Daktaro bendrosios medicinos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daktaro šeimos medicinos

(Variantas: chirurgija ir gimdymo)

Pagrindinis tikslas pagal mokymo specialistų yra teikti viešąsias ir privačias ligonines žmogiškųjų išteklių, galinčių paremti specializuotus problemas gyventojų sveikatai.

Papildomas tikslas yra mokyti išteklius, iš kurių bus įdarbinti žmones papildomą mokymo daktaro siekiant padaryti mokytojams (ar akademinis).

mokymosi pagrindų

Departamentai, susiję su universitetais.

Operacijos, ginekologijos ir akušerijos, Internal Medicine & Imaging, pediatrų ir organizacinio universitetų departamentas yra akademiškai atsakingas už mokymą.

Visi specialistas kandidatas turės atlikti visas ar dalį savo mokymo tuose departamentuose.

Paslaugos ne universitetinėse ligoninėse

Stažuotės nauda taip pat gali būti atliekami iš dalies, išskyrus tiesiogiai susijęs su universitetais pagal eksperto programos kaip meistras / stažuotės vadovui pripažinta priežiūros ligoninių paslaugos. Medicinos specialistas pasirengę tarnauti kaip meistras / stažuotės vadovui turi pateikti programos taikymo failą ir įsipareigos organizuoti akademinę veiklą, kaip antai klubų laikraščio skatinti teorinį mokymą specialistų, dirbančių jo vadovaujamų kandidatų , Jis negali reikalauti programos atlyginimą už vykdant šią funkciją.

Nors jis atlieka didžiąją dalį į ne tiesiogiai paslaugą, susijusią su vienu iš organizatorių universitetų mokymo specialistas kandidatas bus išlaikyti ryšį su vienu iš padalinių, tiesiogiai susijusių su universitetais, įskaitant dalyvavimą tam tikrų akademinės veiklos (seminarai, kursai) organizuoja savo namų departamentas.

Valdymo ir trukmė klinikinių vietas

Daug specializacijos laikas yra skirta klinikinių vietas, paprastai visu etatu. Jie supranta.

  • 50 mėn sukimosi departamento, kur specializacija vyksta, arba asocijuotoje ligoninėje ir prižiūrint mokytojui priežiūra
  • 1 mėnesio sukimosi vaizdo paslaugą
  • 3 mėnesių rotacijos tam terapijos skyriuje (palatoje ar intensyviosios terapijos s)
  • 6 mėnesių rotacijos kaimo ligoninę

kaimo ligoninės

Klinikiniai apsukų planuojate 6 mėnesių viešnagę kaimo ligoninę, net nepridedamas treneris.

Atrankos kriterijai kandidatams į programą

akademinius kriterijus

Pagrindinis tikslas pagal mokymo specialistų yra teikti viešąsias ir privačias ligonines žmogiškųjų išteklių, galinčių paremti specializuotus problemas gyventojų sveikatai. Papildomas tikslas yra mokyti išteklius, iš kurių bus įdarbinti žmones papildomą mokymo daktaro siekiant padaryti mokytojams (ar akademinis).

Visuose akademinės ar neketinama specialistai, yra siekti specializacijos kursus priežiūra. Dėl šios priežiūros vaidmenį, ekspertai, net neuniversitetinis, bus pasirinkti tarp geriausių absolventų medicinos mokyklose.

  • Būti leista specialistų rengimo, jis bus tarp tų, už geriausią akademinę programą. Jis bus reikalaujama, kad gauti laipsnių metu arba akademinio mokymo programos pabaigos, o jei tai neįmanoma, kad baigę paskutinius metus medicinos studijos su bent 65%.

Kilmė kandidatų

  • Į mokymus pirmenybė teikiama kandidatams iš abiejų universitetų organizavimo programą.
  • Tačiau kandidatų iš kitų institucijų (universitetų, sveikatos priežiūros tinklų) ar kitas palieka šalį ar užsienyje jos atitinka reikalavimus, jeigu jie atitinka pirmiau išdėstytus tinkamumo kriterijus, jie s " mokėti akademinių mokesčius ir jų naudą, ligoninėse, susijusių su organizuojant universitetai neturi sukelti nepakeliamas finansinės naštos šioms ligoninėms.
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2017

Apie mokyklą

L’Université Catholique de Bukavu (UCB) Asbl, est l’une de grandes universités que compte la République démocratique du Congo. Située dans le chef-lieu de la province du Sud-Kivu, une région Est du pa ... Skaityti daugiau

L’Université Catholique de Bukavu (UCB) Asbl, est l’une de grandes universités que compte la République démocratique du Congo. Située dans le chef-lieu de la province du Sud-Kivu, une région Est du pays de Patrice Emery Lumumba, cette institution d’enseignement universitaire de droit privé fut créée le 21 novembre 1989 par décret de Son Excellence Monseigneur Aloys MULINDWA Mutabesha, Archevêque de Bukavu. Skaityti mažiau