Daktaras mitybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS / strong> Visi studentai turės ne tik ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų. 3 aukščiausių Europos universitetų = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500 Išplėskite savo žinias apie ABMS. Prisijunkite su besimokančiaisiais ir lyderiais, kaip ir jūs, mūsų internetinėse doktorantūros programose. Jūs einate tiek, kiek jūsų protas imsis jus kaip ABMS doktorantė.

Akademiniams tyrimams ir edukologams Mitybos doktoratas (DBA) reiškia aukščiausią pasiekimų lygį bet kurioje akademinėje disciplinoje.

Tai apie dietologu, kad jis arba ji turi atlikti sveikesnius mitybos įpročius skatinti darbo dalis. Ji skaičiuojama vieną iš profilaktines medicinos tipų. Tai yra tai, kad žmonės, kurie įrodo teigiamą požiūrį į sveikos mitybos įpročių priėmimo linkę būti aktyvesni ir gyvena ilgiau ir aktyvus gyvenimas. Tendencija susijusi su iš greito maisto restoranų plitimas sparčiai plinta visame pasaulyje. Žmonės renkasi aštrus malonumų Restoranų nei namų virti valgį. Tai sukėlė daug garsių sveikatos klausimais ir būtinybę tinkamai parengti mitybos yra tai, kylančius labiau nei bet kada. Todėl tie asmenys, kurie domisi siekti savo karjerą kaip mitybos gali gauti savo daktaro mityba labai lengvai iš interneto šaltinių.

Esmė yra ta, kad dauguma šio pasaulio `s gyventojų susiduria su sveikatos problemas, nes neteisingai mitybos įpročius. Žmonės eros daugiau didelių gabaritų, mažiau aktyvus ir stiprus, palyginti su ankstesnėmis žmonių. Šie pokyčius rūšių suvaidino svarbų vaidmenį daugelio pavojingų sveikatos problemų, tokių kaip diabetas, širdies anomalijų ir nutukimo ir tt atsiradimo Vyraujančių sąlygų teigti, kad yra ryškus poreikis akcentuojant maisto produktų, kurie yra sunaudojamos žmonių ir maistinę vertę jis žino, nes tai yra kažkas, kad tiesiogiai įtakoja sveikatos aspektų, susijusių su žmonėms. Yra didelis padidėjimas daugelio ligų, kurios atsiranda tik dėl to, kad tinkamos mitybos trūkumas ir tai privertė žmones įgyti žinių apie maisto produktus ir jų maistinę vertę, ir tai lėmė daugelio darbo vietų kūrimo tiems, kurie turi daktaro laipsnį Mityba. Yra interneto kolegijose, kurios siūlo internetu švietimo kursus, susijusius su mityba, bet AMT Atvirasis universitetas gali būti laikomas vienu iš geriausių gausa. Tuo AMT mes ne tik laiko apie mityba, mūsų DBA mityba yra tarp valdymo ir mitybos derinys suteikti jums kitą apie tai, kaip turi būti realus lyderis maisto ir mitybos verslo patirtį.

Tai galima teigti, su pasitikėjimu, kad Doctorial mitybos suteiks jums ne tik puikus karjeros kelią, bet ir turėsite pasitenkinimą, kad jūs padedate žmonėms, gerinant jų sveikatą. Jūs priversti žmones gyventi aktyvų, ilgą ir sveiką gyvenimą. Mityba valdymas yra visa informacija apie atlikimą, tinkamą valdymą sveikatai ir kaip elgtis su maisto sistemas, kaip valdyti kulinarinio meno vadybos, ir tt jis yra puikus laukas ir, jei yra paremtos stipriu švietimo kvalifikacijos panašaus mitybos daktaras, ten yra daug karjeros susijusias pašalpas, kad galima džiaugtis. Galiausiai, AMT Atvirasis universitetas yra idealiai tinka studentams, kurie nori uždirbti mitybos daktaro.

Mūsų doktorantūros programose jūs:

 • Plėtoti ir taikyti novatoriškus tyrimo metodus.
 • Užtikrinkite aukščiausią švietimo kokybę.
 • Pasinaudokite patirtimi, kad galėtumėte paskelbti peržiūrėtuose žurnaluose.
 • Tapkite sėkmingu daktaro mokslo darbuotojais ir pedagogais.

Daktaras pritrauks jūsų lyderystę į kitą lygį. Mūsų doktorantūros programose jūs:

 • Studijuokite ir taikykite novatoriškus tyrimo metodus.
 • Sujungti taikomuosius tyrimus ir profesinę praktiką.
 • Pasiruoškite daryti įtaką politikai ir praktikai.
 • Sužinokite strategijas, kad palengvintumėte veiksmingesnes, prisitaikančias organizacijas ir sukurtumėte teigiamus pokyčius.
 • Tapkite naujoviškiausiu jūsų srities lyderiu.
Studijų kalba: ši studijų programa mokoma tik anglų kalba.

Mes turime 4 suvartojimus per metus: sausio, balandžio, liepos ir spalio mėn

Moduliai:

 • Mityba - Maisto paslaugų valdymas
 • Pasaulinis valdymas
 • Strateginis valdymas ir lyderystė
 • Projektų valdymas
 • Strateginės informacinės sistemos analizė
 • Apskaita ir finansai
 • Tyrimo metodai
 • Elektroniniai tyrimo metodai
 • Dinaminės svetainės

Priėmimo sąlygos:

Trukmė: vieni akademiniai metai + disertacija (disertacija trunka nuo 1 iki 5 metų) Diplomas: DBA maitinimo amžiuje: minimalus amžius 25 metai Ankstesni studija: magistras arba lygiavertis arba 7 metus Valdymo patirtis + bakalauro arba lygiavertis anglų lygis: IELTS ar lygiavertis Tik studentams iš ne angliškai kalbančių šalių ar studentų, kurie nekalbėjo anglų kalbos mokykloje.) Studijų metodas: internetinis mokestis: 19900 eurų Europos kvalifikacijų sąranga: ši programa atitinka aukštojo mokslo kvalifikacijų lygį 8 lygį (doktorantūros lygis) Pastaba: studijų mokestis nėra Įskaičiuokite paraiškos ir užsakymo mokestį (kad užtikrintumėte studijų vietą) 240 eurų (vienkartinis mokėjimas ir negrąžinamas).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Skaityti daugiau

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Skaityti mažiau