Daktaras sveikatos mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa suteikia visapusišką aprėptį pagrindinių ir klinikinis mokymas doktorantūros absolventų skirtingų šakų sveikatos mokslų ir gamtos mokslų, kurie skatina:

1) skatinti aukštos kvalifikacijos darbuotojų įsidarbinimo į didžiojo socialinio poreikio ir technologinių inovacijų srityje,

2) kvalifikacijos tobulinimas podoktorantūros mokslininkų sveikatos ir gamtos mokslų srityse,

3) kartos mokslo darbuotojams nacionalinės sveikatos sistemos mokymo (PPN, eglės, RIL, QIR ir tt),

4) universitetų mokytojų tyrėjo, personalo formavimas ir

5) mokslo darbuotojų mokymas lėmė biotechnologijų pramonės.

Pagrindimas pavadinimas

Paklausa ir socialinis interesas doktorantūros programos sveikatos mokslų

Vienas iš didžiausių socialinių iššūkių Ispanijos strategijos Mokslo, technologijų ir inovacijų programą "Horizontas 2020" ir ES pripažintų kaip sveikatos, demografinių pokyčių ir bienestar¿. Tyrimai Pirmenybė bus teikiama su konkrečiu gaires sprendžiant sveikatos problemas fundamentaliuosius arba taikomuosius nepriklausomai nuo metodikos, naudojamos charakterį. Dabar ir per ateinančius metus, svarbiausias Europos lygmeniu demografinių pokyčių yra gyventojų senėjimas. 2010, Europos gyventojų buvo 502 milijonų žmonių, iš kurių 17% buvo daugiau nei 65 metų. 2060, Europos gyventojų bus šiek tiek (517 mln), tačiau žmonės per 65 viršys 30%. Kiekybiniu požiūriu, iš demografinių tendencijų Ispanijoje ir Kanarų salose, ypač modelis, yra panaši į kitų Europos regionų, o tai reiškia dvigubai amžiumi susijusių ligų plitimą per ateinančius metus. Be to, tam tikrų aspektų Kanarų salose, kaip jo geografinę padėtį ir izoliuotumo, padėti apibrėžti konkrečią demografinę ir sveikatos profilį. Viena vertus, Kanarų salos yra mazgas apie migracijos kelius iš Afrikos į Europą nuėjo gražu emigracijos regionas vieną imigracijos. Tarp 1991 ir 2010 metais, užsienio gyventojų skaičius išaugo šešis kartus. Kita vertus, Kanarai su šiek tiek daugiau nei 2 mln gyventojų, turi savo platinami 7 salos, kurių gyventojų tankis ir gyvenimo įpročius labai skiriasi gyventojų. Realcionados su izoliuotumo veiksnių nustatyti cukrinio diabeto, ar sergamumas ligomis, pavyzdžiui, pirminės hiperoksalurijos komplikacijų, pasitaiko dažniau, nei kituose regionuose. Sveikatos srities profilio ir socialinį poveikį šių ligų ypatumai pritaria doktorantūros programos sveikatos mokslų plėtra rėmėsi tyrimų kryptimis į ligas, susijusias su senėjimu (lėtinių ligų, uždegiminių ir degeneracinių nervų), visuomenės sveikatos ir ligų kontrolės Užkrečiamosios ligos ir specialios dažnis mūsų gyventojų.

Programa suteikia visapusišką aprėptį pagrindinių daktaro ir klinikinio rengimo absolventų skirtingų šakų sveikatos mokslų ir gamtos mokslų, kurie skatina: 1) skatinti aukštos kvalifikacijos darbuotojų įsidarbinimo į didžiojo socialinio paklausos srityje ir technologines naujoves, 2) profesinė raida podoktorantūros mokslininkų sveikatos ir gamtos mokslų, 3) kartos mokslo darbuotojams nacionalinės sveikatos sistemos mokymas (PPN, eglės, RIL, QIR ir tt), 4 srityse ) mokytojų rengimo universitetas Moksliniai darbuotojų ir 5) tyrėjų mokymai atvedė prie biotechnologijų pramonės.

Integracija pasiūlymo ID i strategijos universiteto

Biomedicina yra viena iš trijų strateginių Universidad de La Laguna sričių, kartu su astrofizika, jūrų ir jūrų mokslai ir technologijos, kaip nurodyta "Excel / encia International Campus" (Atlantic Tricontinental Campus) atmintyje (kartu su Lasų universitetu Palmas de Gran Canaria), kurį sudaro 2010 m. MINECO, ir kuris apima mokymo ir mokslo tobulinimo bei pritaikymo prie EAME projektus. Be dalyvaujančių centrų turimų nuosavų išteklių, "Health Sciences" programoje yra trijų universitetinių institutų laboratorijos ir infrastruktūra: Universiteto biologinių biologijos institutas Antonio González, Kanarų salų universiteto atogrąžų ligų ir visuomenės sveikatos institutas ir Tenerifės universiteto biomedicininių technologijų institutas, Kanarų salų biomedicininių tyrimų centras ir priemonės

(Priežiūra ir mokslinių tyrimų vienetų) šių dviejų universitetų ligoninėse Tenerifė (Kanarų salos universiteto ligoninės ir universiteto ligoninė Nuestra Sra. De La Candelaria). Mokslinių tyrimų grupės, dalyvaujančios doktorantūros programos yra 23 aktyvių mokslinių tyrimų projektus, konkurencingus kvietimus teikti viešąsias agentūras šalyje ir dviejų europinių projektų: "Exploring jūrų išteklių biologiškai aktyvių junginių: Nuo Discovery prie tvarios gamybos ir pramonės srityse" (MAREX, FP7-KBBE-2009-3), ir "Biomedicininių tyrimų ir inovacijų Kanarų salos gerinimas" (IMBRAIN, FP7-REGPOT-2012-CT2012-316137).

Patirtis pristatymo programas žinių srityje

Sveikatos mokslų doktorantūros programa yra integruotos ir pritaikytos prie Europos aukštojo mokslo erdvės trijų anksčiau vykdomų Universidad de La Laguna (ULL) biomedicinos ir sveikatos srities programų, sukurtų pagal RD 1393 programą, rezultatas. 2007 m., Du medicinos fakultete (medicinos ir biomedicinos mokslai) ir dar vieną farmacijos mokslų fakultete (biopharmaceutical sciences) su kitų programų, sukurtų pagal RD 778/1998 (pagrindiniai biomedicinos moksliniai tyrimai, biomedicininiai tyrimai ir Klinika, motinos ir vaiko sveikata bei prevencinė medicina ir visuomenės sveikata) ir daktaro laipsnis, susietas su POP biomedicinoje ir biotechnologijoje, kurio metu Švietimo ir mokslo ministerija išskyrė minimą kokybę, atnaujintą 2009-2010 mokslo metais.

Programa bus integruota į doktorantūros mokyklos, kurios sukūrimas buvo patvirtintas valdančiosios tarybos ULL nuo 2013 rugsėjo 26 iki jos įsigaliojimo, ši programa yra akademiškai paskirti į medicinos fakulteto ir administracinio valdymo bus kompetencija Graduate Komisijai.

kompetencijos

pagrindinis

 • sistemingą supratimą apie studijų ir meistriškumo įgūdžių ir mokslinių tyrimų metodus, susijusius su šios srities srityje.
 • Gebėjimas suvokti, projektuoti ar sukurti, įgyvendinti ir priimti esminį proceso mokslinių tyrimų ir kūrimo.
 • Galimybė prisidėti prie plečia pažinimo riba per originalius tyrimus.
 • Gebėjimas atlikti kritinę analizę ir įvertinimą bei sintezę naujas ir sudėtingas idėjas.
 • Gebėjimas bendrauti su akademine ir mokslo bendruomenės ir visuomenės apskritai apie jų kompetencijos srityse Pakelėse ir kalbų dažniausiai naudojamų tarptautinę mokslo bendruomenę.
 • Gebėjimas skatinti per akademinių ir profesinių kontekstuose, mokslo, technologijų, socialinės, meninės ar kultūrinės pažangos žiniomis pagrįstos visuomenės.

Įgūdžiai ir asmeninius įgūdžius

 • Kurti kontekstuose, kur yra mažai konkrečios informacijos.
 • Ieškoti pagrindinius klausimus, į kuriuos turi būti atsakyta išspręsti sudėtingą problemą.
 • Dizainas, kurti, plėtoti ir pradėti naujus ir novatoriškus projektus savo kompetencijos srityje.
 • Tiek įranga ir darbas savarankiškai tarptautinio ar įvairių sričių kontekste.
 • Integruoti žinias, dirbti sudėtingumą, ir suformuluoti sprendimus su ribota informacija.
 • Kritika ir gynybos intelektinės sprendimų.

kiti įgūdžiai

 • Suvokia etikos principus ir jų taikymo biomedicininių tyrimų svarbą, tiek gyvūnų eksperimentuoti ir kaip subjektų ar žmogaus pavyzdžius.

mokymo veikla

mokymo dalis veikla

 • Dirbtuvių metodai, procedūros ir geroji praktika mokslinių tyrimų
 • Dalyvavimas seminaruose tyrimų
 • perteikimo seminaras
 • Stebėti susitikimus disertaciją ir mokslinių tyrimų rezultatų
 • Pagalba nacionalinių ar tarptautinių konferencijų
 • Lieka kitų mokslinių tyrimų centrų (mobilumas)

Mokslinių tyrimų sritys

 • 1 eilutė: Biomedicinos tyrimų klinika
 • 2 eilutė: motinos ir vaiko sveikatos ir paauglių sveikatos
 • 3 eilutė: Visuomenės sveikata, psichikos sveikatos ir sveikatos priežiūros
 • 4 eilutė: ląstelių ir molekulinės patologijos
 • 5 eilutė: Neurosciences
 • 6 eilutė: Ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų Narkotikų

Priėmimo kriterijai

Rekomenduojami prieigos profiliai

Prieigos profilis rekomenduojama studentams, kurie, atitinkančių prielaidų 1, 2a ir 2c ankstesniame skirsnyje numatytomis sąlygomis. Tai reiškia, kad jie padarė oficialų Ispanijos laipsnį Sveikatos mokslų srityje arba turėti laipsnį vienoje iš Gyvosios gamtos mokslų (biologijos, biotechnologijų, fizikos, chemijos ar biochemijos) ir akredituoti ) magistrantūros studijos (arba lygiavertis mokymas) sveikatos mokslų srities arba b) buvo atliktos dvi metų medicinos mokymo gauti oficialų laipsnį sveikatos mokslų specialybę. Šie mokiniai turės tiesioginę prieigą prie daktaro programą.

Studentai, kurie atitinka, žinoma, 2b reikalavimus taip pat turi imtis papildų privalomą mokymo rinkinys.

Į likusių atvejų (2D-2H), akademinis komitetas, pasak kuratoriaus, nustatyti už mokymo papildus palengvinti integraciją ir optimizavimą į per tuos, kurie išvardyti šių atvejų programos galimybes.

Bet kuriuo atveju, atsižvelgiant į tai, kad ugdymas yra pageidautina vyksta ispanų kalbos studentai iš šalių, kuriose oficiali kalba yra ne ispanų, turi įrodyti, per interviu, kad jų lygis ispanų tinka daktaro.

Papildomi atrankos kriterijai ir priėmimas

Studentai, kurie atitinka minėtus ankstesniame skyriuje reikalavimus, nori patekti į doktorantūros programą, turi pateikti kartu su paraiška, bent jau taip dokumentacija:

 1. legalizuota universitetinį išsilavinimą, suteikiantį jam teisę naudotis, įskaitant lygiavertiškumo, jei toks yra (jei laukiama, bus laukiama pateikimas registracijos procesas) kopiją.
 2. originalus sertifikavimo arba patvirtinta kopija dalykų, studijuotų pagal universitetinį išsilavinimą, kuris leidžia jiems pasiekti, visų pirma paminėti pavadinimą, trukmę ir ženklinimas dalykų ir pažymių vidurkis akademinės įrašo.
 3. Gyvenimo aprašymas.
 4. motyvuotas raštas priežastys, kodėl norite tęsti doktorantūros programą ir jos interesų ar pirmenybę programa internete išreikšti save.

priėmimo procesas atsakingas už organo ir sudėties

Programos akademinis komitetas yra atsakingas už priėmimo procesą, įvertinus išankstines registracijas, pateiktas pagal nustatytus kriterijus. Programos ir Magistro studijų programos tinklalapyje (arba doktorantūros mokykloje, kai ji pradės veikti) bus paskelbtas priimtinų ir nepriimtųjų sąrašas, nurodant priežastis, kodėl jis nebuvo priimtas ir pripažįstamas atsidavimas. pilnas ar dalinis atsidavimas priimtiniems. Priimtini studentai turi formaliai įregistruoti pagal LR tvarkaraštį. Pagal Universidad de La Laguna Oficialiojo daktaro laipsnio reglamentavimą (2013 m. Sausio 25 d. BOC) akademinį komitetą sudarys ne daugiau kaip septynios joje dalyvaujančios profesoriai ir (arba) mokslininkai, įskaitant akademinį koordinatorių , kuris veiks kaip jo prezidentas.

Nuopelnus vertinimo kriterijai

Registracija paraiškos bus vertinamos pagal akademinio komiteto pagal šią skalę rezultatą:

Baremación kriterijai pareiškėjų registracijos tvarka

 1. Vidutinis įvertinimas stenograma, įskaitant klasių bakalauro laipsnį arba bakalauro ir magistro (tais atvejais, kai tai yra reikalavimas leisti susipažinti su programa) (iki 52%).
 2. Atsižvelgiant į mokslinių tyrimų įvairovę, taip pat bakalauro ir konkretaus absolventas pakankamumo linija pageidautina pareiškėjo tyrimų būti matuojamas, dėl oficialaus magistro studijų turinį ar ekvivalentu, kaip dvejų metų mokymo medicinos specialybės (iki 15%)
 3. Akreditavimo aukštesnio lygio anglų kalbos, negu reikalinga skaitant literatūrą ir supratimą apie mokymo veiklą šia kalba (iki B2 lygio, maksimalus 8%)
 4. Išskanavę bendradarbiavimą arba predoctoral stipendijas, apdovanojimus (iki 10%)
 5. Lieka kitų mokslinių tyrimų centrų ar užsienio piliečiams (iki 8%)
 6. papildomas mokymas bakalauro, magistrantūros ar specializacijos sveikatos mokslų srityje (iki 7%)

Specifiniai atrankos testai

nėra svarstoma.

Sistemos ir priėmimo procedūros studentams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, kylančių iš negalios

Universidad de La Laguna , per studentų prorektoriaus ir rūpybos tarnybų tarnybą, nuo 1999 m. Rengia dėmesio programą neįgaliems studentams (PAED). Šios programos tikslas - užtikrinti vienodas galimybes ir skatinti studentų, turinčių konkrečių paramos švietimo reikmėms, integraciją. "EL PAED", tiesiogiai ir individualiai domisi, skatina konkrečias priemones, skirtas integruotam šių studentų vystymuisi atviroje ir prieinamoje aplinkoje. PAED palaiko stabilią paramos struktūrą per periodinius skambučius. Per asmeninius pokalbius yra žinomi poreikiai ir sukurti individualūs veiksmų planai, mokytojai yra informuojami apie sunkumus, taip pat pateikiami patarimai ir techninė pagalba. Šiuo metu vyksta trys programos, viena skirta studentams, turintiems klausos trūkumą (gestų kalba), kita - apie studentų, turinčių judumo trūkumą, transportavimą, o kita - pritaikyti ugdymo aplinką. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite šią nuorodą.

Studentai su daline atsidavimą. Priėmimo kriterijai ir tvarka. Sąlygos keisti režimą

Atsižvelgiant namų programų ir interesus studentams specializuotos sveikatos priežiūros darbą ir mokymą į programą, manoma, kad 30% -40% studentų pasirinkti etato. Ši pirmenybė turi būti nurodyta prašyme dėl priėmimo, arba kartą pripažino, tuo atveju bet kuri iš žemiau išvardytų aplinkybių, ir leisti pripažinimą šią sąlygą, nepažeidžiant nustatytų ULL išlaidų taisykles:

 1. Jie dirba ir dokumentai apibūdinantys darbo santykius;
 2. Tai turi įtakos fizinio ar jutimo negalia lygio nustatymo poreikį tęsti neakivaizdinės studijos. Tokiu atveju turite pateikti pažymėjimą, patvirtinantį jų neįgalumo laipsnio;
 3. Koncertuos specializuojasi šioje ar kitame universitete su visą darbo laiką, kreditavimo šią sąlygą dokumentais mokymo;
 4. Pasirūpinkite, kad pagrindinio globėjo statusą išlaikytinių arba turite vaikų iki trejų metų nemokamai. Abi sąlygos turi būti dokumentuojami akredituota kompetentingai institucijai;
 5. Būdamas labai konkurencinga sportininkas.
 6. Kitos sąlygos šeimoje ar socialinio pobūdžio, kad būtų tinkamai pagrįstas.

Pripažinimas studento statusą su etato bus peržiūrėtas ir kasmet ratifikuota. Bet kuriuo atveju, studentas gali prašyti, kad atsidavimas režimo pasikeitimas per doktorantūros studijų programos plėtrą. Studentai taip pat per programos kūrimo, prarasti būklę, dėl kurių jos buvo suteiktos ne visą darbo laiką, automatiškai taps studentams visu etatu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Skaityti daugiau

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Skaityti mažiau
Tenerifės „Santa Cruz“