Daktaras veterinarijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Trukmė: 5,5 metų (11 semestrai)

Profesionalus pavadinimas: Daktaras Veterinarija, DVM

Studijų profilis: bendrąjį dalykinį

Pradėti mėnesį: Spalis semestrinis mokestis: 4000 EUR Apžvalga kursą apdovanotas EAEVE pažymėjimą, patvirtinantį, aukščiausius standartus švietimo Europoje tikina apie geriausias pasirinkimas veterinarijos žinoma kandidatus. Studentai studijuodami Veterinarija gauti žinių apie dalykus, priklausančius bendrųjų ir pagrindines grupes, kurios atitinka bendro akademinio profilio išsilavinimą, tada jie turi klinikinius dalykus. Studentas priima privalomus praktikos ir klinikinius stažuotes, per kurią įgyti praktinių įgūdžių, naudojama veterinarijoje profesija. Atlikti rūšių orientuotą mokymą, klinikinių stažuotes ir galimybę pasirinkti elementus iš pasirenkamųjų dalykų grupės leidžia studentams paaiškinti ir dėmesys įgytų žinių ir įgūdžių būsimai praktinio profesijos. Teorines žinias į veterinarijos mokslo srityje per pirmuosius ketverius metus studijų suteikia praktinio mokymo galutinių studijų metus pagrindas. Profesionalus specializacija gali būti tęsiamas doktorantūros studijų, antrosios pakopos studijų ir specializacijos kursuose veterinarai metu.

Ką studijuoti? Programa vienoda vienos pakopos kurso 1 metai fundamentaliųjų mokslų (biofizikos, chemijos, Lotynų kalba, Anatomijos, histologijos ir embriologijos, biochemijos, genetikos), ir fizinio lavinimo, humanitarinių mokslų ir užsienio kalba, 2 metai fundamentaliųjų mokslų (topografinių anatomija, fiziologija, biochemija ) Ikiklinikinių mokslai (imunologija, mikrobiologija, physiopathology) Gyvulininkystė (gyvūnų mityba, gyvulininkystės, etologija, gerovės ir gyvūnų apsauga, praktika dėl gyvūnų veisimo) 3. metų Ikiklinikinių mokslai (vaistinių, farmakologija, parazitologijos ir invasiology, physiopathology, patomorfologija) klinikiniai mokslai (klinikiniai diagnostika ir laboratorinė diagnostika, vaizdo diagnostika, ligos išmokų vabzdžių) 4. metų klinikiniai mokslai (ligos ūkiuose auginamų gyvūnų, ligos šunims ir katėms, žuvų ligų, klinikinės praktikos) Maisto higiena (uždaviniai veterinarinio patikrinimo, visuomenės sveikatos, Veterinarijos teisės aktai, mikrobiologijos ir technologijos gyvūninės kilmės maisto produktų, praktiškas Trai Ning skerdyklose ir mėsos perdirbimo įmonėse) 5. metų trukmės klinikinių mokslų (arklių ligų, veterinarijos prevencijos, klinikinės imunologijos, veterinarijos teismo, klinikiniai stažuotes, klinikinės praktikos) Maisto higiena (uždaviniai veterinarinio patikrinimo, visuomenės sveikatos, veterinarijos teisės aktus, mikrobiologijos ir technologijų maisto gyvūninės kilmės produktai, praktinio mokymo skerdyklose ir mėsos perdirbimo įmonėse) 6. metų trukmės klinikinių mokslų (arklių ligų, veterinarijos prevencijos, klinikinės imunologijos, veterinarijos teismo, klinikiniai stažuotes, klinikinės praktikos) Pasirenkamieji dalykų, susijusių su klinikiniais mokslų.

Kokia forma bus klases būti atliekamas? Užsiėmimai vyksta paskaitų, laboratorija, klinikinių ir lauko klasių forma.

Kaip jūs būti vertinama? Semestro kreditų remiantis gautais studijų kreditų sudaro klases vidurio ir pabaigos trukmės bandymų ir egzaminus vyko žodžiu arba raštu. Kai kurių dalykų testus ir egzaminus atveju gali turėti praktinių ir teorinių dalių.

Kiek ECTS kreditų jūs gaunate? Standartas švietimo veterinarijoje suteikia ne mažiau kaip 330 ECTS kreditų 11 semestrų studijų.

Kas kvalifikacija ir kompetencija gausite tyrimų metu? Baigė Veterinarija fakultetas turi reikiamą kvalifikaciją, kad gautų teisę verstis veterinarijos gydytojo profesiją. Tokie kvalifikacija suteikiama regioninių rūmų Veterinarija.

Kur jūs galėsite dirbti po baigimo? Absolventai Veterinarinės medicinos fakultetas gali dirbti kaip:

 • veterinarijos chirurgų "laisvose treniruotėse" gydyti žemės ūkio, kompanionas ir egzotinių gyvūnų,
 • veterinarijos gydytojai, dirbantys veterinarijos klinikose ir ligoninėse,
 • darbuotojai valstybinio administravimo, valstybės veterinarinė priežiūra,
 • darbuotojai institutai ir centrai mokslų ir mokslinių tyrimų,
 • mikrobiologinė laboratorija darbuotojai,
 • atstovai farmacijos bendrovių ir bendrovių, gaminančių pašarams ūkio ir naminiams gyvūnams.

Kas yra unikali mūsų Veterinarija?

 • Veterinarinės medicinos fakultetas yra plačiai pripažintas Lenkijoje, taip pat užsienyje.
 • Įgijo oficialų EAEVE liudijimo, kuriuo patvirtinama aukščiausius standartus švietimo kokybę Europoje.
 • Lenkijos akreditavimo komitetas įvertino Veterinarijos fakultetą su aukščiausios A klasės.
 • Antras geriausias Veterinarijos fakultetas Lenkijoje pagal aukštojo mokslo eiliškumą.
 • Populiariausias Žinoma tarp visai universiteto pasiūlymą. Kiekvienais metais yra maždaug 11 kandidatai kovoja dėl 1 vietos.
 • Kiekvienais metais studentai iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Kanados ir Skandinavijos šalių stoti į kursą.
 • Užsiėmimai vyksta nacionalinių ir tarptautinių akademinių mokytojų, taip pat praktikuojančių specialistų Veterinarija.
 • Veterinarijos Studentų iniciatyva: Tarptautinė veterinarijos studentas asociacija teikia keitimąsi žiniomis ir patirtimi tarp Lenkijos ir užsienio studentams.
 • Veterinarijos Medicinos fakultetas bendradarbiauja su daugeliu universitetų visame pasaulyje (pvz Austrija, Italija, Vengrija, Ispanija, Kinija, Turkay) ir dėl dvišalių susitarimų pagrindu, doktorantai ir mokslininkai pasiūlė dalyvauti trumpalaikių ar ilgalaikių mokymo programas užsienyje.
 • WUELS Veterinarinės medicinos fakultetas yra Europos asociacijos įmonėse, veterinarinio švietimo (EAEVE) ir Veterinarijos tinklo Europos studentų ir darbuotojų perkėlimo (VetNEST narys.
 • Fakultetas turi aukštos technologijos įrangą gyvūnų gydymas, kuris yra unikalus tarp kitų šalių mokslinių tyrimų centrai: magnetinio rezonanso, tomografijos ir elastography prietaisų.
 • Platus pasirinkimas pasirenkamuosius kursus, pavyzdžiui, stomatologijos, ligų Egzotinių gyvūnų, Gastroenterologijos, Kardiologijos, kokybės vadybos gaminant maisto produktus.
 • 10. ir 11 semestro mokymo sudaro tik praktinius užsiėmimus, kurių metu studentai patirti tiesioginį kontaktą su plačiu skaičiaus gyvūnų rūšių ir klasių maisto perdirbimo įmonių ir skerdyklų. Studentai bendradarbiauti su veterinarijos poliklinika darbuotojų, dalyvauja 24 valandų veterinarijos medicinos tarnybos ir padėti pagalbos namų skambučius (Mobile klinika).
Patekimo į rinką reikalavimai Mūsų Veterinarija programa yra daugiausia skirtas vidurinės mokyklos / vidurinių mokyklų absolventų, kurie atitinka minimalius reikalavimus. Kandidatus šių tyrimų turi turėti aukštą žinių lygį apie dalykų: chemijos, biologijos ir anglų kalba B2 lygiu. Tai turi būti įrodyta, sertifikatų ar mokyklos ataskaitas.

Priėmimo procesas Įsiurbimo laikotarpis: gegužė-rugsėjis Įėjimo mokestis: 19 EUR (už visų kandidatų) Reikalingi dokumentai ir paraiška informacijos: http://www.wet.up.wroc.pl/en/recruitment

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

WROC?AW UNIVERSITY OF ENVIRONMENTAL AND LIFE SCIENCES focuses its wide-ranging activities on education and research covering agriculture and related sciences. The profile of the WUELS and its mission ... Skaityti daugiau

WROC?AW UNIVERSITY OF ENVIRONMENTAL AND LIFE SCIENCES focuses its wide-ranging activities on education and research covering agriculture and related sciences. The profile of the WUELS and its mission are directly involved in transformation programmes dealing with rural development and food quality and management, with full respect paid to social support and interaction. Skaityti mažiau