didelėmis gydymo darbo patirties valandomis.
 • Programa idealiai tinka įvairiems specialistams (licencijuotiems, iš anksto licencijuotiems ar atleistiems nuo licencijos) šiose profesijose (dalinis sąrašas): psichoterapeutai, psichologai, santuokos ir šeimos gydytojai, socialiniai darbuotojai, profesionalūs patarėjai, sveikatos ir medicinos specialistai (slaugos specialistai , Gydytojai, sąjungininkių sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai), Jungijos analitikai, psichoanalitikai, Specializuotos priklausomybės ir gydymo patarėjai, išraiškingų menų terapeutai, dvasinių ir pastoracinių patarėjų, sveikatos ir sveikatingumo specialistai su pažengusiais mokymais ir kiti kvalifikuoti konsultantai bei patarėjai.
 • Pareiškėjai privalo arba praktikuoti, arba turėti planą pradėti praktikuoti, kai jie įstojo į programą.
 • Kadangi programoje labai pabrėžiamas mokymasis per klientų pristatymus ir praktikos priežiūros grupes, mes siekiame psichologiškai pagrįstų kandidatų ir parodome emocinę atsparumą, reikalingą dirbti perkėlimo / perkėlimo srityje.
 • Svarbus prašymo nagrinėjimo veiksnys yra išankstinis įsipareigojimas siekti asmeninio augimo ir vystymosi kaip klientas ar pacientas, dirbantis su terapijos specialistu.
 • Be to, turėdami pažangių rašymo ir stipendijų įgūdžių, sėkmingi kandidatai susipažins su gilios psichologijos perspektyvomis ir sugebės įveikti gilios psichologijos perspektyvas ir parodys savo įsipareigojimą praktikuoti ir tyrinėti terapinę ir gydomąsias profesijas.
 • Paraiška:
  • Asmens pareigos (3-5 puslapiai)
  • Resumé / CV
  • 8-10 puslapių akademinio rašymo pavyzdys
  • 3 raidės su rekomendacine forma
  • Oficialūs stenogramos - turi turėti bakalauro / magistro laipsnį iš regiono akredituotos ar valstybinės aukštosios mokyklos
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational en ... Skaityti daugiau

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational environment that nourishes respect for cultural diversity and individual differences, and an academic community that fosters a spirit of free and open inquiry. Students have access to an impressive array of education resources on Pacifica’s two campuses, both of which are located between the coastal foothills and the Pacific Ocean, a few miles south of Santa Barbara, California. Skaityti mažiau
Karpinterija , Santa Barbara , JAV internete + 2 Daugiau Mažiau