Daktaras akupunktūra ir Rytų medicina (DAOM)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Graduate Management Admission Test arba Daktaras akupunktūra ir Rytų medicina (DAOM) Programa yra skirta licenciją acupuncturists suinteresuotos plėtoti pažangias TCM žinias ir įgūdžius, siekti medicinos specializaciją, ir įgyti vertingos patirties mokslinių tyrimų ir mokymo.

Fakultetas

Gauti išsamią TCM akademinę ir klinikinis mokymas nuo žinomų vyresniųjų TCM praktikų ir biomedicinos ekspertai iš Kinijos, JAV ir Europoje.

Priėmimo

Penki Filialai universitetas šiuo metu priiminėti paraiškas dėl DAOM programą. Nauja studentai priimami trimestrą pagrindu rugsėjo, sausio ir gegužės mėn. Skambinkite mums arba prašyti katalogą internete.

Finansinė pagalba

Mūsų finansinės pagalbos programos gali padėti jums su finansinių išlaidų, DAOM švietimo, įskaitant mokslą, mokesčius, knygų, reikmenys, ir kambaryje ir valdybos dalyvauti programoje tris keturias dienas kiekvieną mėnesį.

Kandidatas Kinijoje

Su papildomu studijų metų, jūs galite uždirbti daktaro Laipsnis, suteiktas vienas iš mūsų broliškas kolegijose Kinijoje. Kandidatas laipsnis yra pripažinta užsienio įgaliojimai peržiūros agentūrų, prilyginamas Ph.D. JAV

akademinis kalendorius

DAOM kursai yra siūlomi kartą per mėnesį per keturių dienų savaitgalio intensives su lanksčia klinikinio rengimo grafiką, kad būtų galima uždirbti daktaro laipsnį taip mažai, kaip 24 mėnesių išlaikant savo privačią praktiką.

Tyrimas

Sužinokite, kaip įvertinti įrodymais pagrįsta medicina, peržiūrėti naujas tendencijas TCM tyrimų ir padidinti savo TCM mokslinio mąstymo įgūdžius.

daktaro CEUs

Beveik visi siūlomi visoje programoje DAOM kursai įvykdyti abu Kalifornijoje ir nacionalines CEU reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2017

Apie mokyklą

Points of Excellence For over 30 years, Five Branches University, Graduate School of Traditional Chinese Medicine has set the standards for excellence in Traditional Chinese Medicine (TCM) education a ... Skaityti daugiau

Points of Excellence For over 30 years, Five Branches University, Graduate School of Traditional Chinese Medicine has set the standards for excellence in Traditional Chinese Medicine (TCM) education and healthcare. Respected University Skaityti mažiau
„Santa Cruz“ , San Jose + 1 Daugiau Mažiau