Daktaro priklausomybės tyrimų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

priklausomybė STUDIJOS

 • Yra paklausa didėja tolesnio švietimo ir įgaliojimai priklausomybės srityje. Jūs galite turėti profesinį ir akademinį išsilavinimą, panašų į mūsų dabartinių kandidatų. Ar licencijuota priklausomybė profesionalus su bakalauro ar magistro laipsnį, kuris ėmėsi profesionalus ir tęstinio mokymo kursus ar esate priklausomybė profesionalus Ieškau bakalauro ir po magistro sertifikavimą, taip pat tarptautinį sertifikatą? Jei yra, jums gali būti baigtas visą reikalingą kursinių jūsų magistro ar daktaro. Tyrimas gali būti reikalaujama, kad konvertuoti šį kursinių į studijų kreditą. Fakultete yra praktikuojančių specialistų, kurie turi bent vieną uždirbtus daktaro ir kurie yra geri komunikacijos. Todėl, tiek teorija ir praktika yra integruota už švietimą, kuri yra reikalinga jūsų profesinio augimo ir pripažinimo.

Mokomieji Filosofija ir misija

IUGS yra skirta šviesti specialistus į narkomanijos studijų programos atitiktų visuomenės poreikius spręsti kylantis priklausomybės problemas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
Priklausomybė studijos doktorantūros ir magistro programas ne IUGS reikalauja kaip pamato šios profesijos misijos Kaip numatyta nacionalinės asociacijos alkoholio ir narkomanijos Vadovai (NAADAC) "NAADAC misija yra vadovauti, suvienodinti ir suteikti priklausomybė orientuota specialistams siekti meistriškumo per švietimo, propagavimo, žinios, praktikos standartų, etikos, profesinio tobulėjimo ir mokslinių tyrimų. "Priimta 1998 metų. 
IUGS taip pat sutinka su standartais tarptautinės sertifikavimo ir abipusiškumo konsorciumo (IC & RC) avansu anksto tarptautinius tarpusavio standartus credentialing alkoholio ir narkotikų gydymo, prevencijos ir klinikinių priežiūros srityse. 
Be profesinių reikalavimų fondas, studijų programų yra sukurta, siekiant toliau stiprinti žinias ir gebėjimus šių specialistų.
E.  B&#363;simieji studentai u&#382; IUGS anketa Addiction studij&#371; program&#371; yra asmenys, kurie nori pl&#279;sti savo &#382;inias ir tobulinti savo profesinius &#303;g&#363;d&#382;ius per absolventas laipsni&#371; i&scaron;silavinim&#261;. M&#363;s&#371; studentai yra:  <ol>
 • Addiction patarėjai;
 • <li>   pedagogai;</li> 
  <li>    Addiction orientuota sveikatos prie&#382;i&#363;ros specialistai.</li>
  

  Šie asmenys specializuojasi narkomanijos prevencijos, gydymo, atkūrimo paramos ir ugdymo. Priklausomybės sritys apima, bet neapsiriboja: alkoholio, narkotikų, pavyzdžiui, nikotino, lošimo, lyties, ir kitų Procesas / elgesio priklausomybių, taip pat valgymo sutrikimų. Addiction Specialistai:

  1. Yra atsakingi už vertinimo priklausomybės sutrikimų, ir plėtoti individualius gydymo planus, pagrįstus įrodymais grindžiamus praktiką. Addiction specialistai gali dirbti su pacientais, individualiai arba grupės parametrus, ir jų šeimoms;
  2. <li>   Pagalba prevencijos ir informuotumo apie piktnaud&#382;iavimo narkotikais ir narkomanija bendruomen&#279;se pavojus;</li> 
   <li>   Bendradarbiauti su kitais sveikatos prie&#382;i&#363;ros specialistais gydyti klausimus, kurie gretutinis su priklausomybi&#371;;</li>
   <li>   Addiction studijos kandidatams ir absolventai, taip pat tikimasi, kad laikytis auk&scaron;t&#371; standart&#371; pagrindines kompetencijas ir etika. Apibendrinant, narkomanijos Tyrimai filosofij&#261; IUGS yra &scaron;viesti, siekiant u&#382;tikrinti auk&scaron;&#269;iausi&#261; kokyb&#281; profesionalum&#261; priklausomybi&#371; srityje.</li> 
   

  skirti Rezultatai

  • Studentai turi įrodyti:
  1. Išsamių žinių apie priklausomybės teorijos ir praktikos per literatūros apžvalga, bibliografija ir plėtros komentuojami kontūro;
  2. Išsamių žinių apie mokslinių tyrimų metodikas per formulavimas priklausomybės tyrimų klausimą ir atrankos tinkamų priemonių, duomenų rinkimo ir analizės metodus;
  3. Gerai išvystytas kritinio mąstymo įgūdžius, įskaitant analizės, sintezės būdu; kartu su skirtingų ir vienodos linkmės procesus;
  4. Baigiu lygio rašymo ir žodinės komunikacijos įgūdžių;
  5. Lengva su diskurso apie dalyką per disertacijai ginti ar egzaminas žodžiu ir prireikus ne apskritojo stalo diskusijas su bendraamžiais ir dėstytojų;
  6. Kompetentingos praktikos įgūdžių priklausomybės praktikos su suaugusiaisiais, vaikų, paauglių, organizacijų ir sistemų;
  7. 85% meistriškumo egzaminų medžiagų minimalus.

  Turinys

  • IUGS siūlo šių laipsnių priklausomybės studijų:
   • Filosofijos mokslų daktaras (PhD);
   • Daktaras psichologijos (PsyD);
   • Dailės magistras (MA);
   • Master Of Science (MSC);
   • Mokslo bakalauras (BSC).
  • PHD disertacijos ir magistro baigiamasis darbas turi tendenciją būti teorinis ir apima daugiau vidurinį tada pagrindinis tyrimus.
  • PsyD projektas ir magistrantūros projektas linkęs ieškoti praktinį sprendimą ar rezultato klausimų ar reikia. Ji apima daugiau pirminis tada antrinės mokslinių tyrimų.
  • Užbaigimas Filosofijos arba gydytojas Psichologijos priklausomybės studijų daktaras reikalauja minimalaus viso 93 po bakalaureato kreditų.
  • Baigus dailės magistro ar mokslų magistras priklausomybės studijų reikalauja minimalaus viso 45 po bakalaureato kreditų.
  • Baigus bakalauro priklausomybės studijų reikalauja minimalaus iš viso 120 kreditų * kuris turi būti priimtas 30 kreditų Minimalus ne IUGS.
   • Mokslo bakalauras narkomanijos studijų yra specialiai sukurta specialistų, kurie nori bakalauro laipsnį ir / arba sertifikavimo ar licencijavimo priklausomybę ar gretutinių studijų. Gradacijos reikalavimai yra šie:
    • Dokumentais susijusią profesinę patirtį;
    • Sertifikavimo ar ia alkoholio ar narkotikų konsultavimas;
    • 120 kreditų * gradacijos, kurios turi būti imami iš 30 ne IUGS.

  • Privalomieji dalykai domenai (ar lygiavertiškumas, kaip įvertinti ir fakulteto dekanas patvirtintos) doktorantūros laipsnių priklausomybės studijų apima:
  1. Priklausomybė politika ir poveikis priklausomybės diagnozę ir gydymą;
  2. Ryšys tarp psichinės ligos, fizinės ligos ir priklausomybės;
  3. Įvairūs klinikiniai požiūris į priklausomybės gydymo;
  4. Specialios pacientų grupės, papildymas paplitimas ir gydymas;
  5. Klinikiniais metodais ir teismų valdymas priklausomybių;
  6. Žalingi įpročiai klinikinį praktikumas;
  7. Žalingi įpročiai tyrimo metodai;
  8. Svarbios priklausomybių pasirenkant, pavyzdžiui, susiję su elgsenos / proceso priklausomybių ir dvigubos diagnozės tarp psichinės ligos ir chemijos priklausomybės (MICA).
  IUGS siūlo daktaro ir magistro programų ir akademinių studijų kursinių studentams būti parengta priklausomybės profesinių iššūkių. Šie pakopos kursai apima, bet neapsiriboja:
  1. Įvairovė ir specialieji klausimai iš esmės prievartos;
  2. Lytiškai plintančių ligų ir kitų medicinos ligas ir narkomanija;
  3. Byla valdymas Narkologijos;
  4. Psichofarmakologija narkomanijos;
  5. Psichofarmakologija psichikos ligos ir dvigubos diagnozės - priežastys ir gydymas;
  6. Metodai, modeliai ir taikymai Priklausomybės ligų gydymas;
  7. Etika profesinės praktikos;
  8. Įvadas į savigalbos grupes;
  9. Proceso / Elgesio Žalingi įpročiai.
  Tik klasių "C" ar geriau bus priimami perkėlimo akademinės autoritetą. Be to, studentai bendras vidutinis turi būti B ar geriau.

  *Apima visus Koledžas ir kolegijų kreditus, taip pat sertifikavimo, licencijavimo, patvirtintus stažuotes ir tęstinį švietimą kursinių ne 13½ kontaktinių valandų arba kiekvieno akademinio kredito ekvivalentą.

  seka

  • Studento portfelis ir nuorašai nagrinėja dekano aptarus su studento nustatyti jo ar jos tikslus.
  • 66, reikalingi kreditai Išplėstinė padėties Doktorantūros programos bus peržiūrimi ir tvirtinami po šio proceso. 27, reikalingi kreditai Išplėstinė stovi magistro programos bus patvirtintos po šio proceso.
  • Tyrimai turiu būti baigtas, patvirtino ir pateikė prieš pradedant darbą mokslinių tyrimų II.
  • 8 dienų absolventas Seminaras 10 dienų Residency gali būti baigtas bet kuriuo metu studento registracijos metu IUGS, tačiau turi būti užbaigtas iki vykdyti savo akademinius reikalavimus priklausomybės studijų.

  Mokymo strategijos: bus, bet ne tik:

  • Asignuotosios rodmenis tekstus ir mokslo žurnalų straipsnių;
  • Interaktyvios paskaitos;
  • Mažos grupės analizė;
  • Naudojimasis elektroniniais ryšiais (Questia internetinėje bibliotekoje teikiamos Universiteto ir kitų šaltinių atrinktų studentų, mentoriaus, ir dekanas);
  • Suvestiniai ir išsamūs tyrimai, siekiant užtikrinti dalyko meistriškumą.
  Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

  „Keystone“ stipendija

  Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

  Apie mokyklą

  Designed for professionals with diverse educational backgrounds and experience, programmes at IUGS are structured to meet the needs of qualified people seeking to complete their formal credentials.

  Designed for professionals with diverse educational backgrounds and experience, programmes at IUGS are structured to meet the needs of qualified people seeking to complete their formal credentials. Skaityti mažiau